Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

Обери Вроцлав!

 

 

Вро́цлав — одне з найбільших (четверте за чисельністю населення) і найстаріших міст Польщі, столиця Нижньосілезького воєводства. Вроцлав має зручне географічне положення - всього 360 кілометрів до Варшави, 380 до Відня, 360 до Берліну і 260 - до Праги.

Локалізація Вроцлава на перетині важливих торговельних шляхів робить його транзитним та промисловим центром: в місті знаходиться другий за величиною залізничних вузол Польщі, саме тут зусереджені численні логістичні та експедиційні фірми. Саме це забезпечує широку пропозицію місць навчальних та професійних практик для наших студентів, а також хороші перспективи працевлаштування.

Окрім того, Вроцлав - один з найбільших науково-дидактичних центрів Республіки Польща - більш як 130 тисяч студентів навчаються в 25 вищих учбових закладах. Окрім багатого культурного життя в численних місцевих галереях та театрах, насиченого такими відомими циклічними подіями як "Джаз над Одрою", "Ніч музеїв", міжнародний фестиваль "Діалог" тощо, Вроцлав забезпечує яскраве студентьське життя розбудованою нічною інфраструктурою та безліччу спортивних подій та подій для активної молоді.

Інші події світового масштабу у Вроцлаві  - у 2012 році був приймаючим містом УЄФА Євро 2012б "Європейська столиця культури" у 2016 році, а у 2017 році в місті будуть проходити Всесвітні Ігри з неолімпійських видів спорту.