ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Запрошення

Шановні абітурієнти

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві вже багато років сприймається на національному та міжнародному рівнях як провідний університет логістики.

 

У 2022 році в результаті оцінки наукової діяльності Університет отримав від Міністерства науки і освіти, наукову категорію B+, яка дозволяє присуджувати докторські та постдокторські ступені за заочною формою, та створювати нові напрямки навчання в галузі “Nauki o zarządzaniu i jakości”.

 

Для того, щоб задовольнити ваші очікування та потреби у підвищенні наукової кваліфікації, ми пропонуємо можливість відкриття докторантури та постдокторантури (детальна інформація міститься в документі Порядок присудження наукових ступенів у Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві та в Документах для завантаження).

 

Університет, а від його імені - Рада з наукових дисциплін, забезпечить прозорість процесу подання заявок на здобуття наукових ступенів.

 

З метою підготовки до наукової діяльності та докторської дисертації, Університет пропонує чотирьох семестрову заочну докторантуру, під час якої учасники вивчатимуть методологію проведення наукових досліджень та теорію і практику менеджменту та якості, відповідно до обраної спеціалізації менеджера з логістики або менеджера з транспорту. Складання іспитів з вищезазначених предметів буде зараховано в нашому університеті в докторантурі. Семінаріум призначений для кандидатів на здобуття докторського ступеня, які мають другу вищу освіту, а також для студентів, які здобувають другу вищу освіту.

 

До участі запрошуюємо

 

Ректор

 

Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві

dr Marcin Pawęska, prof. MWSLiT

 

Голова Науково-дисциплінарної ради

prof. dr hab. inż. Zenon Zamiar

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m