zajawka m
Криза, викликана пандемією, вдарила по багатьох галузях. Великій кількості компаній довелося згорнути свою діяльність, але є галузь, яка під час пандемії розвивалася надзвичайними темпами — мова, звичайно ж, про логістику. 

zajawka m

25 квітня 2022 р. студенти Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві взяли участь у ознайомчому візиті до компанії Kuehne + Nagel у Білянах Вроцлавських. Він відбувся в рамках проекту ЄС – Комплексна програма розвитку університету як гарантія успіху студентів.

 

zajawka m

11 квітня 2022 року відбулося вручення сертифікатів «Дослідження з майбутнім». Заключний концерт відбувся у Палаці Дзялинських Польської академії наук у Познані. У заході взяли участь представники університетів з усієї Польщі. MWSLiT у Вроцлаві представляли декан  dr Stanisław Ślusarczyk та керіник  відділу кар’єри Monika Łyszczarz.

 

zajawka m

25 квітня 2022 року відбудеться міжнародна наукова конференція «Логістика та ланцюги поставок у сучасній економіці». Організаторами заходу є кафедра логістики – Інститут економіки та фінансів  SGGW, факультет логістики та транспорту – Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві та кафедра логістики – факультет виробничого машинобудування. та логістики, Опольський технологічний університет.

zajawka m

Сенат Міжнародного Університету Логістики та Транспорту у Вроцлаві ухвалив резолюцію, в якій висловлює солідарність з Українським Народом та рішуче засуджує збройний напад Росії на Україну.

 

Спільнота MWSLiT пропонує допомогу та повну підтримку нашим українським партнерам, співробітникам та студентам.

zajawka m

22 березня 2022 року в Міжнародному Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві відбулася 13-а Ярмарка вакансій, яка проходила стаціонарно. Завдяки відмінній підготовці захід користувався великою популярністю серед студентів та працедавців. Останні мали змогу представити всім бажаючим студентам пропозиції роботи або стажування, ознайомити з діяльністю компанії. Студенти, в свою чергу,  могли зустріти гігантів з індустрії TSL.

zajawka m

Ми раді повідомити, що доктор Ilias Majdouline з Polytechnic School of Agadir, Maroko, відвідав MWSLiT у Вроцлаві в рамках проекту Master 2.0.

 

Він отримав від MWSLiT dr. Marcina Pawęskа , сертифікат акредитації Chartered Institute of Logistics and Transport (Великобританія) для програми Master 2.0, яка буде включена в освітню пропозицію університету.


Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp