12 червня 2019 року студенти Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві в рамках проекту Automotive Leaders вперше мали можливість відвідати компанію Frankonia Poland sp. z o.o. в Dzierżoniowie.


4 червня 2019 р. у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві  відбулася відкрита лекція від представників університету-партнера Lerotholi Polytechnic з Лесото.


3 червня 2019 року у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві відбулася відкрита лекція професора Keith’a Robinsona з CILT NZ - The Chartered Institute of Logistics and Transport в Новій Зеландії.


Рейтинг недержавних університетів  «Перспективи 2019» – є одним з найпрестижніших освітніх рейтингів у світі. Рейтинг відображає всі важливі функції вищих навчальних закладів: наукові, навчальні, соціальні та пов'язані з передачею знань.


6 червня 2019 року у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві відбулася Міжнародна наукова конференція з логістики майбутнього – «Нові спеціальності у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві».03.06.2019 р. у Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві в 8-й раз відбувся «Ярмарок праці».


Минулого місяця студенти з наукового гуртка Logistiqua завітали до компанії Wabco у Вроцлаві.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype