ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

ДЛЯ СТУДЕНТІВ

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ

Можливість проходження оплачуваного стажування в Польщі та за кордоном, яка в повній мірі готує до професійної діяльності. Учасники дізнаються про функціонування компанії, її структуру, систему роботи та обсяг обов'язків на певній посаді. Ця форма стажування дозволяє набути додаткових професійних компетенцій відповідно до результатів навчання, передбачених для конкретного напрямку навчання. Проекти передбачають оплачувані стажування для перших 200 осіб у найкращих роботодавців Нижньої Сілезії, які повністю готують до цієї професії (мін. 3200 злотих брутто/місяць), а також іноземні стажування для перших 60 осіб у провідних компаніях, в т.ч. у Німеччині, Франції та США (мін. 5600 злотих брутто/місяць). Стажування адресоване до 260 студентів, які обрали одну з п’яти нових спеціалізацій у MWSLiT.
Ознайомся з їх рекомендаціями: www.mwsl.eu/studia/rekomenduja-nas/studenci-platne-staze

Перейти до підрозділу:   ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ | СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СПЕЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СТИПЕНДІЯ НА ЖИТЛО | ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

 

СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ

Соціальні стипендії можуть отримувати студенти, які перебувають у скрутному матеріальному становищі. Розмір соціальної стипендії залежить від рівня середнього чистого доходу на особу в родині студента. Середній рівень соціальної стипендії 500 – 600 злотих. Щоб отримати цю стипендію потрібно представити посвідчення матеріальної ситуації членів родини і скомплектувати усі необхідні документи. Окрім соціальної стипендії, можна також отримати одноразову фінансову допомогу і стипендію на житло, однак у цьому випадку умовою є місце проживання. Місячна квота соціальної стипендії встановлюється розпорядженням ректора при узгодженні з студентським самоврядуванням. Стипендію можуть отримувати тільки особи з картою резидента РП, громадянством РП або картою поляка. Більше інформацій (польською мовою) в  Regulaminie Pomocy Materialnej.

Перейти до підрозділу:   ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ | СПЕЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СТИПЕНДІЯ НА ЖИТЛО | ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

 

СТИПЕНДІЯ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Стипендія для осіб з обмеженими можливостями може бути призначена студенту, який має підтверджений відповідним документом ступінь інвалідності. Щомісячна величина такої стипендії встановлюється розпорядженням ректора, у порозумінні з Студентським самоврядуванням. Право отримувати цю стипендію переглядається впродовж академічного року в випадку отримання студентом статусу інваліда, або його втрати у випадку закінчення терміну дії  документу, що посвідчує інвалідність. Стипендію можуть отримувати тільки особи з картою резидента РП, громадянством РП або картою поляка. Більше інформацій (польською мовою) в Regulaminie Pomocy Materialnej.

Перейти до підрозділу:   ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ | СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СТИПЕНДІЯ НА ЖИТЛО | ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

 

СТИПЕНДІЯ НА ЖИТЛО

Ці додаткові кошти можуть отримувати студенти, що проживають в гуртожитку, або ті, для кого доїзд з дому ускладнює навчання. Студент, що хоче отримати цю стипендію, повинен задокументувати матеріальну ситуацію своєї родини, як в випадку соціальної стипендії, і, окрім цього, студент, що мешкає в іншому місці ніж гуртожиток, повинен до заяви додати посвідчення тимчасової прописки та умову оренди. Натомість, студент що прагне отримати цю стипендію з приводу співмешкання з непрацюючим/ою чоловіком/жінкою або дитиною, до заяви мусить додати посвідчення з Державної служби зайнятості, Свідоцтво про народження дитини або правочинний судовий вирок Сімейного суду про всиновлення дитини студентом, внесення оплати за дитину в випадку поселення дитини в гуртожитку або підтвердження її проживання в об’єкті іншому ніж гуртожиток. Стипендію можуть отримувати тільки особи з картою резидента РП, громадянством РП або картою поляка. Більше інформацій (польською мовою) в Regulaminie Pomocy Materialnej

Перейти до підрозділу:   ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ | СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СПЕЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

 

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА

Студент може отримати фінансову допомогу два рази впродовж одного академічного року. Така стипендія – це форма тимчасової фінансової допомоги для студента, що під впливом життєвих обставин тимчасово опинився в скрутному матеріальному становищі. Під життєвими обставинами належить розуміти: смерть або важку хворобу члена найближчої родини студента, випадкову подію, що мала серйозні наслідки для здоров’я або матеріального становища студента, раптову втрату працевлаштування студентом або особою, на утриманні якої студент знаходиться, подію пов’язану з діями незалежних сил природи. Фінансова допомога, в якості вийнятку, може бути призначена з інших причин ніж вказані. Фінансову допомогу можуть отримувати тільки особи з картою резидента РП, громадянством РП або картою поляка. Більше інформацій (польською мовою) в Regulaminie Pomocy Materialnej.

Перейти до підрозділу:   ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ | СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СПЕЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СТИПЕНДІЯ НА ЖИТЛО

 

ФІНАНСУВАННЯ ЄС

Студенти напрямку «Будівництво» мають можливість отримувати наукову стипендію в рамках навчання на напрямку за держзамовленням. Розмір стипендії – до 1000 злотих, і вона повністю покриває розмір оплати за навчання. Стипендію признають на підставі успіхів у навчанні, окрім осіб, що розпочинають навчання на першому семестрі, для яких критерієм є оцінки з атестату.


Перейти до підрозділу:   ОПЛАЧУВАНЕ СТАЖУВАННЯ | СОЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СПЕЦІАЛЬНІ СТИПЕНДІЇ | СТИПЕНДІЯ НА ЖИТЛО

ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

ПОСТІЙНІ ЗНИЖКИ

Кожний студент, котрий розпочинає навчання в MWSLiT у Вроцлаві має певність, що вартість навчання не виросте впродовж всього періоду його навчання, а також що немає жодних додаткових прихованих оплат. Особам, які бажають і мають можливість оплатити навчання за рік в одному або двох платежах, MWSLiT у Вроцлаві приділяє знижки: якщо студент заплатить за семестр він отримає 2% знижки, якщо за рік – 5%.

Перейти до підрозділу:   ПОСТІЙНІ ЗНИЖКИ

 

ЗНИЖКИ ДЛЯ ЧЛЕНІВ РОДИНИ

10% знижки від вартості навчання для студентів всіх напрямків, незалежно від напрямку навчання, на стаціонарній та нестаціонарній формі для найближчих родичів, членів однієї родини першого та другого ступеня споріднення, а також осіб у шлюбі. Знижку можна поєднувати з іншими, передбаченими в Міжнародному Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві.

Перейти до підрозділу:   ЗНИЖКИ ДЛЯ ЧЛЕНІВ РОДИНИ

ДЛЯ АМБІТНИХ

СТИПЕНДІЇ ПРАЦЕДАВЦІВ – ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

Для найкращих студентів стаціонарного навчання на напрямках «Логістика» та «Транспорт» першого ступеня, працедавці що співпрацюють з університетом в рамках програми дуального навчання, гарантують студентам стипендію, що повністю покриває оплату за навчання. Тобто, студент вчиться безкоштовно. Партнерами програми дуального навчання є відомі фірми. Свій досвід і новітні рішення переказують студентам підчас теоретичних зайнять та оплачуваних стажувань на підприємствах. Ми заохочуємо до ознайомлення з програмою навчання практичного профілю: http://www.mwsl.com.ua/napriamky-navchannia/dualne-navchannia.

