ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

 

Вже продовж кількох років MWSLiT організовує лекції і зустрічі в фірмах, які, перед усім, спрямовані до академічної спільноти – студентів, викладачів та випускників університету.
Циклічні зустрічі, що проводяться визначними спеціалістами-практиками та науковцями з інших науково-дослідницьких інституцій, організовуються з метою популяризації ЛОГІСТИКИ, як навчальної дисципліни, що інтенсивно розвивається. Презентації  збагачені демонстраціями логістичних явищ в експедиційно-транспортних фірмах з використанням найсучаснішого мультимедійного обладнання, яке уможливлює показ цікавих анімацій та кіно-матеріалів. Відкриті лекції проводяться і в рамках дидактичних занять, і під час міжнародних наукових конференцій, які організовуються в MWSLiT. Вступні лекції проводяться спеціалістами з Польщі та з-за кордону польською та англійською мовою.

 

Типові зустрічі були проведені з:

 

dr Andrzej Kalisz

Завдяки підтримці Європейського Cоціального фонду, ми мали можливість прийняти dr Andrzej Kalisz - Президента Асоціації роботодавців Нижньої Сілезії. Презентація стосувалася теми роботодавців у створенні нових робочих місць та діяльності в ринковій економіці.
Питання, підняті під час презентації, також стосувалися ролі роботодавців у процесі трансформації та вільної ринкової економіки, що для юних слухачів було безцінним уроком історії..

Patryk Wild

Patryk Wild, член правління Вроцлавського інституту інвестицій та розвитку MPK, провів відкриту лекцію "Громадський колективний транспорт - логістичний сервіс для метрополії"

dr Soroosh Saghiri

Періодичні відкриті лекції проводить доктор, кандидат наук Soroosh Saghiri, з Cranfield University для студентів на денній і заочній формах навчання. Предметом останньої появи нашого гостя в березні 2015 року стала відкрита лекція під назвою «Управління ціннісними ланцюгами: отримання конкурентних переваг»), а також заняття для студентів бакалавріату напрямку «Логістика» - «Проектування процесів та логістичних систем - проектування логістичних процесів». Д-р Soroosh Saghiri у своєму виступі звернув увагу на автоматизацію і підтримку систем зберігання інформаційних систем у ланцюзі поставок, а також пояснив студентам роль особистої інфраструктури в процесах, що відбуваються насправді.

Sven Erichson

Sven Erichson з Союзу палати Łaby/Odry в Магдебурзі був членом оргкомітету та виступив з лекцією про економічне використання річки Одра - можливості для інтеграції в Європейський Союз під час другої сесії конференції "Важливість річок для розвитку міст у столицях 21 століття" в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві..

dr inż. Thierry Houé

Доктор, інженер Thierry Houé вчений і викладач в ICN Business School - Nancy, фахівець в галузі логістичного менеджменту та управління логістичними проектами, провів лекції на тему "Управління логістичним проектом".

dr inż. Renato Guimaraes

Випускник Uniwersytetu Santa Catarina Federal в Бразилії. Науковий працівник ICN Business School Nancy у Франції і одночасно викладач MWSLiT у Вроцлаві.
Спеціаліст в області логістики, закупок, промислового маркетингу, управління операціями, мереж та ланцюгів постачання. Практик з багаторічним досвідом управління виробництвом, а також мережами та ланцюгами постачання. Його спеціальність - моделювання логістичних процесів.

prof. inż. Ladislav Šimák

Професор, доцент в в галузі військового транспорту та цивільної оборони. Випускник військової школи в Żilinе. Щодня читає лекції в Університеті в Żilinе. Автор численних наукових праць, підручників, виданих для університетів, монографій, статей у закордонних наукових журналах та матеріалах наукових конференцій у галузі кризового менеджменту та управління ризиками.

dr Eberhard Blumel

Др. Eberhard Blumel з Instytutu Fraunhofera входив до складу наукового комітету під час конференції "Методи моделювання в галузі логістики та територіального планування", який відбувся у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві.

Joachim Olbricht

Директор установи планування міста в Магдебурзі провів лекції-презентації результатів Міжнародної виставки – «Реконструкція міст-2010 у Магдебурзі під час першої сесії на конференції"; «Важливість річок для розвитку міст-міст у ХХІ столітті», яка відбулася в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві.

dr Karl-Heinz Daehre

З 2006 по 2011 рік він був міністром регіонального розвитку та транспорту з 2002 по 2006 рік, а також міністром будівництва і транспорту в 1991/94 році та міністром планування, містобудування та житлово-комунального господарства Саксонії-Ангальт. За участь в реалізації інноваційних концепцій залізничного транспорту в сільській місцевості 20 листопада 2010 р. він отримав премію, яка надається клієнтам асоціації Deutsche Bahn.

Peter De Meyer

Peter De Meyer прочитав лекцію " Modernisation of the River Lys In Kortrijk and the Seine- Scheldt Project" під час першого засідання конференції "Значення річок для розвитку міст у XXI столітті", що відбувся у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві.

prof. Timothy Butler

Викладач з Global Supply Chain Management School of Business Administration, Wayne State University (USA) виступив з відкритою лекцією “Високі стандарти роботи ланцюга поставок автомобільної промисловості (Top standards in Automotive Supply Chain).

dr Ben Bvepfepfe

Dr Benjamin з ABC Logistics Skills (Великобританія), член міжнародних організацій, таких як FCILT та MCIPS, провів відкриту лекцію з управління ризиками ланцюга постачання (Supply Chain Risk Management).

dr Sofiene Dellagi

Викладач університету Université de Lorraine у Франції, партнерський університет MWSLiT у Вроцлаві, презентував відкриту лекцію "Нові інтегровані стратегії для промислового машинобудування"(New integrated maintenance strategies for industrial engineering).

dra Hicham Gourgue

dra Hicham він провів лекцію "Викиди забруднюючих речовин у автомобільному транспорті та їх вплив на якість повітря та зміну клімату".

Afef Bougerry

Доктор наук в University of Lorraine провела лекцію «Elective and non-elective surgeries scheduling».

Vojtech Mynar

Заступник Президента міста Острави. Під час третьої сесії конференції він провів лекцію "Значимість річок для розвитку міст у XXI столітті", яка відбулася в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві під назвою: Вплив внутрішнього судноплавства на розвиток Моравсько-Силезського регіону та міста Острава.

Jean-Pierre Mourot

Wykłady  у сфері  "Purchasing Strategies"  і "Businessnegotiations: Buyers & Sellers"

Prof. Volodymyr Kharchenko

Чергова відкрита лекція під назвою "Навігація та зв'язок у безпілотній авіації". Професор Володимир Харченко є проректором з наукових досліджень Національного авіаційного університету в Києві в Україні (Національний авіаційний університет НАУ http://nau.edu.ua/en).

Prof. Omer Baybars Tek

Лекції у сфері "Experimentaal marketing and logistics in the value era", "Interface of innovation trends in retailing and logistics" і "The relationship between marketing function and logistics"

Prof. Michael Huth

Лекція у сфері "Supply Chain Management" і "Logistics Planning"

Graham Inglis

Директор мережі постачання DHL в EMEA, лекції з питань майбутнього логістики

Prezentacja do pobrania

 Steve Agg

Президент компанії CILT UK, читає лекції про діяльність CILT по всьому світу

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m