ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві свою діяльність спрямовує на розвиток міжнародної діяльності в галузі освіти, наукових досліджень і співпраці з соціально-економічним середовищем. Можливість отримати міжнародний та міжкультурний досвід є невід'ємною частиною освітнього процесу, метою якого є адаптація до вимог, що  динамічно змінюються на місцевому, національному, міжнародному і глобальному ринку праці.

 

Співпраця з закордонними університетами та інституціями носить багатогранний характер і стосується однаково, як освітньої діяльності для підтримки мобільності та розвитку спільних освітніх програм, так і сфери наукових досліджень (спільних науково-дослідних проектів, міжнародних конференцій і публікацій, нарад, семінарів та промисловості).

 

Міжнародне співробітництво Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві відбувається за двосторонніми угодами, укладеними з багатьма закордонними університетами з усього світу, у тому числі з Франції, Німеччини, Великобританії, Чехії, Словаччини, Туреччини, Угорщини, США, Китаю, України, Росії, Білорусі, Болгарії. В даний час ми співпрацюємо з більш ніж 40 університетами та партнерськими установами, що діють на освітньому, науковому та дослідницьких рівнях. Наші студенти можуть скористатися знаннями та досвідом іноземних вчених, які входять до складу Міжнародного Комітету Науки освітнього журналу «Логістики і Транспорту», виданого університетом.

 

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m