ВІДКРИТО НАБІР НА 2023/2024 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  
zajawka_m

Як повідомляє PortalTSL.pl, компанія DSV - Global Transport and Logistics оголосила про інвестиційну програму, що передбачає будівництво нових логістичних центрів у Польщі, зокрема, в Лодзі, Вроцлаві, Познані та Сосновці. Найбільший із запланованих об'єктів DSV буде побудований у Випендах поблизу Варшави.

zajawka_m

Автомобільна промисловість є однією з галузей польської економіки, яка швидко розвивається в Нижньосілезькому та Опольському воєводствах.

zajawka_m

Відбудеться інформаційна зустріч щодо навчання та стажування за програмою Erasmus+ польськомовних студентів 25 жовтня в аудиторії 206 о 11.30 ,  для англомовних 26 жовтня в аудиторії 208 о 9.00 Під час зустрічі ви дізнаєтесь: до яких країн можна поїхати, умови участі у програмі та процес набору. Детальна інформація про зустріч з'явиться у віртуальному деканаті.

zajawka_m

5 жовтня 2023 року відбулося відкриття 2023/2024 навчального року в залі "Леопольдина". На урочистостях були присутні численні гості з Польщі та з-за кордону. Церемонію з офіційним привітанням відкрив ректор, dr Marcin Pawęska, проф. MWSLiT, який звернувся з особливо теплими словами до студентів, які розпочинають навчання.

zajawka_m

5 жовтня 2023 року о 10:00 відбудеться урочиста церемонія інавгурації 2023/2024 навчального року Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві. Церемонія відбудеться в залі Леопольдіни університету Вроцлавського.

zajawka_m

MWSLiT у Вроцлаві підписав угоду про співпрацю з Nowakowski Transport Sp. z o.o.

zajawka_m

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві отримав звання „UCZELNIA WYŻSZA ROKU 2023”.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m