ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Svitlana Hodlevska

 

 

Випускниця Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: «Логістика»

 

Мене звати Svitlana Hodlevska, я випускниця напрямку «Логістика» Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві.
Під час навчання проходила платне стажування на фірмі HMT Sp. z o. o. в рамках проекту «Praktyczny Logistyk». Протягом трьох тижнів у мене була можливість примінити свої практичні знання, здобутих на заняттях.
Співробітники фірми HMT Sp. z o. o. мене дуже тепло прийняли до свого колективу. Терпляче відповідали на мої запитання, пов'язані з функціонуванням компанії. Завдяки цьому, я багато чого навчилася, що, безумовно, стане корисним в майбутньому під час пошуку роботи.
Рекомендую усім навчання в MWSLiT. Випускники університету отримують професійний досвід, який неабияк цінується на ринку праці.

 

Roksana Witkowska

 

 

Випускниця Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Будівництво», навчання на ступінь інженера
 
Мене звати Roksana Witkowska, я випускниця напрямку «Будівництво».
Під час навчання брала активну участь в діяльноісті наукового гуртка з будівницва, що дозволило мені розвивати свої здібності, а також розширити знання у сфері дорожньої справи. Під час навчання, завдяки співпраці з бюром кар'єр, мала можливість пройти додаткове двомісячне стажування в SAT, завдяки чому, отримала безцінний досвід. Навчаючись в рамках спеціалізованого факультету ми маємо можливість працювати під час навчання, що в майбутньому може полегшити процес працевлаштування.

 

Łukasz Jania

 

 

Посада: Голова правління
Компанія: Fleet Partners Sp. z o.o.

 

Я випускник Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві,  навчався на напрямку «Логістика». Завдяки програмі навчання, заняттям, що проводилися професійними кадрами, я здобув освіту, що відкрила мені широкий діапазон можливостей на ринку праці в галузі транспорту, логістики та експедиції. Навчаючись в MWSLiT, я мав можливості практичного та теоретичного розвитку, а  також додатково розвивав свої особисті компетенції. Уже під час навчання я отримав пропозицію праці за кордоном, де я відповідав за управління автопарком в трьох державах. Зараз я – голова правління фірми Fleet Partners Sp. z o.o., що займається управлінням автопарком та консалтингом в цій галузі. Навчання в MWSLiT – це, між іншим, набуття контактів, які я підтримую до сьогоднішнього дня, і завдяки яким маю можливість обмінюватись досвідом. Моя співпраця з MWSLiT не обмежилася тільки навчанням – нещодавно при співпраці з бюро кар’єр в MWSLiT до нас приєднався стажист – студент.

MWSLiT допомагає в реалізації мрій!

ŁUKASZ JANIA - докторант в Економічному Університеті в Познані, випускник Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві. Від 2006 року керував автопарком в фірмі LG. Пізніше, розширив свій професійний досвід в аспекті управління автопарком в підприємстві HPI Poland виконуючи функції Key Account Fleet Manager. Кілька років керував міжнародним автопарком в групі Kofola, в таких країнах як Польща, Чехія, Словаччина. Від 2012 року виконує функції Голови Правління в компанії Fleet Partners. Відповідає за стратегію фірми, консультування ключових клієнтів в галузі управління автопарками. Є членом Товариства Керівників Автопарків а також Ceska Associace Fleet Management  – чеського товариства управління автопарками. В листопаді 2011 року отримав статуетку Fleet Leader за ефективне управління автопарками на території трьох держав – Польщі, Чехії та Словаччини, а також впровадження систем моніторингу в трьох юридичних і податкових середовищах. Автор значної кількості публікацій в галузі управління службовими автопарками на підприємствах.

Kateryna Zykova

 kateryna zykova1
Rekomendacje Svitlana Hodlevska
 
 

Випускниця Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві

Напрямок: Логістика

 

Я випускниця Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві, який по праву можна назвати найкращим логістичним університетом країни. Під час навчання я потрапила до чудових викладачів, які поділилися з нами своїм досвідом в логістиці. Університет пропонує багато можливостей, коли мова йде про стажування та навчання. Також зручно навчатися в дуальній системі, де 2-3 дні на тиждень відводиться теоретичним знанням, а решта часу йде на вдосконалення практичних навичок.

 

Щиро рекомендую його всім, хто думає про вибір надійного логістичного університету.

 

Justyna Kłosowska

 

 

Випускниця магістратури Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві  
Напрямок: «Логістика»

 

Я – випускниця Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві на напрямку «Логістика».
Завдяки цьому університету, я мала можливість пройти добре оплачуване стажування і отримати досвід праці в галузі транспорту, логістики та експедиції. Дякуючи висококваліфікованим викладачам та підтримці бюро кар’єр, кожен має відчуття безпеки та впевненості у своїх професійних компетенціях. Пройдене стажування дозволило мені розширити свої знання та зміцнило почуття впевненості у власних технічних вміннях.

 

Paweł Michniewicz

 

 

Випускник магістратури Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві  
Напрямок: «Логістика»

 

Як випускник напрямку «Логістика» Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, я з певністю можу порадити цей університет кожному, хто хоче розвиватися в галузі логістики. Постійна співпраця університету з середовищем бізнесу дала мені можливість пройти добре оплачуване стажування після закінчення навчання. Завдяки цьому я мав можливість перевірити свої вміння і перспективи професійного розвитку, відшліфовані навчанням, на практиці, а також пізнати професійне середовище.

 

Стажування дало мені можливість здобути досвід, який так шукають працедавці, а також переклалося до мій кар’єрний старт.

Dagmara Pawłowska

 

 

Випускниця магістратури Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві  
Напрямок: «Логістика»

 

Я закінчила навчання на напрямку «Логістика» в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві. Одразу після навчання мені запропонували взяти участь у проекті «Лідери логістики», що гарантував мені добре оплачуване стажування в логістичній фірмі. Завдяки такій ініціативі, я здобула потрібний мені досвід, а також змогла розвинути свої професійні компетенції. Університет гарантував мені ідеальну підготовку до професії, як з теоретичного, так і з практичного боку. Після закінчення стажування, фірма запропонувала мені працю на повну ставку.

Стажування дало мені можливість здобути досвід, який так шукають працедавці, а також переклалося до мій кар’єрний старт..

 

Paulina Rosińska

 

 

Випускниця магістратури Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві  
Напрямок: «Логістика»

 

Я закінчила магістратуру в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві як менеджер транспорту. Ніколи раніше я не мала можливості працювати в логістиці, а тому з запалом скористалася з пропозиції університету, яка полягала у проходженні стажування, що було організоване в рамках проекту «Лідери логістики – програма розвитку і ключових компетенцій». Завдяки цьому я побачила як функціонує компанія в галузі логістики, ознайомилася з правилами ринкової конкуренції в цій галузі та спробувала свої сили як міжнародний експедитор. Більш того, я підвищила свій рівень володіння англійською та німецькою мовами, а також, під контролем інших працівників вела бухгалтерський облік укладених транспортних договорів. Участь в таких стажуванях – це чудове рішення для осіб, що тільки роблять свої перші кроки на ринку працевлаштування та шукають можливостей здобути перший досвід в вибраному фаху.

Я дуже задоволена участю в цьому заході і заохочую інших студентів відбути практики і стажування, які пропонуються університетом.

 

Damian Cwetanow

 

 

Випускник Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві
Напрямок: «Логістика», навчання на ступінь інженера

 

Я закінчив навчання за напрямком «Логістика» в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві. Як випускник, я можу сказати, що університет досконало готує своїх студентів до кар’єри в галузі транспорту, логістики та експедиції. Відповідно, я маю намір продовжувати навчання та отримати післядипломну освіту я в MWSLiT, оскільки наявні досить цікаві напрямки та висококваліфікований викладацький склад. Одразу після закінчення навчання, завдяки університету та проекту до якого я був запрошений, я отримав шанс пройти добре оплачуване стажування в міжнародній фірмі Whirlpool Polska S.A. Під час проходження сажування мав можливість навчитися багатьох речей, здобути досвід і цінні контакти в галузі. Пройдене стажування в такій великій фірмі як Whirlpool дало мені можливість побачити від початку як проходить весь процес виробництва та як функціонують склади. Знання, здобуті під час навчання, я мав можливість використати на практиці, а інформація від викладачів-практиків допомогла в вирішенні проблем. MWSLiT – це університет, що дає великі можливості і шанс знайти добру працю.

 

Павло Устименко

 

 

Посада: Спеціаліст планування транспорту
Компанія: Electrolux Poland Sp. z o.o.

 

Я маю честь бути випускником MWSLiT у Вроцлаві, університету з цікавою освітньою пропозицією та науковими кадрами, які дають добру підготовку своїм студентам до майбутнього працевлаштування.  Вже під час навчання я мав можливість пройти стажування в одній з фірм, з якою Міжнародний університет логістики та транспорту розпочав співпрацю. Моя професійна кар’єра почалась власне зі стажування в фірмі CRUSAR, де я мав можливість здобути цінний досвід. Досвід в логістиці здобувається завдяки стажуванню та практикам, і відображається потім в подальших співбесідах з працедавцями, а також є бажаним в кожному резюме. Після проходження стажування я почав працювати на повну ставку, в компанії, що відома на увесь світ як виробник побутової техніки. Ця фірма – це ELECTROLUX Poland Sp. z o.o., в якій я виконую функції PRIMARY TRANSPORT PLANNING SPECIALIST.
   

Я заохочую усіх до навчання в MWSLiT, проходження стажів та практик, оскільки це допомагає у пошуку доброї праці, а випускники університету – це спеціалісти, що добре підготовлені до праці в логістиці. Я надзвичайно позитивно оцінюю практичну і дидактичну підготовку представленого напрямку навчання

 

Bartosz Deryło

 

 

Посада: Менеджер
Firma: FF Fracht

 

Як студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, я мав можливість розпочати працювати вже під час навчання. Завдяки привабливій програмі навчання, я здобув знання, необхідні для побудови кар’єри в галузі транспорту, логістики та експедиції. Не тільки теоретична підготовка мала тут вагоме значення. MWSLiT у Вроцлаві зосереджується на організації практичних занять, хоча б в логістичних лабораторіях, лабораторіях фізики, а з минулого року – в будівельних лабораторіях. Сьогодні я працюю менеджером, хоча надалі навчаюсь на магістратурі! Це говорить про те, що MWSLiT дає дуже добрий старт в майбутнє.

 

Dawid Stopa

 

 

Посада: Керівник відділу експедиції
Компанія: Mauffrey Polska Sp. z o.o.e

 

Як випускник університету, я вважаю, що ВНЗ має цікаву дидактичну пропозицію і професійний викладацький склад. Закінчуючи навчання, кожен має шанс здобути престижний диплом французького університету, який високо оцінений серед  міжнародних працедавців. Mauffrey Polska Sp. z o.o. рекомендує Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві як професійного партнера. Це – єдиний відомий нам ВНЗ, що так дбає про практичний розвиток і майбутнє працевлаштування своїх випускників. Завдяки навчанню, яке відповідає потребам ринку праці та співпраці з працедавцями, університет дає можливість своїм слухачам розширення перспектив та збільшує їх шанс на знаходження відповідного місця праці. Університет тим самим робить вагомий внесок в розширення конкуренційної  переваги і ринкової позиції підприємств. Університет також проводить зустрічі з працедавцями, під час яких студенти мають можливість ознайомитися з поставленими вимогами і замислитися над власним місцем у вибраній ними сфері.

 

Bartosz Muszyński

 

 

Працює у відділі морського експорту
Компанія: Panalpina

 

Фаховий консультант з бюро кар’єр в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві надав мені всю необхідну інформацію пов’язану з розвитком моєї кар’єри в логістичній сфері, результатом чого була моя участь в практиках під назвою "EDULOG". Завдяки цінній інформації я міг добре підготуватися до проходження двохмісячного стажування в міжнародній експедиційній фірмі Panalpina, що завершилося підписанням контракту і стало початком моєї праці в відділі морського експорту. Від першої зустрічі в бюрі кар’єр з фаховим консультантом, я відчував постійну підтримку і бажання допомогти мені знайти стежку розвитку в логістичній галузі.

 

Dawid Ścigajło

 

 

Посада: Асистент-логіст
Компанія: Cermag

 

Я – випускник MWSLiT у Вроцлаві, чим я дуже пишаюся. Ще коли я був студентом, мені вдалося знайти працю на повне навантаження на посаді асистента-логіста в торговому підприємстві, що активно розвивалося. Про цю вакансію я дізнався завдяки функціонуючому в університеті бюро кар’єр, яке співпрацювало з моїм теперішнім працедавцем.  Моя керівник, після того як дізналася де я навчаюся, а також що я пройшов в університеті курс з обслуговування програми SAP, без вагань прийняла мене на випробувальний термін. Дякуючи організованим в університеті курсам і здобутим теоретичним та практичним знанням, я отримав працю на постійній основі і на даний момент очікую підвищення.

 

Grzegorz Dyga

 

 

Випускник Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві  
Посада: Операційний спеціаліст

 

До вступу на навчання до MWSLiT мене преконав його 11-ти річний досвід в навчанні логістів, і, відповідно престиж і визнання на освітньому ринку. Одним з головних причин вступу було моє зацікавлення логістикою – галуззю польської економіки, що досить швидко розвивається. Тут варто підкреслити, що університет має акредитацію CILT і кожен випускник має шанс отримати цей престижний сертифікат. Додатковою перевагою є співпраця з багатьма гігантами на глобальному ринку транспорту, логістики і експедиції. Це дозволяє студентам проходити практики та стажування в відомих фірмах, а після цього отримання цікавої та перспективної роботи. Університет спеціалізується на якості та доступності освіти. Дякуючи знанням, здобутим в MWSLiT, мені вдалося, розпочати свою професійну діяльність з посади робітника складу, згодом перейшов на місце відповідального за закупоки, а пізніше – став молодшим спеціалістом закупок. Змінюючи роботу, я без проблем розглядав різні пропозиції пов’язані з логістикою, адже я почувався досить впевнено коли знайомився з вимогами, які висували роботодавці. Закінчення бакалавріату в MWSLiT відкрило мені двері до подальшого розвитку моєї кар’єри, а на даний момент я працюю на фірмі, що займається міжнародним транспортом на посаді операційного спеціаліста і відповідаю за авіаційний експорт й імпорт.

 

Mateusz Selcer

 

 

Випускник Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві

 

MWSLіT у Вроцлаві – це місце, в якому відділ бюро кар’єр є органом відкритим до потреб студентів. Окрім допомоги в написанні резюме чи мотиваційного листа, підтримує всі студентські ініціативи, і, що найважливіше, допомагає спілкуватися з працедавцями, знайти відповідне місце для проходження стажування та практики, а також домомагають з пошуком праці. Кожен хто навчається в MWSLіT може скористатися можливістю звернутися за допомогою до працівників бюра кар’єр, які безперечно, якісно виконують свою роботу.

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m