Maciej Mikusiński

 

Студент Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Я навчаюсь у MWSLiT у Вроцлаві 3 роки. Університет дуже посприяв мені в особистому розвитку поза навчальними заняттями. Зокрема, надав можливість брати участь в навчальних поїздках до осередків логістичних компаній, в зустрічах з потенційними роботодавцями під час ярмарок вакансій та в проходженні оплачуваного стажування.
Я проходив стажування на фірмі Semi Sp. z o.o. Це досить розвинена фірма на польському ринку, яка займається продажем сільськогосподарської та садової продукції.
Вдалося познайомитися з усією командою працівників, які показали роботу компанії з середини, розповіли про майбутні плани та можливості працевлаштування студентів.

Усі члени колективу охоче ділилися знаннями та допомагали мені.

 

Vanessa Czerniewicz

 

Студентка Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Мене звати Vanessa Czerniewicz, вивчаю логістику в MWSLiT у Вроцлаві. Очолюю студентське самоврядування і активно беру участь у житті логістичного клубу Logistiqua.
Разом з Бюро кар’єр та академічним середовищем інших університетів спільно організовую різні студентські проекти, молодіжні свята, багато наукових подій та конференцій.
Під час урочистого відкриття навчального року 2019/2020 року, в якому брали участь студенти, випускники, викладачі та іноземні партнери університету, я виступила з промовою. Для мене це був величезний виклик.
Завдяки своїм інтересам та науковій діяльності я отримала ректорську стипендію, яка надається кращим студентам і завдяки якій, плата за навчання не є для мене проблемою.
Я дуже задоволена вибором університету, можливістю розвиватися та допомогою, яку пропонує університет. В майбутньому маю намір продовжити своє навчання в MWSLiT в магістратурі.

 

Kateryna Bondarenko

 

Студентка Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: «Логістика», магістратура

 

Вивчаю логістику в MWSLiT 5 років. Спочатку на бакалавраті, а зараз в магістратурі.
У березні 2019 року я пройшла професійне стажування в рамках проекту «Praktyczny logistyk». Це одна з декількох програм стажування, що реалізуються університетом. Дана програма дозволяє пройти платне стажування в компаніях з TSL галузі.
Я стажувався на фірмі INTL для Ritex Logistics Sp. z o.o. і відповідала за створення аналізу ринку. Це стосувалося логістичних послуг у митній сфері. Моїм головним завданням була перевірка даних і контакт з потенційними постачальниками послуг. Робота відбувалася в еластичних годинах, тобто я могла одночасно відвідувати заняття в університеті і проходити стажування.
Навички та досвід, набутий під час стажування, стали важливим здобутком на початку мого професійного шляху.

 

Miłosz Mielcarek

 

Студент Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Мене звати Miłosz Mielcarek, навчаюсь в Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві.
В 2019 році я подав заявку на один із декількох проектів, що реалізовуються в університеті і фінансується Європейським Союзом. В рамках цього проекту я пройшов платне стажування і поповнив свої знання та навички з логістики, особливо з питань, пов'язаних з управлінням автопарком. Крім того, я дізнався, як проходить робота на складі.
Мені було дуже корисно ознайомитись з усіма інформаіцними проблемами, які можуть виникнути на фірмі, адже саме зі сферою логістики я пов`язую своє майбутнє.

 

Eliasz Hunczak

 

Студент Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Мене звуть Eliasz Hunczak і я студент Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві. Свою зацікавленість, пов'язану з напрямком логістики, реалізую через активне членство у науковому гуртку Logistiqua та студентському самоврядуванні. Завдяки цьому я маю можливість відвідувати численні наукові конференції, брати участь у поїздках до компаній і організовувати зустрічі з роботодавцями.
Тісно співпрацюю з Бюро Кар`єр, який допомагає студентам знаходити оплачувані стажування у авторитетних компаніях галузі TSL.
Завдяки широким міжнародним контактам університету та участі у програмі по обміну Erasmus+, я отримав можливість відвідати Марокко і навчатися у цій країні протягом усього семестру.

Я закликаю всіх брати активну участь у житті університету та скористатися можливостями розвитку, які надає студентам MWSLiT.

 

Gracjan Ciciła

 

Студент Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Проект «Praktyczny logistyk», реалізований у MWSLiT у Вроцлаві, дозволив мені пройти стажування в компанії Raben Logistics Polska Sp. z o.o., яка є однією з найбільших логістичних і транспортних компаній на міжнародній арені.
Щодня працюючи з досвідченими людьми, я зміг навчитися проектуванню логістичних процесів, управлінню пакетами логістичних послуг, здійсненню перевірки правильності даних, а також мав унікальну можливість розвивати свої міжособистісні навички роботи з клієнтами. Стажування - це ідеальне поєднання практичних навичок і теоретичних знань.

Усім рекомендую MWSLiT через наданий спектр можливостей розвитку своєї професійної кар’єри.

 

Ines Czerwińska

 

Студентка Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Я студентка VII семестру напрямку «Логістика» Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві. Завдяки унікальній програмі навчання здобуваю освіту, яка відкриває переді мною безліч можливостей на ринку праці у сфері TSL.
Навчаючись в MWSLiT у мене була можливість розвивати предметні та практичні заняття в рамках програми студентського обміну у Китаї, Туреччині та Франції та взяти участь у конкурсі, організованому General Motors i Wayne State University Detroit в США. Завдяки їм я мала отримала цінний досвід, дізналася про різні культури та познайомилася з цікавими людьми з різних країн світу.
  

MWSLiT у Вроцлаві дозволяє розвивати свій талант і навички в галузі логістики. Підтвердженням цього є те, що під час навчання мені запропонували роботу в автомобільній промисловості, де я відповідала за постачання сировини, необхідної для виробничого процесу.
 

Завдяки MWSLiT я мала можливість розвиватися професійно, а пізніше застосувати свої знання на практиці. Я можу з впевненістю сказати, що Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві забезпечує належну підготовку до роботи в галузі TFL, пропонуючи студентам широкий спектр додаткових можливостей для навчання.

 

Michał Paczosa

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Транспорт»

 

Протягом трьох років навчання в Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві, я мав приємність зустрітися і вчитися у багатьох людей, які мають великий досвід в TSL.

На початку другого року я став учасником програми дуального навчання. Дуальне навчання - це програма, яка дала мені величезну можливість ознайомитись з практичною стороною галузі та дізнатись багато чого, що буде потрібно в моїй роботі. У наступному році я закінчу своє дворічне стажування на Amazon, яка є однією з найбільших компаній у світі, що займається продажем різних продуктів в інтернеті. Дуальна форма навчання дозволила мені зрозуміти функціонування складних логістичних процесів та побачити практичну сторону, пов'язану з їхнім управлінням, вдосконаленням та створенням. Крім того, навчаючись в  MWSLiT я отримав можливість взяти участь в престижному, міжнародному конкурсі (Supply Chain Challenge Case), організованому General Motors і Wayne State University, який був проведений в Детройті в США. Участь у такому престижному конкурсі дозволила мені набути важливі контакти з менеджерами, які працювали на GM і відкрила для мене багато нових дверей у галузі TSL. Я переконаний, що після закінчення навчання, яке дозволило мені отримати гарну освіту та два роки практичного досвіду, я буду цікавим кандидатом на ринку праці.

Я щиро рекомендую навчатися в MWSLiT!

 

Beata Hyt

 

 

Студентка Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Я студентка останнього VII семестру інженерних досліджень у галузі логістики. Попереду мене чекає інженерська робота і її захист. А що було до цього? 3 добре проведені роки. Навчання в MWSLiT дозволило мені отримати знання та досвід у логістиці. Після першого року я потрапила на дуальне навчання, де мала можливість навчитися керувати процесами в експедиторській компанії. Досвід, накопичений в компанії, полегшив мені пошуки роботу, тому, зараз я працюю на ринку транспортних і логістичних послуг.

Завдяки Міжнародному університету логістики та транспорту, я мала можливість взяти участь у конкурсі, організованому General Motors і Wayne State University в Детройті. Це був дивовижний досвід, який дозволив мені зустрітися з цікавими людьми, відвідати місто, фабрику і місце GM та великий музей Форда.

Я б рекомендувала MWSLiT усім, хто хоче отримати як знання, так і досвід.

 

Jakub Szlązak

 

Студент Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Будівництво»

 

Мене звати Jakub Szlązak, я студент ІІІ року напрямку «Будівництво».

Реалізую свої інтереси, активно діячи на посаді голови наукового гуртка студентів напрямку «Будівництво». Наш науковий гурток організовує навчальні поїздки до компаній, а також  - під час виїздів на ярмарки та зустрічі з молоддю разом із відділом кар'єр - ми здійснюємо заходи, що мають на меті пропагування дорожнього будівництва серед учнів середніх шкіл.