Перейти до підрозділу:   СТИПЕНДІЯ РЕКТОРА ДЛЯ НАЙКРАЩИХ СТУДЕНТІВ | СТИПЕНДІЯ КАНЦЛЕРА | ДВА НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ ЗАМІСТЬ ОДНОГО

 

СТИПЕНДІЯ РЕКТОРА ДЛЯ НАЙКРАЩИХ СТУДЕНТІВ

Стипендію Ректора для найкращих студентів може отримати студент, який за рік навчання отримав високу середню оцінку або має наукові, спортивні та інші осягнення на міжнародному або загальнопольському рівні. Стипендію Ректора можна отримати не раніше ніж після закінчення першого року навчання. Місячний розмір стипендії для найкращих студентів встановлюється Розпорядженням ректора в співпраці з Студентським самоврядуванням. Стипендія ректора для найкращого студента може бути призначена студентові, що в період окреслений регламентом навчання здав екзамени з усіх предметів, заняття з яких закінчувалися екзаменом, а також отримав усі заліки. Більше інформації тут в Regulaminie Pomocy Materialnej.

 


Перейти до підрозділу:   СТИПЕНДІЇ ПРАЦЕДАВЦІВ – ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ | СТИПЕНДІЯ КАНЦЛЕРА | ДВА НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ ЗАМІСТЬ ОДНОГО

 

СТИПЕНДІЯ КАНЦЛЕРА

Стипендія Канцлера для найкращих студентів призначена для тих, хто отримав за рок високий середній бал. Студент, що отримує стипендію, навчається безкоштовно. Місячний розмір стипендії дорівнює оплаті за навчання за один місяць, окрім того, ця стипендія призначена на фінансування навчання і вона не може бути використана інакше.

Перейти до підрозділу:  СТИПЕНДІЇ ПРАЦЕДАВЦІВ – ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ | СТИПЕНДІЯ РЕКТОРА ДЛЯ НАЙКРАЩИХ СТУДЕНТІВ | ДВА НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ ЗАМІСТЬ ОДНОГО

 

ДВА НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ ЗАМІСТЬ ОДНОГО

Усі студенти напрямків «Логістика» та «Транспорт» можуть записатися на другий напрямок навчання І рівня, оплачуючи тільки додаткові курси. Таким чином, під час навчання на одному напрямку студент може здобути два наукові ступені. До нового способу навчання можуть приступити студенти як стаціонарного, так і заочного навчання

Перейти до підрозділу:   СТИПЕНДІЇ ПРАЦЕДАВЦІВ – ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ | СТИПЕНДІЯ РЕКТОРА ДЛЯ НАЙКРАЩИХ СТУДЕНТІВ | СТИПЕНДІЯ КАНЦЛЕРА

 

ДЛЯ ТИХ ХТО ПРОДОВЖУЄ НАВЧАННЯ

АСПІРАНТСЬКА СТИПЕНДІЯ

Випускники магістерської програми навчання Joint Degree з Université de Lorraine, що планують подальшу кар’єру, можуть розраховувати на підтримку MWSLiT у Вроцлаві в розвитку. В рамках міжнародної співпраці, вони можуть продовжувати навчання на аспірантурі в одному з партнерських університетів отримуючи аспірантську стипендію.
Szczegóły: www.mwsl.eu/studia/logistics

Перейти до підрозділу:   АКЦІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ

 

АКЦІЇ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ

Всі випускники університету, які бажають продовжити навчання в MWSLiT у Вроцлаві, не платять реєстраційного внеску. Окрім того, кожному випускнику належить знижка на магістерське навчання - 10% на оплату за навчання за І семестр.

Перейти до підрозділу:   АСПІРАНТСЬКА СТИПЕНДІЯ

 

МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН

СТИПЕНДІЯ ERASMUS+

В рамках програми Erasmus+ студенти отримують високу стипендію, що покриває їм кошти перебування в закордонному партнерському ВНЗ, що приймає участь у програмі. Перебування в закордонному ВНЗ може тривати від 3 до 12 місяців в межах академічного року. Участь в програмі Erasmus+ дає можливість реалізації міжнародних проектів з партнерами в галузі досліджень та розвитку, а також інновацій в освітніх програмах, щоб оновити освітню та наукову пропозицію MWSLiT. Студенти MWSLiT можуть навчатися у партнерських ВНЗ, з котрими були підписані двохсторонні угоди 2014-2021 рр.

 

Більше інформації тут в https://www.mwsl.com.ua/mizhnarodna-spivpratsia/erasmus

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m