ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Окрім тісних зв’язків MWSLiT і ВНЗ в південній та західній Європі, наш Університет поступово розширює співпрацю з партнерами в Україні.

Головними партнерами MWSLiT в Україні є:

  • Київський Національний Авіаційний Університет – провідний технічний ВНЗ України, який досяг значних наукових успіхів в авіаінжинерії. На основі підписаних в 2009 році документів, заплановано відкриття філії MWSLiT в Києві і КНАУ у Вроцлаві;
  • Національний Технічний Університет «Київський Політехнічний Інститут» - ВНЗ, що був заснований за указом царя в 1898 році і є заслуженною науковою платформою не тільки в масштабі країни: охоплює 40 000 студентів, 2700 академічних співробітники, у тому числі понад 270 професорів, в тому числі 44 члени Української Академії Наук.


Дослідники з України приймають активну участь в конференціях, що проводяться в MWSLiT у Вроцлаві. Окрім цього, ми раді використовувати знання та досвід укранських вчених, які входять до складу Міжнародного Наукового Комітету нашого наукового журналу «Логістика і транспорт».

 

В рамках співпраці MWSLiT з провідними технічними університетами Києва, Львова та Дніпропетровська, вчені з України можуть брати участь у міжнародних наукових конференціях, організованих MWSLiT, а польські фахівці допомагають організовувати щорічний Авіаційний конгрес у Києві. Крім того, в 2011 році було створено польсько-український науковий інститут, який проводить дослідження з безпеки та нових технологій в авіації.

 

НОВИЙ ПАРТНЕРСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ З УКРАЇНИ

Д-р Вероніка Мартинюк разом із студентами Буковинського державного університету фінансів та економіки з Пд.-Зх. частини України відвідали MWSLiT у Вроцлаві. Метою візиту було познайомитись з керівництвом MWSLiT, встановити міжнародну співпрацю в галузі науки, освіти, наукових досліджень та обговорити проведення спільних заходів щодо розвитку потенціалу обох установ. Під час візиту було підписано угоду про співпрацю як польською, так і українською мовами, а спільні ініціативи будуть розглянуті найближчим часом на англійській мові, яка є мовою навчання в обох університетах.

 

12

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m