11-12 травня 2019 року відбулася літня поїздка для студентів 1-го курсу магістратури Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві.


Портал CargoNews опублікував інтерв'ю з д-ром Marcin Pawęska - ректором Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві.


У Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві відбулася зустріч представників керівництва MWSLiT з делегацією китайського університету Hefei.


У Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві відбулася зустріч, організована Польським транспортним союзом, під час якої було обговорено багато важливих питань з точки зору перевізників і транспортних компаній.


  Делегація Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві відвідала Національний авіаційний університет м. Києва.


15 квітня 2019 р. студенти Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві в рамках програми підвищення кваліфікації керівників TSL мали можливість вперше відвідати завод Velux в Namysłowie.


11 квітня 2019 року відбулося 16-a престижна зустріч Back to Business у Вроцлаві та Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype