Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

MWSLiT ЛАУРЕАТ СЕРТИФІКАТУ "НАДІЙНА ШКОЛА"

zajawka mМіжнародний Університет Логістики і Транспорту у Вроцлаві в черговий раз був відзначений сертифікатом «Надійна школа», визнаний Академічним Інформаційним центром на 2018/2019 академічний рік.

Детальніше...

ІНАВГУРАЦІЯ АКАДЕМІЧНОГО 2018/2019 РОКУ

zajawkamРектор, Канцлер і Сенат Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві запрошують на Інавгурацію Академічного 2018/2019 року, яка відбудеться 6 жовтня 2018 року о год. 11:00 в Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego.

Детальніше...

ВЕРЕСНЕВИЙ ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

zajawka m26-28 вересня 2018 року до складу випускників Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві приєдналися чергові студенти бакалаврату, інженерського навчання та магістратури.

Детальніше...

ДОМОВЛЕНІСТЬ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З CRANFIELD UNIVERSITY I CRANFIELD SCHOOL OF MANAGAMENT У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ!!!

zajawka m3 липня 2018 Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві підписав угоду про співпрацю з Cranfield University та Cranfield School of Management.

Детальніше...

ПРОФЕСІОНАЛИ ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

zajawka mВ журналі «Focus on Transport and Logistics» був опублікований звіт Міжнародного конгресу CILT 2018 (The Chartered Institute of Logistics & Transport).

Детальніше...

ШКОЛА ЛІДЕРІВ - ПЛАТИНОВИЙ СЕРТИФІКАТ! СТАТУЕТКА AUREA PRAXIS ДЛЯ РЕКТОРА MWSLIT

zajawka mМіжнародній університет логістики і транспорту у Вроцлаві вже вісім разів нагороджений сертифікатом «Школа лідерів» як кращий вищий навчальний заклад серед приватних в Польщі з підготовки фахівців в області логістики і транспорту.

Детальніше...

СПІВРОБІТНИЦТВО З ДОСЛІДНИЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ EXECEL (ERUNIV)

zajawka m4 липня 2018 року Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві підписав угоду про співпрацю з дослідницьким університетом Excel. Університет Замбії був представлений директором Honore Dusabimana, а MWSLiT - президентом Janusz Pawęska.

Детальніше...