ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

 

Рекомендація DHL Express Poland Sp. z o.o.

 

 

Фірма DHL Express Poland Sp. z o.o. співпрацювала з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві в рамках V Логістичної Олімпіади. Як фірма, під патронатом якої проводилась олімпіада, ми запропонували організацію платного стажування для переможця цьогорічної олімпіади. Нашою метою є галузева пропедевтика для молодих та амбітних людей, що в майбутньому хочуть реалізуватися в логістиці.
Подія була організована дуже професійно і якісно. Рівень підготовки завдань ми оцінюємо дуже високо, що підкреслювали в тому числі конкурсанти. Завдяки високому рівню навчання Міжнародний університет логістики та транспорту має відмінні відгуки від студентів та працедавців.

Рекомендація Impel S.A.

 

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві є активним університетом, що динамічно розвивається у галузі TSL. Підібраний високоваліфікований персонал та цільова освітня програма означають, що випускники виходять з стін MWSLiT - фахівцями, які підготовлені до професії на досить високому рівні.
Як учасники виставки "Ярмарок праці" в 2018 навчальному році, організованому Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві, ми хотіли б рекомендувати таку форму співпраці з університетом. «Ярмарок праці» організований дуже професійно, на кожному кроці проявлялося піклування та підтримка співробітників університету. Студенти університету також активно брали участь у цьому заході, охоче спілкувалися з роботодавцями, задавали різні питання, цікавилися формами підтримки. Під час самого заходу, панувала чудова атмосфера. Дякуємо за запрошення нашої компанії за можливість участі у «Ярмарку праці», організованому Вами, та сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому.
Висловлюємо нашу готовність продовжувати співпрацю з вами у сфері таких починань, які безперечно мають значний вплив на наше спільне підприємництво та креативність на ринку праці..

Рекомендація Amazon

 

 

Amazon працює в Польщі з 2014 р. За цей час ми створили в країні понад 14 000 постійних робочих місць в 5 сучасних логістичних центрах електронної комерції в Познані, Сосновці, Колбаскові біля Щеціна та Вроцлава (де є два бізнес-об'єкти).

 

Amazon дотримується чотирьох основних принципів: зосередженість на споживачах, а не конкуренції, прихильність інноваційних рішень, відданість оперативній досконалості та довгострокову мисленню.

 

Часто студенти Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві під час організованих ознайомчих поїздок до центру логістики, мають можливість вивчити нашу систему роботи і простежити процес прийняття найскладніших рішень. Також, в рамках дуального навчання ми приймаємо студентів на платну практику, які вже, безпосередньо, можуть використовувати свої знання на практиці та мають можливість під час навчання зарекомендувати себе на ринку праці.

 

Ми із задоволеннням представили вакансії нашої компанії на «Ярмарку праці», організованим Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві та поспілкувалися із студентами.
Співпрацюємо з університетом протягом тривалого часу, і дуже раді такій співпраці як з персоналом, так і з студентами. Дякуємо і розраховуємо на подальші спільні проекти!

 

Рекомендація Priority Freight Sp. z o.o.

 

 

Фірма Priority Freight Sp. z o.o. рада співпрацювати з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві у багатьох питаннях. В навчальному 2016/2017 році  фірма взяла участь в організованому MWSLiT «Ярмарку праці». Ця професійно підготовлена подія є досить популярною серед студентів, що не могло не викликати у нас позитивні схвалення.

 

Нашою метою є наближення молодих та амбітних людей до практичного аспекту роботи в галузі TSL, тому компанія Priority Freight Sp. z o. o охоче бере участь у зустрічах з роботодавцями, періодично організованих університетом. Під час зустрічей ми маємо можливість безпосередньо долучитися до студентів, поділитися з ними досвідом або провести тематичне дослідження.

 

Завдяки високому рівню освіти та інноваційній програмі навчання в Міжнародному університеті логістики та транспорту компанія Priority Freight Sp. z o. o вирішила взяти патронаж над навчанням І ступеня напряму «Транспорт». Високий рівень освіти у Міжнародному університеті також підтверджується студентами, які працюють у нашій компанії. Ми розраховуємо на подальшу плідну співпрацю у багатьох сферах.

 

Рекомендація CRUSAR

 

 

Компанія CRUSAR - це впізнаваний бренд, який надає комплексні логістичні послуги та стежить за логістичним і транспортним ринками, щоб адаптуватися до ринкових потреб.

 

Ми маємо справу з зберіганням товарів, повітряним, автомобільним та морським транспортом. Завдяки накопиченому досвіду та співпраці з компетентними партнерами ми можемо обробляти поставки з будь-якої точки світу. Завдяки винятковому управлінню транспортними засобами та вантажами, а також широкій мережі партнерських компаній, ми можемо скористатися будь-якою експрес-доставкою за кілька десятків хвилин у межах Європейського Союзу.
   

Нещодавно мали приємність взяти участь у «Ярмарку праці», організованому Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві. Це чудова можливість безпосередньо звернутися до студентів та запропонувати їм цікаві робочі місця.
   

Ми надаємо нашим співробітникам зручні умови, а також докладаємо усіх зусиль, щоб забезпечити сприятливе середовище, що в свою чергу впливає на ефективність роботи. У нашій компанії практикуються студенти, які  навчаються на дуальній формі навчання, де вони можуть використовувати знання, отримані під час лекцій, а через безпосередній контакт із роботодавцем в компанії, студенти отримують безцінний досвід під час навчання.
   

Ми дуже задоволені співпрацею як з університетом, так і з самими студентами, яких ми можемо успішно рекомендувати.

 

Рекомендація Electrolux Sp. z o.o.

 

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві є вищим навчальним закладом, що підтримує безліч ініціатив студентів, котрі починають виходити на ринок праці. Він надає студентам не тільки широкий спектр теоретичних знань, а й, перш за все, практичних умінь.
«Ярмарок праці», що відбувся 30-31.05.2014 р. на території університету, був як раз одним з таких ініціатив. Захід було організовано на високому професійному рівні. Як один з учасників, ми надзвичайно задоволені можливістю приймати участь.
Для нас, як для компанії що розвивається активними темпами і шукає спеціалістів в галузі транспорту, логістики та експедиції, це був цінний досвід, а перш за все, прекрасна можливість пошуку для нашого колективу кваліфікованих, креативних та відданих своїй справі спеціалістів, яких навчає Міжнародний університет логістики та транспорту. Крім того, особливої уваги заслуговує безпосередній контакт з майбутнім потенційним співробітником.
Ми рекомендуємо такого роду ініціативи з надією на продуктивну співпрацю на наступному «Ярмарку праці».

 

Рекомендація CCC S.A.

 

Компанія CCC S.A  успішно співпрацює з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві в різноманітних галузях вже кілька років. Не так давно ми мали можливість приймати участь в «Ярмарку праці», що був організований університетом. Для компаній, що працюють в сфері транспорту, логістики та експедиції, це була прекрасна можливість представити себе студентам, показати свої переваги, представити пропозиції та окреслити очікування роботодавця від майбутніх потенційних працівників. Ми є фірмою, яка цілий час розвивається, з постійно зростаючою потребою в нових працівниках. Орієнтуємося на спеціалістів, яких не так багато в галузі, тому така ініціатива як «Ярмарок праці», що організований університетом, дає можливість знайти приховані таланти серед студентів університету. Ми розраховуємо на подальшу тісну співпрацю з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві.

 

Рекомендація GEFCO Polska Sp. z o.o.

 

 

GEFCO Polska Sp. z o.o. вже кілька років ефективно співпрацює з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві з вузькопрофільним університетом за напрямками «Логістика» і «Транспорт».
   

«Ярмарок праці», організований MWSLiT, був цікавою та ефектною подією. Атмосфера сприяла встановленню контактів зі студентами, випускниками MWSLiT та іншими роботодавцями. Під час проведення ярмарку наш стенд привабив багато людей, які були зацікавлені у стажуванні або навчанні в GEFCO.
   

Комплексна підтримка з боку університету, відкритість та розуміння потреб роботодавців заслуговують на особливу відзнаку.
Дякуємо за співпрацю і розраховуємо на подальші спільні проекти!

 

Рекомендація Ekol Logistics Sp. z o.o.

 

 

Ekol Logistics є логістичним оператором зі своїми власними компаніями у 16 країнах, включаючи Польщу. Ми пропонуємо послуги з транспортування та зберігання, а також вирішення питань в галузі управління експортом, імпортом та ланцюгами поставок. Компанія Ekol пропонує послуги інтермодальних перевезень завдяки 6-ти власним поромам Ро-Ро, 48 тижневим залізничним сполученням та 5,500 вантажівок. Виконуючи складні обіцянки, Ekol черпає сили від своїх співробітників та добре розвиненої дистриб'юторської мережі. Міжнародні команди з 7000 співробітників, які прагнуть забезпечити повне задоволення потреб клієнтів, мають ключове значення для наших успіхів.
  

Ми шукаємо талановитих, енергійних людей для роботи в нашій компанії.
Нам було приємно взяти участь у «Ярмарку праці», організованому Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві, який користується великою популярністю серед студентів та роботодавців.
   

Ми мали можливість представити нашу компанію та заохотити студентів працювати у нас. Захід, організований університетом, виявився чудовою можливістю познайомитися з молодими, відмінно освіченими людьми, які шукають роботу та бажають краще пізнати логістичну сферу.
Дякую за чудову атмосферу та можливість зустрітися зі студентами та представити пропозицію нашої компанії. Ми сподіваємось на плідну та майбутню співпрацю

 

Рекомендація Spedimex Sp. z o.o.

 

 

Вже більше як 20 років працюємо заради успіху наших клієнтів та допомагаємо оптимізувати логістичні витрати малих, середніх та великих підприємств. Також ведемо комплексне управління логістикою та надаємо готові рішення у сфері складування та розподілу товарів.
   

Ми запускаємо дистрибуційні центри для клієнтів, плануємо всі складські процеси та операції, а також впроваджуємо процес розподілу безпосередньо на місцях продажу. Надаємо підтримку та управління всіма процесами, пов'язаними із закупівлями та розподілом.
    

Ми давно співпрацюємо з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві. А нещодавно мали задоволення знову взяти участь у «Ярмарку праці», організованому університетом, під час якої панувала приязна атмосфера, а студенти мали змогу дізнатись про поточні пропозиції роботи.
   

Ми раді рекомендувати співпрацю з MWSLiT у Вроцлаві з точки зору пошуку потенційних кандидатів на ринку праці.

 

Рекомендація KUEHNE + NAGEL

 

 

Організоваий «Ярмарок праці» в MWSLiT, 09-11.06.2018 р., пройшов на досить високому рівні. Наша фірма, як учасник цієї події позитивно оцінює організацію самої події, а також зв'язок з відділом кар'єри. Особи, відповідальні за підготовку ярмарки, професійно підійшли до теми та домагали усім учасникам впродовж проходження цього заходу. «Ярмарок праці», організований MWSLiT, - це чудова підтримка ініціатив з точки зору роботодавця. Висока зацікавленість та можливість продемонструвати кращі пропозиції праці для студентів, призведуть в майбутньому до набору нових кваліфікованих співробітників. Дякуємо за запрошення, та з великою радістю візьмемо участь в наступних проектах.

 

Рекомендація Regesta

 

 

Як фірма-учасник «Ярмарку праці» організованим Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві 10-11.06.2016, підтверджуємо високий рівень організації заходу. Вдячні організаторам за підготовку такого виставкового простору, бездоганного контакту та підтримки, що нам надавалася. Під час ярмарку панувала дуже гарна атмосфера, а зустрічі з багатьма потенційними кандидатами дали нам можливість перевірити потенціал місцевого ринку праці в галузі логістики та транспорту.
   

Дякуємо, що запросили нашу компанію взяти участь у «Ярмарку праці», організованому Вами, і  сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому.

 

Рекомендація Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o. o. sp. k.

 

 

Ми співпрацюємо з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві протягом декількох років і, безумовно, дуже раді співпраці. Ми приймаємо студентів в рамках дуального навчання та практик. Дуальне навчання дозволяє молодим людям швидше і легше застосувати професійні компетенції на ринку праці. Можливість використання теоретичних знань на практиці під час навчання є цінним досвідом як для студентів, так і для роботодавця. Наша компанія також бере участь у «Ярмарку праці», організованому університетом, який, безпосередньо, полегшує контакт зі студентом, дозволяє залучати нових співробітників та дає студентам можливість знайти роботу в авторитетній міжнародній компанії.
Ми сподіваємось на подальшу співпрацю та реалізацію наступних проектів.

 

Рекомендація IKEA Wrocław

 

 

Перший раз фірма  IKEA Wrocław  взяла участь в «Ярмарку праці» організованому Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві.   Ми дуже позитивно оцінюємо проведення такого заходу та співпрацю з відділом кар'єри. Нам сподобався абсолютно новий спосіб організації «Ярмарку праці», де стандартні стенди супроводжувалися майстер класами з вивчення конкретних ситуацій, що дозволило нам побудувати гарні стосунки зі студентами та краще представити пропозиції роботи в IKEA.
  

Ми твердо віримо, що наступні «Ярмарки праці» стануть ще кращими, на яких ми будемо обов`язково присутніми.

 

Рекомендація PEKAES S.A.

 

 

10-11 листопада 2018 р. ми взяли участь у «Ярмарку праці», організованому Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві. Участь в «Ярмарці праці», дозволила нам запропонувати студентам варіанти стажування, практику і роботу, а також поширити наш бренд серед студентів, що надходять на ринку праці в TSL секторі.
   

Зустріч була організована дуже професійно. Команда організаторів подбала про кожну деталь зустрічі і вибрала форму проведення такого заходу, враховуючи різні потреби роботодавців і студентів. В перший день ми мали можливість зустрітися зі студентами і працювати з тематичними дослідженням в майстернях, а в другий - в рамках презентації фірм, мали можливість представляти пропозиції щодо стажування та практики.
  

Ярмарка викликала широке зацікавлення студентів, які підтвердили своє рішення пройти практику у нас вже цього літнього сезону, а також встановили контакт з людьми, зацікавленими у співпраці з нами в найближчі роки.
   

Однозначно рекомендуємо усім брати участь у таких робочих ярмарках, а в майбутньому обов'язково будемо співпрацювати з університетом у подібних заходах.

 

Рекомендація NEONET S.A.

 

 

Нам було приємно взяти участь у «Ярмарку праці», організованому Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві. Під час ярмарки наш стенд відвідало багато людей, що виявили зацікавленість стажуваннях або роботі в NEONET. Участь у робочій ярмарці цього року - це чудова можливість представити нашу компанію широкій групі студентів, випускників та шукачам роботи. Тому, ми дякуємо організаторам за плідну співпрацю та зацікавленість нашою компанією.

 

Рекомендація Toyota Motor Industries Sp. z o.o.

 

 

Компанія Toyota Motor Industries Sp. z o.o. співпрацювала з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві – спеціалізованим вишом, що навчає студентів на напрямках «Логістика» та «Транспорт».
  

Коли ми оголосили про свою участь у «Ярмарку праці», що був організований університетом, нам було важливо отримати доступ до цільової аудиторії з чіткими очікуваннями та професійними планами. Це дозволяє нам рекомендувати університет з точки зору відмінної підготовки виставки, котра дозволила нашій компанії презентувати нашу пропозицію практик студентам. Ми відкриті на майбутню співпрацю в галузі транспорту, логістики та експедиції з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві.

 

Рекомендація Whirlpool Polska Sp. z o.o.

 

 

Фірма Whirlpool Polska Sp. z o.o. співпрацює з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві в рамках проектів, які університет організовує для своїх студентів. Як фірма, ми мали можливість брати участь у проекті «Лідери логістики», метою якого є підтримка співпраці університету з працедавцями в області практичних елементів навчання (стажування та студентські практики).
Маємо випускника Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, що взяв участь в проекті «Лідери логістики» та пройшов трьохмісячне стажування у нашій фірмі. Практикант сповна виправдав наші очікування на довіреній йому посаді.

 

Рекомендація PKP Cargo Logistics

 

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві – активний університет, що динамічно розвивається в галузі TSL (Transport-Spedycja-Logistyka). Висококваліфікований викладацький склад та цілеспрямована програма навчання сприяють тому, що зі стін університета виходять спеціалісти високого рівня підготовки, як теоретичної так і практичної. Ми самі, як компанія, є прикладом фірми, що наймає на роботу випускників даного ВНЗ. Наша співпраця завжди була високоплідною та реалізовувалася в наступних напрямках:

галузеві конференції;
відкриті зустрічі;
практики/стажування/працевлаштування;
обмін досвідом в галузі TSL;
організація міроприємств.
 
Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві – це надійний та добросовісний партнер, що вирізняється професіоналізмом, якого ми рекомедуємо від усього серця.

 

Рекомендація Regesta S.A.

 

 

29 – 30.05.2015 р. фірма REGESTA S.A. взяла участь в Ярмарку вакансій організованому Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві. Подія була дуже добре організованою і принесла багато позитивних вражень. Довга черга студентів до нашого стенду і висока відвідуваність тематичних майстеркласів відкрила нам можливість добре висвітлити наші потреби і можливості розвитку з перспективи майбутніх випускників університету в галузі транспорту, логістики та експедиції, представниками якої ми є.

Ми виражаємо наше бажання подальшої співпраці з Вами в галузі таких подій, які, безсумнівно, мають значний вплив на нашу спільну підприємливість та креативність на ринку праці.

 

Рекомендація PB Inter-System S.A.

 

 

PB Inter-System S.A. є будівничею компанією і займається інвестиційними процесами та будівництвом найрізноманітніших об’єктів, серед яких, наприклад, Вроцлавський океанаріум. Сьогодні інженерія і інвестиційні процеси були б нічим без складних логістичних рішень. Транспорт та забезпечення будівництва вимагають постійного вдосконалення логістичних систем.
   

Нас тішить той факт, що у Вроцлаві функціонує Міжнародний університет логістики та транспорту, який випускає прекрасних спеціалістів.
   

З нашої точки зору, це справжня кузня кадрів, що знайдуть своє місце на виробництві, будівництві, транспорті, машинобудівництві, а також багатьох інших галузях, що не можуть сьогодні функціонувати без логістики.

 

Рекомендація Panalpina Polska Sp. z o.o.

 

 

Більш як двохрічна співпраця з Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві нами оцінюється на відмінно. Крім можливості репрезентувати нашу компанію аудиторії найкращих студентів університету, ми також охоче запрошуємо окремих студентів до нас для участі в програмі стажування, що проводиться в Panalpina Polska. Частина зі студентів, що уже пройшли у нас стажування, пізніше отримали пропозиції постійного працевлаштування. Ми доцінюємо високий рівень підготовки студентів, яких рекомендує нам університет, як з точки зору теоретичних, так і практичних навичок необхідних в нашій галузі. Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві виділяється насамперед тим, що в процесі навчання великої уваги приділяють найбільш цінним з точки зору працедавців аспектам практичних навичок. Циклічні зустрічі представників фірми зі студентами користуються високим рівнем зацікавлення, а їх організація не викликає жодних зауважень

 

Рекомендація Rohlig SUUS Logistics S.A.

 

 

Компанія «Rohlig SUUS Logistics SA», як учасник «Ярмарку праці»,  хотіла б позитивно оцінити його організацію. Контакт с бюро кар’єр,  яке займалося підготовкою, організацією місць для учасників і господарским забезпеченням, не викликав ніяких зауважень. Відмінною ідеєю були супровідні семінари для студентів, а кількість учасників була неочікуванно великою.
  

Ми впевнені, що наступні виставки будуть тільки краще, і збираємося прийняти в них участь.

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m