СТАНЬ ВИСОКОКЛАСНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

    ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ    
  

zajawka_m
MWSLiT у Вроцлаві організовує он-лайн зустрічі з консультантом з питань кар’єри. Студентам, зацікавленим у такій зустрічі, пропонуємо зв’язатися за допомогою електронної пошти, щоб домовитись про індивідуальну співбесіду: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


zajawka_m
7 грудня 2020 року до Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві завітав святий Миколай зі Сніжинкою.


zajawka_m
Аліна Клімович, випускниця факультету «Логістика», спеціальності «Логістика торгівлі і дистриб’юції», а також студентка другого курсу магістратури за спеціальністю "Менеджер транспорту" в MWSLiT у Вроцлаві, погодилася розповісти про свій професійний шлях. В даний час вона працює на фірмі Jania Fleet Mobility Sp. z o.o., яка визнана лідером у галузі управління автопарком.


zajawka_m
У Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві розпочався 2020/2021 навчальний рік. Незважаючи на тривалу епідеміологічну ситуацію, заняття проводяться у формі віртуальних зустрічей і проходять згідно розкладу.


zajawka_m
У зв'язку з виходом нового розпорядження Ради міністрів від 6 листопада 2020 року, керівництво Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві видало наказ № 19/2020 щодо функціонування бібліотеки MWSLiT.


zajawka_m
6 жовтня 2020 року в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві відбувся вступний день для студентів бакалавріату та магістратури першого семестру.


zajawka_m
5 жовтня 2020 року відбулася надзвичайна подія - інавгурація 2020/2021 навчального року, оскільки цього року Міжнародний університет логістики і транспотрту у Вроцлаві відзначає своє 20-річчя.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype