НАБІР СТУДЕНТІВ НА 2021/2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК!

  ПЕРЕВІР   
  

zajawka_m
В MWSLiT у Вроцлаві 07.07.2021 р. відбулася зустріч представників Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві з делегацією Національного авіаційного університету в Києві. У зустрічі взяли участь представники керівництва обох університетів.

zajawka m

В рамках 11-го видання Національного конкурсу та програми сертифікації університетів "Uczelnia Liderów",  Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві отримав нагороду "Lider Kształcenia Zdalnego".

 

Нагороди отримали університети та їх організаційні підрозділи, які, на думку Правління Фонду розвитку освіти та вищої освіти, продемонстрували впровадження найсучасніших та інноваційних рішень у галузі електронного навчання.

zajawka m

На початку липня до групи випускників MWSLiT у Вроцлаві приєдналися студенти бакалавріату, інженерії та магістратури.

zajawka m

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві – єдиний приватний університет у Нижній Сілезії, який знову отримав сертифікат «Uczelnia Liderów». Це вже одинадцятий раз, коли MWSLiT у Вроцлаві потрапляє до групи найкращих університетів країни.


zajawka m
2 липня 2021 р. в музичному театрі Capitol відбувся найпрестижніший і єдиний в своєму роді конкурс в Нижній Сілезії - Miss Dolnego Śląska 2021.

zajawka m
Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві отримав сертифікат «Надійна Школа»  від Академічного інформаційного центру.
 
Університет є безперервним лауреатом сертифікату з 2005 року.

zajawka m
MWSLiT у Вроцлаві знову отримав звання найкращого логістичного університету, згідно з рейтингом приватних університетів – «Perspektywy – 2021».

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві отримав дуже високі оцінки за міжнародність, кваліфікований персонал та економічну стабільність випускників.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype