ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

З самого початку свого існування Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві набував тісних зв'язків з провідними університетами П'ятої Республіки Франції. Вже на етапі формувння навчального плану ми могли опиратися на досвід і знання вчених з ESIDEC (Ecole Supérieure Internationale de Commerce), школи, заснованої з ініціативи торгово-промислової палати у Мозелі. Завдяки цьому, наші випускники після закінчення університету отримують подвійний диплом: польський і французький.
10 листопада 2003 р. у Парижі співпраця з ESIDEC увінчалася нагородою прем'єр-міністра Франції Жаном-П'єром Раффаріном за кращий освітній проект, серед 92-х представлених з усього світу.
Варто зазначити, що результатом інтенсивних контактів між MWSLiT і французькими вищими навчальними закладами - є участь французьких дослідників в конференціях, організованих нашим університетом, в засіданнях  Міжнародного Наукового комітету журналу «Логістика і Транспорт», виданого MWSLiT, а також, що важливо з точки зору студента - проведення занять викладачами з Франції. 15 червня 2014 року була підписана міжнародна угода про освітнє співробітництво між MWSLiT і Université de Lorraine – державним університетом, що носить науковий, культурний, професійний характер.
До найважливіших партнерів MWSLiT, окрім ESIDEC, належать:

Université de Lorraine - Університет у Франції в місті Nancy, де навчається понад 52 000 студентів. Він пропонує 101 акредитованих дослідницьких центрів, розташованих у 9-ти наукових напрямках;
ICN Business School - провідна бізнес-школа в місті Nancy, яка має велику мережу партнерів по всьому світу та фахівців високого класу в області управління і матеріально-технічного забезпечення;
l'Ecole des Mines de Nancy - престижний технічний університет, що навчає інженерів, заснований у 1919 році з метою відбудувати Францію після Першої світової війни;
Conservatoire National Des Arts Et Metiers - існує з 1794 року, надзвичайно поважний науковий осередок, заснований в Парижі.

Наші студенти є основними бенефіціарами цієї співпраці, оскільки завдяки їй можна не тільки відвідувати заняття французьких фахівців, але також можна залишити вчитися у Франції в рамках програми Erasmus+.

 

СПІВПРАЦЯ З ФРАНЦУЗЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

Нашими стратегічними партнерами, з перших років існування, була група логістичних університетів м. Metz. Французькі партнери з багаторічним досвідом логістичної освіти допомогли нам з самого початку набути знань та кваліфікацій у галузі логістики, транспорту та експедиційної діяльності, дійсно, на європейському рівні. Співпраця з французькими партнерами дозволила створити базу даних професорів та викладачів логістики з Європи та світу. Випускники, після закінчення нашого університету отримують два дипломи: польський і французький, тому що знання, отримані ними збігається зі знаннями, яких набувають французькі студенти в галузі досліджень, проведених в MWSLiT.

 

Завдяки французьким партнерам наші студенти:

  • отримують два дипломи - польський та французький;
  • мають можливість проходити стажування у кращих французьких логістичних компаніях;
  • беруть участь у спеціально організованих лекціях французьких викладачів;
  • навчаються в рамках Joint-Degree англійською мовою;
  • можуть взяти участь у одно- або дворічному академічному обміні;
  • використовують бібліотечні фонди найстарішого логістичного університету у Франції.

ЗАНЯТТЯ З ІНОЗЕМНИМИ ВИКЛАДАЧАМИ - JOINT MSC IN INDUSTRIAL SYSTEMS ENGINEERING Z UNIVERSITÉ DE LORRAINE

З грудня 2014 року наші студенти можуть брати участь у заняттях, які проводяться викладачами з Франції в рамках спільної навчальної програми з Université de Lorraine: Joint Master's Studies in Engineering with English as the language of instruction. Лекції та завдання – це інтенсивні тренінги в галузі логістики. В рамках співпраці 40% дидактичних занять проводяться викладачами з Université de Lorraine, що спеціалізуються на дослідженнях оптимізації систем та промислових процесів. У літній семестр 2014/2015 рр. В рамках магістерського курсу англійською мовою були впроваджені спеціалізовані предмети, такі як: Computer systems in transport, Simulation of industrial and queuing systems, Logistics and industrial organization, Logistics management. У рамках спільних заходів в MWSLiT у Вроцлаві гостювало багато видатних викладачів: професори та інженери з Université de Lorraine. Більшість занять для наших студентів проходили в комп'ютерних лабораторіях, що дало можливість користуватися найсучаснішим програмним забезпеченням.

ІНТЕГРАЦІЙНІ ЗУСТРІЧІ З ВИКЛАДАЧАМИ

У рамках спільної навчальної програми з Universite de Lorraine: Joint Master's Studies in Engineering with English as the language of instruction окрім занять зі студентами, викладачі з університету-партнера під час зустрічей та переговорів змогли обговорити майбутнє наукове та дослідне співробітництво з представниками MWSLiT у Вроцлаві. Також були організовані екскурсії по околицям Вроцлава, що дозволило нашим гостям ознайомитись з найцікавішими пам'ятками столиці Нижньої Сілезії.

 

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m