ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

З радістю повідомляємо, що Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві внесено до переліку навчальних центрів, які готують до іспиту на отримання сертифікату професійної компетентності.

 

 CKZ / ADR / RID / ADN

CKZ

Тема: Підготовчий курс до іспиту для отримання свідоцтва про професійні компетенції в автомобільному транспорті

Мета навчання: Сертифікат професійної компетентності автомобільних перевізників є обов’язковим документом, що підтверджує наявність у підприємця кваліфікації, необхідної для початку та здійснення господарської діяльності у сфері автомобільного транспорту. Сертифікат дійсний також для внутрішніх перевезень. Метою курсу є підготовка студентів до державного іспиту, а отже привернення уваги до галузей цивільного, господарського, фінансового, трудового права, організації та управління транспортним підприємством, безпеки дорожнього руху. Освоєння вище вказаних тем дозволить освоїти професію перевізника.

ADR

Тема: Підготовчі курси для експедиторів та логістів, надають кваліфікацію радника ADR.

Мета навчання: Основною метою тренінгу є ознайомлення водіїв з небезпеками, які виникають під час перевезення небезпечних вантажів, із запобіжними заходами та схемою дій, які необхідно вжити після ДТП, з метою збереження власної безпеки та безпеки інших людей і довкілля.

RID

Тема: Правила міжнародного перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом.

Мета навчання: учасники перевезення небезпечних вантажів повинні вживати відповідних заходів безпеки, залежно від характеру та обсягу потенційних небезпек, щоб запобігти пошкодженню та травмам і, якщо можливо, мінімізувати їх наслідки. Учасники дізнаються про діючі правила RID. Програма курсу включає тематичні блоки, присвячені, зокрема, таким питанням: національні та міжнародні правила, що регулюють перевезення небезпечних вантажів; класифікація небезпечних вантажів, правила їх пакування та транспортування; правила маркування, процедури та документація; правила безпеки на залізниці.

ADN

Тема: Тренінг для експертів ADN

Мета навчання: Метою навчання є підготовка фахівців для виконання професій, пов'язаних з транспортуванням небезпечних матеріалів суднами внутрішнього водного транспорту. Експертом з безпеки перевезення небезпечних вантажів суднами внутрішніх водних шляхів може бути особа, яка має сертифікат експерта ADN. Курс надає інформацію на тему законів та правил транспортування у вищезгаданій галузі.

Якщо ви зацікавлені, просимо звернутися до кабінету 116 на першому поверсі будівлі університету або надіслати інформацію про бажання взяти участь у тренінгах за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактний номер телефону 71/324 68 42 внутрішній 124.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m