Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

Будівництво

studia budownictwo

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ЛАБОРАТОРІЇ

 
ФІНАНСУВАННЯ НАВЧАННЯ

 
МІЖНАРОДНА
СПІВПРАЦЯ


 
ВІДКРИТІ
ЛЕКЦІЇ


 
АКРЕДИТАЦІЯ CILT (UK)

 

БУДІВНИЦТВО інженерське навчання
Напрямок «Будівництво» гарантує отримання знань в галузі фізико-математичних наук, а також зі сфери загального будівництва, будівельних матеріалів, технічної механіки, опору матеріалів, бетонних та металевих конструкцій, технології будівельних робіт, організації та управління в будівництві та економіки. Випускник цього напрямку отримує ступінь інженера будівництва.
Запрошуємо на денне та заочне навчання на напрямку Будівництво.

РЕКОМЕНДАЦІЯ ДЕКАНА MWSLiT

anna dzikowska 300x450

 

cci20140901 00001 m

dr inż. Anna Dzikowska
Декан MWSLiT

Будівництво – це галузь економіки, що потужно розвивається, а завдяки програмам промоції у Польщі та за кордоном, вона стає щораз привабливішою. Імпульсом до розвитку є також щораз більші інвестиційні можливості, а також, і, можливо, передусім, - зростаючі заробітні плати у цій галузі. Вибір таких спеціальностей навчання, як «будівництво доріг та мостів» та «будівництво залізниць» уможливлює здобуття привабливої і престижної професії, яка гарантує стабільне і добре оплачуване працевлаштування, як в Польщі так і за кордоном.  
Відкриття напрямку Будівництво є відповіддю на зростаючі у галузі потреби у висококваліфікованих спеціалістах, що можуть розвивати транспортну та комунікаційну мережу нашої держави: будувати автостради, дороги та залізниці. Додатковим підтвердженням розвитку цієї сфери економіки є фонди, що в найближчі декілька років будуть призначені на модернізацію та побудову доріг:

  •     Будова доріг – передусім швидкого сполучення і об’їзних – а також модернізація залізничних колій:
В 2014–2020 рр. належатимуть до головних інфраструктурних інвестицій, що фінансуються ЄС. Прогнозовані кошти 10,5 млрд євро.
  •    Модернізація залізниць в Польщі в 2014-2020 рр. Прогнозовані кошти 40 млрд злотих.
  •    Підтримка розвитку дорожньої інфраструктури Польщі в 2014-2020 рр. Прогнозовані кошти 60 млрд злотих.
  •    Будова доріг та залізничних ліній, що з’єднуватимуть Польщу з Прибалтійськими державами - Via Baltica i Rail Baltica – з фінансування ЄС.
Це – тільки приклади запланованих дій. Можливості, які стоять перед спеціалістами напрямку «Будівництво» є значно більшими. Кількість вже початих інвестицій пов’язаних з розбудовою транспортної мережі, нові заплановані міри та дії пов’язані з утриманням та ремонтом закінчених проектів з впевненістю дадуть працевлаштування і нові можливості випускникам цього напрямку. Показником високої потреби у спеціалістах є незмінна уже на протязі декількох років, або навіть зростаюча кількість інвестицій. Окрім того, стратегічним і ключовим пунктом в розвитку польського залізничного транспорту може бути закупівля в серпні цього року компанією PKP Intercity двадцяти потягів Pendolino. Це – наступна величезна інвестиція, що не тільки збільшить комфорт подорожі пасажирів, але також надасть імпульс модернізації мережі залізниць у Польщі.
Як декан MWSLiT рекомендую!
Рекомендація PB Inter-System S.A.
inter system 
pb rek

PB Inter-System S.A. є будівничею компанією і займається інвестиційними процесами та будівництвом найрізноманітніших об’єктів, серед яких, наприклад, Вроцлавський океанаріум. Сьогодні інженерія і інвестиційні процеси були б нічим без складних логістичних рішень. Транспорт та забезпечення будівництва вимагають постійного вдосконалення логістичних систем.
Нас тішить той факт, що у Вроцлаві функціонує Міжнародний університет логістики та транспорту, який випускає прекрасних спеціалістів.
З нашої точки зору, це справжня кузня кадрів, що знайдуть своє місце на виробництві, будівництві, транспорті, машинобудівництві, а також багатьох інших галузях, що не можуть сьогодні функціонувати без логістики.