Заохочую всіх розпочати навчання на напрямку «Будівництво», оскільки в країні все ще бракує освічених інженерів на ринку праці в Польщі, які спеціалізуються на будівництві доріг.

 

Федор Сакун

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика»

 

Мене звати Fedor Sakun. Я студент другого року навчання напряму «Логістика» Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві.
   

Я вже кілька років цікавлюся логістичною галуззю. Шукаючи інформацію про навчання в галузі логістики, я знайшов багато втішної інформації про MWSLiT. Будучи студентом другого курсу, я з усією впевненістю можу сказати, що це дуже хороший вибір. Університет пропонує величезні можливості для розвитку своїх талантів та вмінь в галузі матеріально-технічного забезпечення і саме з цим я пов’язую своє майбутнє

 

Joanna Gattner – Bilska

 

Студентка Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Участь у конкурсі General Motors / Wayne State University надає дивовижні можливості перевірити свої знання та логічне мислення. А також це шанс познайомитися з новими, дуже цікавими людьми з усього світу, пізнати їх точку зору щодо різних типів проблем та способів їх вирішення. Участь у конкурсі дає можливості для розвитку в автомобільній промисловості.
Завдяки Міжнародному університету логістики та транспорту у Вроцлаві я взяла активну участь як в конкурсі, так і в гала-шоу в Детройті.
Організатори конкурсу показали незабутні моменти, дозволяючи ознайомитись з діяльністю фабрика GM.
   

Знання, отримані в MWSLiT, показують, що ми можемо сміливо конкурувати за найкращі місця праці та відповідати високим вимогам роботодавцям.

 

Руслан Косіцин

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика»

 

Логістична конференція Modern Warehouse 2015, в якій я мав можливість взяти участь, переконала мене, що обраний мною напрямок навчання дуже перспективний, а можливості працевлаштування і розвитку після закінчення навчання – величезні.
Емоції, пов’язані з конференцією Modern Warehouse 2015, надзвичайно позитивні. Усі теми, що були нами обговорені, були надзвичайно цікаві та актуальні. Ми хотіли б подякувати Міжнародному університету логістики та транспорту за можливість взяти участь у такій важливій та престижній конференції. 

Для студентів, такого роду виїзди, є великою відзнакою і мотивацією на майбутнє, яке без жодних сумнівів буде пов’язане зі світом логістики.

Dla studentów tego rodzaju wyjazdy są olbrzymim wyróżnieniem i motywacja na przyszłość, która bez żadnych wątpliwości będzie związana ze światem logistyki.

 

Paweł Ryżanowski

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика»

 

Я – студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві  на напрямку «Логістика». Разом з трьома іншими студентами, я представляв Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві на конкурсі Supply Chain Case Compeptition в Детройті. Конкурс організовується циклічно, вже впродовж п’яти років, університетом Wayne State University і фірмою General Motors. В конкурсі взяли участь 25 університетів, в тому числі с-поза США – з Польщі, Китаю та Мексики. В перші дні візиту в нас була можливість відвідати Wayne State University, Henry Ford Museum, Bayviev Yacht Club, під час візитів ми могли на власні очі переконатися, як виглядає процес виробництва автомобілей на головному заводі GM Deroit-Hamtramck. Не зважаючи на те, що нам не вдалося виграти, ми потрапили до фіналу і змогли представити свої вміння перед гігантами світу моторизації. В часі проведення конкурсу, ми могли брати участь в панельних дискусіях та співбесідах не тільки з GM, але також з фірмами, що співпрацюють з GM, такими як Ryder, Delphi, Denso. Ми ознайомилися зі способами мислення інших команд, змогли налагодити безліч контактів не тільки зі студентами інших університетів, але й з працівниками GM та інших компаній.
   

