zajawka_m
4 жовтня 2019 року у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві відбулося урочисте відкриття навчального року 2019/2020.


zajawka_m
1 жовтня 2019 р. в Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві відбувся організаційний день для студентів-першокурсників бакалаврату та магістратури.


MWSLiT у Вроцлаві підписав угоду про співпрацю з GEIS Global Logistics sp.z o.o.


В рамках програми Erasmus+ представник MWSLiT у Вроцлаві Agata Cis відвідала у Перу університет-партнер – Peruvian Union University. Цей університет є нашим першим партнером з Південної Америки.


12 червня 2019 року студенти Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві в рамках проекту Automotive Leaders вперше мали можливість відвідати компанію Frankonia Poland sp. z o.o. в Dzierżoniowie.


4 червня 2019 р. у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві  відбулася відкрита лекція від представників університету-партнера Lerotholi Polytechnic з Лесото.


3 червня 2019 року у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві відбулася відкрита лекція професора Keith’a Robinsona з CILT NZ - The Chartered Institute of Logistics and Transport в Новій Зеландії.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype