ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

НАВЧАННЯ ПІД ПАТРОНАТОМ ФІРМ:

ZMPD m
trans m
amazon logo farbe1

Hавчання II ступеня магістратура  (3 семестри)

Hавчання II ступеня магістратура  (3 семестри)
Менеджерське навчання

 

Навчання II ступеня на напрямку «Логістика» в Міжнародному Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві дає підготовку до старту на ринку праці в якості висококваліфікованого менеджера. Навчання базується, в першу чергу,  на бізнес-аспектах логістичної діяльності і вдосконаленні менеджерських вмінь, що було підтверджено акредитацією програми навчання CILT (UK) (The Chartered Institute of Logistics and Transport).

telc

 

Випускник послуговується систематичним, поглибленим знанням з області логістики економічних суб’єктів, а саме пов’язаним з управлінням логістичними процесами в підприємствах, і, окрім того, впровадженням системних інноваційних рішень в управлінні підприємством на державному та міжнародному ринку.

 

Запрошуємо на денне та заочне навчання на напрямку «Логістика». Вже зараз можна отримати ступінь магістра за три семестри!

 

Студент має можливість обрати серед спеціальностей: Менеджер логістики виробництва, Менеджер ланцюгів постачання, Менеджер транспорту. 

 

 

menedzer dostaw 1 menedzer produkcji 1 menedzer transportu 1

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

СТАЦІОНАР ЗАОЧНЕ НАВЧАННЯ
 Менеджер логістики виробництва  X  X
 Менеджер ланцюгів постачання X  X
 Менеджер транспорту  X  X

 

Випускник магістратури спеціальності «Логістика» нашого університету - це висококваліфікований спеціаліст, підготований до праці на дуже високому рівні, який може розраховувати на працевлаштування в провідних фірмах галузі транспорту, логістики та експедиції.

 

Підготовка до сертифікації TELC

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві з липня 2013 року є екзаменаційним центром TELC.

 

Індустрія TSL є однією з найбільших галузей економіки динамічно розвиваються. Попит на кваліфікованих фахівців все ще зростає. Іноземна мова в логістиці має вирішальне значення, тому Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві дає своїм студентам ще один шанс підвищити свою кваліфікацію, в тому числі мовні навички..

 

В рамках курсу навчання в магістратурі ми гарантуємо:

  • підготовку до сертифікації TELC на всіх рівнях англійської мови;
  • зовнішня сертифікація оплачується MWSLiT у Вроцлаві - після здачі внутрішнього іспиту.

 

На іспитах TELC особлива увага приділяється навичкам спілкування. Отриманий сертифікат підтверджує знання іноземної мови, заслуженого в Європейському Союзі. Іспити TELC розробляються і проводяться організацією-організатором GmbH у Франкфурті-на-Майні, з 40-річним досвідом створення та проведення мовних іспитів на найвищому європейському рівні.

 

Іспити The European Languages Certficates - telc є продовженням давньої традиції сертифікатів європейських мов, які протягом десятиліть сприяли розвитку викладання іноземних мов в Європі і світі.

 

НАВЧАННЯ ПІД ПАТРОНАТОМ ФІРМ

Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych

ZMPD m

 

Асоціація Міжнародних Автомобільних Перевізників (ZMPD) є найбільшою польською асоціацією в галузі автомобільного транспорту, яка існує з 1957 року. Вона об'єднує близько 5000 перевізників, що виконують міжнародні автомобільні перевезення. Головною метою Асоціації є надання інформації та допомоги членам ZMPD щодо питань, пов'язаних із транспортною діяльністю та представлення їх інтересів за межами. Крім того, ZMPD є гарантом системи TIR у Польщі.
Асоціація Міжнародних Автомобільних Перевізників взяла патронаж над напрямком навчання ІІ ступеня «Логістика», спеціальність «Менеджер транспорту». У рамках співпраці студенти мають можливість зустрітися безпосередньо з представниками компаній під час відкритих лекцій та тематичних досліджень, організованих у MWSLiT у Вроцлаві.

 

Logintrans Sp. z o.o.

 

trans m

 

Компанія Logintrans протягом 12 років у 20 країнах Європи надає сучасні інструменти, які об'єднують транспортну спільноту. Logintrans пропонує послуги для перевізників, експедиторів і вантажовідправників, надаючи їм замовлення від надійних компаній, інформацію про перевірених перевізників, моніторинг водіїв та замовлень.
Компанія взяла патронаж над напрямком навчання ІІ ступеня «Логістика». У рамках співпраці студенти мають можливість зустрітися безпосередньо з представниками компаній під час відкритих лекцій та тематичних досліджень, організованих у MWSLiT у Вроцлаві. Це також відмінна можливість подати заявку на вибране стажування або пропозицію про роботу.

 

Amazon

 

 

amazon logo farbe1

 

Ця американська торгова компанія була заснована в 1994 році в Сіетлі. Компанія займається електронною комерцією, B2C і управляє найбільшим в світі інтернет-магазином. У жовтні 2014 року компанія Amazon відкрила свої розподільні центри в Польщі - у Bielanach біля Вроцлава та в Sadach поблизу Познаня. Кожного дня по всьому світу компанія просуває ідеї, послуги та продукти, що полегшують життя мільйонам клієнтам.
Компанія взяла патронаж над напрямком навчання ІІ ступеня «Логістика». У рамках співпраці студенти мають можливість зустрітися безпосередньо з представниками компаній під час відкритих лекцій та тематичних досліджень, організованих у MWSLiT у Вроцлаві. Це також відмінна можливість подати заявку на вибране стажування або пропозицію про роботу. Компанія також співпрацює з MWSLiT щодо організації для студентів оплачуваних стажувань в рамках дуального навчання.

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m