Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

MWSLIT З ВІЗИТОМ В НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ В КИЄВІ

kijow6 грудня 2017 року ректор університету Марчін Павеска та президент університету Януш Павеска відвідали Національний авіаційний університет в Києві.

Детальніше...

СТУДЕНТИ В KUEHNE+NAGEL

zajawka24 листопада 2017 року студенти MWSLiT мали можливість відвідати штаб-квартиру Kuehne + Nagel Sp. z o.o. - лідер промисловості TSL. Студенти дізнались найважливіші факти про компанію та її історію, вони також відвідали склад з високими відсіками.

Детальніше...

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ З ФІРМОЮ RITEX

zajawka22 листопада 2017 року відбулася зустріч з роботодавцем. Ми вперше розмістили компанію P H U RITEX. RITEX є лідером серед польських підприємств, які використовують сучасні безпілотники у логістиці.

Детальніше...

МІЖКУЛЬТУРНІ СЕМІНАРИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

518-19 листопада 2017 р. в Новій Руді (Nowa Ruda) були проведені міжкультурні семінари для студентів з проекту Міжнародне Логістичне навчання І ступеня в Міжнародному Університеті Логістики і Транспорту у Вроцлаві (POWR.03.03.00-IP.08-00-MPK / 16.

Детальніше...

НОВІ ПАРТНЕРИ MWSLIT

Bez tytułuУ перші тижні академічного року MWSLiT у Вроцлаві, було підписано угоду про співпрацю з чотирма компаніями - лідерами промисловості TSL: DHL Parcel Polska Sp. z o.o., P.H.U. RITEX, LKW Walter Internationale Transportorganisation AG i Kuehne+Nagel Sp. z o.o.

Детальніше...

ПРОФЕСОР РУСІНЕК ОТРИМАВ ТИТУЛ HONORIS CAUSA(ГОНОРИС КАУЗА)

1Ми із задоволенням повідомляємо, що 28 жовтня 2017 року один з наших викладачів, професор Алексіс Русінек отримав почесну ступінь Doctor honoris causa Universiapolis-International University of Agadir, Maroko (Міжнародного університету Агадіра, Марокко).

Детальніше...

IX КОНГРЕС MODERN WAREHOUSE ЗА УЧАСТЮ СТУДЕНТІВ MWSLiT

zajawka mСтуденти з Наукового Клубу „Logistiqua”, як і кожного року, мають можливість брати участь у Національному Конгресі складу та складської логістики, Modern Warehouse.

Детальніше...