Завдяки нашому Міжнародному університету логістики та транспорту у Вроцлаві, ми мали можливість представити свої можливості. Це не тільки престиж, але й величезний шанс на здобуття чудового місця праці в такій потужній галузі, як моторизація

 

Kamil Nowak

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика»

 

Я студент першого року навчання, однак вже виділив для себе переваги навчання в MWSLiT у Вроцлаві. Університет на перше місце ставить розвиток своїх студентів. Проводяться численні лекції з закордонними професорами, організовуються виїзди до партнерських фірм, де є можливість пройти професійну практику. Однак, я найбільш доцінюю MWSLiT за те, який підхід мають викладачі до студентів. Вони проводять навчання згідно до наших очікувань щодо майбутньої праці. В MWSLiT навчається багато іноземців, ми є великою групою в якій ніхто не ізольований від інших, ми усі чудово знаходимо спільну мову. MWSLiT дбає про кожного. Добру атмосферу ми відчуваємо завдяки як викладачам, так і адміністрації університету. Також завжди можна розраховувати на допомогу Бюро кар’єр.

 

Przemysław Kiedos

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Мене звати Przemysław Kiedos навчаюся на напрямку «Логістика» в MWSLiT. Я представляв наш виш на заході General Motors & Wayne State University Supply Chain Case Competition, і це бу неперевершений досвід. Участь в цій події була досконалою можливістю придивитися зблизька до того, як виглядає праця менеджерів ланцюгів постачання в галузі automotive, також познайомитися з цікавими людьми з усього світу, але, перш за все, це наріжний камінь розвитку пофесійної кар’єри.

 

Magdalena Fabisiak

 

 

Студентка Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Транспорт», навчання на ступінь інженера

 

Я – студентка Міжнародного Університету Логістики і Транспорту у Вроцлаві на напрямку «Транспорт». Я обрала цей напрямок, бо вважаю, що це інвестиція у моє майбутнє. Логістичні та транспортні фірми розвиваються цілий час, отож я впевнена, що після закінчення я не матиму проблем з пошуком доброї праці. MWSLiT у Вроцлаві запевнює добрий старт завдяки відповідній теоретичній підготовці студентів та організацію багатьох корисних конференцій і курсів, які доступні усім бажаючим. Я раджу MWSLiT усім, хто шукає університет, який гарантує належну підготовку до професії і хорошу працю в майбутньому.

 

Marta Jarosławska

 

 

Студентка Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Будівництво», навчання на ступінь інженера

 

Мене звуть Marta Jarosławska, я студентка напрямку «Будівництво» в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві і впевнено раджу цей університет  всім, для кого пріорітетом є отримання доброї освіти. Приємна атмосфера, як в деканаті, так і в аудиторіях, прикладається до того, що навчання є чистим задоволенням. Головною перевагою є досвідчені наукові кадри, часто – світового класу, що підтримують високий  рівень навчання. Поза теоретичними знаннями на заняттях можна також дізнатися про їх практичні аспекти. Університет створює найкращі умови розвитку своїм студентам, пропонує чудову програму стипендій, має повністю обладнані лабораторії. Крім того, окрім звичайної програми навчання, тут організовується також сертифіковані курси з різних предметів. Студенти мають можливість брати участь у конференціях, активній діяльності наукових гуртків тощо. З повною відповідальністю можу сказати, що це університет з високим рівнем престижу, умови чудові, а підхід працівників університету до студентів – дуже доброзичливий.

 

Roksana Witkowska

 

 

Студентка Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Будівництво», навчання на ступінь інженера

 

Я студентка Міжнародного університету логістики та транспорту на напрямку «Будівництво», зі спеціальністю «Будова доріг та мостів». Я обрала цей навчальний заклад з перспективи можливостей, які він пропонує своїм студентам. Окрім іншого, скерований на отримання фінансування з фондів з Європейського Союзу, завдяки яким обладнує свої лабораторії, необхідні для подальшої освіти та розвитку наших вмінь, також працевлаштовує викладачів-практиків, що реалізовують проекти в галузі, якою займаються, допомагає нам в перших кроках в галузі організовуючи навчальні виїзди або шукаючи відповідні практики і професійні стажування при співпраці з польськими і закордонними підприємствами. Підсумовуючи, MWSLiT відкриває двері до самореалізації! Рекомендую MWSLiT!

 

Natalia Ratajczyk

 

 

Студентка Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Будівництво», навчання на ступінь інженера

 

Мене звуть Natalia Ratajczyk, я студентка 2 року на напрямку «Будівництво», спеціальність «Будівництво доріг та мостів». Чому я обрала будівництво? Чому MWSLiT? Університет пропонує можливості розвитку в багатьох напрямках – теоретичному, під наглядом спеціалістів, але також і в аспекті студентської активності. Я знаю, що після обраного напрямку я точно знайду працю, бо MWSLiT навчає згідно до європейських стандартів. Університет співпрацює з середовищем бізнесу, що дає можливість переказати нам найактуальнішу інформацію. Ми підготовлені до професії згідно з очікуваннями. Університет організовує ярмаки працевлаштування, студентські виїзди до фірм, майстеркласи. Такі заходи дуже допомагають молодим особам знайти працю, практики та стажування. Я додатково виконую функції секретаря наукового кола будівництва, в рамках котрого ми проводимо багато цікавих заходів, розвиваючи наші зацікавлення. Рекомендую MWSLiT!

 

Kamila Ziółkowska

 

 

Студентка Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика»

 

Мене звати  Kamila Ziółkowska, я студентка даного університету. Зараз я закінчую другий рік напрямку "Логістика''. Вже більше року я є членом cтудентського cамоврядування, що дає мені можливість постійно розвиватися. Я рекомендую MWSLiT тому, що в цьому університеті працюють висококваліфіковані кадри, що передають свій багатий досвід. Університет пропонує практики, котрі дозволяють студентам отримати професійний досвід в престижних фірмах.

 slan Kositsyn

Назар Кукуй

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика»

 

Я студент MWSLiT у Вроцлаві. Обрав цей ВНЗ тому, що він відповідає моїм вимогам і приділяє велике значення навчанню як теорії, так і практики. Моя участь в Логістичних конференціях і спостереження за постійним розвитком галузі TSL, підкріпило моє розуміння того, що напрямок ''Логістика'', який я обрав, є правильною інвестицією. Це професія майбутнього, а наш ВНЗ дає мені можливість постійного розвитку, отримання нових знань та практичних навичок.

 

Karol Starczewski

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Мене звуть Karol  і я студент третього року логістики. В науковому колі я беру участь більш як рік і не жалкую про своє рішення, а навіть навпаки! Завдяки праці, вкладеній в функціонування кола, я отримав багато нового досвіду: я мав можливість бути на багатьох логістичних конференціях в Польщі, завдяки навчальним виїздам я міг на власні очі побачити як діє логістика в різних фірмах, наприклад, CCC, Biedronka, Port Bct Gdynia. Я закликаю всіх приєднатися до наукового гуртка Logistiqua, тому що він дає гарні можливості розвитку в галузі логістики та практичного вивчення нових логістичних рішень.

 

Mateusz Hejduk

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Мій вступ до наукового гуртка був для мене новим досвідом. Це було пов’язане з великою кількістю праці, але, перш за все, принесло багато радості. Впродовж більш як двох років, ми відвідали безліч відомих фірм: Bosch, або, наприклад, Poczta Polska. Ми брали участь в декількох наукових конференціях: PKL Logistics в 2012 та 2014, а також в виставці Silesia TSL Expo. Все це стало причиною того, що логістика стала для мене не тільки напрямком навчання, але й хоббі.

 

Paweł Wiejkut

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Гордістю для мене є участь в житті логістичного наукового гуртка від моменту його заснування. Безсумнівно, це чудовий досвід. Завдяки цій організації ми усі багато чого навчилися. Почавши від заснування гуртка і розуміння правил його функціонування, через пізнання функціонування фірм зі середини, участь в понадпрограмних подіях, аж до першої власної конференції. Я щиро рекомендую долучитися до такої організації всім студентам, яким важливий розвиток та пошук знань с-поза аудиторій.

 

Robert Szmyd

 

 

Студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Вітаю, мене звуть Robert Szmyd  і я заступник голови студентського наукового гуртка Logistiquа. Завдяки нашим спільним зусиллям, ми маємо перед собою дуже широкі можливості розвитку, але також і багато обов’язків. Через заангажування в розвиток студентського наукового гуртка, я мав можливість пізнати логістику з практичної сторони. Все це завдяки численним навчальним виїздам до таких відомих фірм як Toyota, Bosh, Gefco, Kuehne + Nagel. Ці виїзди дали мені можливість пізнати логістичні підприємства «з середини». Додатково я мав можливість взяти участь в престижних логістичних подіях, таких як, виставка Silesia Expo в Сосновці, конгрес Modern Warehouse в Варшаві, PKL в Познані а також конференціях, що відбувалися в будинку MWSLiT. Всі ці події дозволили мені здобути величезну кількість знань з галузі TSL, познайомитися з новими людьми і просто добре провести час.

 

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp