Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

Студенти відвідують AMAZON

1У березні студенти MWSLiT разом зі співробітниками офісу кар'єри відвідали партнерську компанію AMAZON на Білянах Вроцлавських.

Детальніше...

Візит ректора MWSLiT WROCLAW в Гані

CILT LogoПрезидент дипломатичного інституту логістики і транспорту в Польщі (CILT-Польща) та ректор Міжнародного коледжу логістики і транспорту у Вроцлаві в Польщі, д-р Mарчін Павенскa відвідає Гану в середині березня.

Детальніше...

СТУДЕНТИ ВІДВІДУЮТЬ ВРОЦЛАВСЬКИЙ АЕРОПОРТ

zajawka12 березня 2018 року студенти мали можливість відвідати Аеропорт y Вроцлавi. Під час поїздки вони бачили місця, доступні лише співробітникам аеропорту.

Детальніше...

ВИЩІ ЗАРОБІТКИ В ЛОГІСТИЧНІЙ ГАЛУЗІ

fot mПопит на кваліфікованих спеціалістів у галузі ТСЛ постійно зростає, що має прямий вплив на заробіток, який вони отримують.

Детальніше...

НАВЧАЛЬНА ПОЇЗДКА ДО CCC

zajawka27 лютого 2018 року група студентів MWSLiT у Вроцлаві, включаючи студентів, які приїхали до нашого університету в рамках програми Erasmus +, взяли участь у навчальній поїздці до компанії CCC S.A у Полковице.

Детальніше...

ПРОГРАМА СТАЖУВАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

1Pушив проект Практичний логіст - програма стажування для студентів MWSLiT, яка дає можливість стажування у відомих компаніях з промисловості TSL.

Детальніше...

MWSLIT ВІТАЄ НОВИХ СТУДЕНТІВ З ПРОГРАМИ ERASMUS +

zajawka20 лютого 2018 р., З 10:00 до 13:00, в рамках програми Erasmus + для студентів, які прибули до нашого університету з Косова, Гани та Туреччини, відбувся День привітань.

Детальніше...