Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

Акредитація CILT


CILT зосереджує в своїх колах понад тридцять три тисячі членів з понад ста країн. Передусім, це практики з галузі логістики та транспорту. Впродовж останніх двадцяти років, під покровительством інституту виконано більш як 7500 досліджень і рапортів на потреби фірм, урядових організацій і міжнародних компаній. CILT служить опорою для логістичної ліяльность міжнародних харитативних організацій. На потребу інституту постійно працює рада директорів, яка зосереджує 150 керівників логістики з найбільших корпорацій. Саме вони визначають напрямки досліджень і розвитку логістики на наступні роки. Окрім того, інститут уже багато років проводить інтенсивну діяльність в галузі логістичної освіти, як для великих корпоацій, так і для малих та середніх підприємств.

До елітарного кола членів CILT, як єдиний виш в Польщі, приєднався Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві, відповідаючи найвищим критеріям пов’язаним з отриманням акредитації CILT.  Тим самим Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві потрапив до елітарного грона вишів та інститутів, таких, як Oxford Brookes University, Cardiff University а також London Institute of Shipping and Trade.

Вийняткову відзнаку підкреслює той факт, що в Центрально-Східній Європі Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві є єдиним вищим навчальним закладом акредитованим британським логістичним інститутом. Своєю успішністю університет завдячує своїм постійним старанням в галузі розвитку рівня навчання, дбалості щодо введення практичних елементів в навчальний процес, заангажування наукових кадрів у введення інтердисциплінарних методів в дидактичні заняття, розвиток наукової інфраструктури (найкращі спеціалізовані логістичні лабораторії), а також, перед усім, постійним контактам з бізнес-оточенням, в тому числі, співпраці з фірмами з галузі транспорт – експедиція – логістика.
Приналежність MWSLiT до елітного клубу європейських навчальних закладів логістики та транспорту дає його студентам гарантію широких кар’єрних перспектив в логістиці. Сертифікат, що супроводжує диплом про закінчення навчання, є широко впізнаваним та преферованим серед найбільш визначних логістичних фірм у світі. Випускник MWSLiT може розраховувати на працевлаштування в найкращих працедавців в галузі в усьому світі. Уже сьогодні на співбесідах, випускників спеціалізованих логістичних вишів питають про додаткові кваліфікації – а, серед іншого, і наявність міжнародного сертифікату CILT. Сертифікат CILT підтверджує у наших випускників наявність компетенцій в менеджменті та реалізації логістичних проектів.

Приналежність до Chartered Institute of Logistics and Transport дає також студентам та випускникам доступ до широкої палітри інструментів CILT впродовж усієї кар’єри – втім до інформаційних бюлетенів, дослідницьких праць і інших наукових джерел.
Отримання членства в CILT  Міжнародним Університетом Логістики та Транспорту у Вроцлаві – це не тільки успіх самого університету, її наукових кадрів і студентів, але – що теж істотне – фактор, що дозволяє позиціонувати Польщу серед країн з найсучаснішою логістичною навчальною базою. Ще один раз MWSLiT у Вроцлаві визначив стандарт навчання, як університет, що дбає про постійний розвиток освіти.

На що можуть розраховувати студенти?
  • Навчання в єдиному в Центрально-Східній Європі університеті, що акредитований Chartered Institute of Logistics and Transport (UK)
  • Престижний сертифікат CILT(UK), який впізнаваний серед менеджерів логістики в Європі та в усьому світі.
  • Доступ до банку знань CILT(UK), в котрому містяться більш як 37.000 спеціалізованих позицій, пов’язаних з логістикою та транспортом.
  • Можливість отримати статус chartered member (ліцензійованим членом) цієї найбільшої та найстарішої логістичної інституції Європи.