Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

ДОМОВЛЕНІСТЬ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО З CRANFIELD UNIVERSITY I CRANFIELD SCHOOL OF MANAGAMENT У ВЕЛИКОБРИТАНІЇ!!!

zajawka m3 липня 2018 Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві підписав угоду про співпрацю з Cranfield University та Cranfield School of Management.

Детальніше...

ПРОФЕСІОНАЛИ ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ

zajawka mВ журналі «Focus on Transport and Logistics» був опублікований звіт Міжнародного конгресу CILT 2018 (The Chartered Institute of Logistics & Transport).

Детальніше...

ШКОЛА ЛІДЕРІВ - ПЛАТИНОВИЙ СЕРТИФІКАТ! СТАТУЕТКА AUREA PRAXIS ДЛЯ РЕКТОРА MWSLIT

zajawka mМіжнародній університет логістики і транспорту у Вроцлаві вже вісім разів нагороджений сертифікатом «Школа лідерів» як кращий вищий навчальний заклад серед приватних в Польщі з підготовки фахівців в області логістики і транспорту.

Детальніше...

СПІВРОБІТНИЦТВО З ДОСЛІДНИЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ EXECEL (ERUNIV)

zajawka m4 липня 2018 року Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві підписав угоду про співпрацю з дослідницьким університетом Excel. Університет Замбії був представлений директором Honore Dusabimana, а MWSLiT - президентом Janusz Pawęska.

Детальніше...

СТУДЕНТИ MWSLІT

zajawka mІз задоволенням представляємо Вам студентів Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві.

Детальніше...

ЗВІТ З V ВИСТАВКИ ЯРМАРКИ ПРАЦІ

zajawka m10-11 червня 2018 року в Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві відбулася чергова виставка щорічної ярмарки праці. Цей захід дуже популярний серед студентів та випускників університету.

Детальніше...

ВИПУСКНИКИ MWSLiT – НАЙКРАЩЕ ОПЛАЧУВАНІ ПРАЦІВНИКИ НА НИЖНІЙ СІЛЕЗІЇ, ЗГІДНО З ДОПОВІДДЮ МІНІСТЕРСТВА НАУКИ І ВИЩОЇ ОСВІТИ

zajawkaМіжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві – вищий навчальний заклад, що вже відомий біля 18 років та визначається високою якістю навчання в таких напрямках, як логістика, транспорт, будівництво, управління.

Детальніше...