zajawka m
7 жовтня 2021 р. відбулося відкриття 2021/2022 навчального року. Через чинні обмеження, кількість гостей під час інавгурації в Oratorium Marianum, на жаль, була обмежена. Для всіх бажаючих університет підготував доступ до прямої трансляції події. Було дуже приємно прийняти кілька сотень онлайн гостей.

zajawka m
1 жовтня 2021 р. в Міжнародному Університеті Логістики та Транспорту у Вроцлаві відбувся вступний день  для студентів бакалаврату та інженерів першого семестру.


zajawka m
7 жовтня 2021 року відбудеться відкриття 2021/2022 навчального року Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві. Церемонія відбудеться в Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego.


zajawka m
Міністрество освіти і науки Польщі передбачає, що заняття в 2021/2022 академічному році будуть відбуватися в стаціонарному режимі.


zajawka m
Нещодавно завершився курс з англійської мови для іноземних студентів, організований Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві, який з 2013 року являється екзаменаційним центром TELC.

zajawka m
Загальнодержавна система моніторингу економічної долі випускників університетів є однією з найбільш інноваційних систем, яка надає достовірну інформацію про становище випускників польських університетів на ринку праці. Зібрані дані представлені на національній основі та розділені на окремі університети та напрямки навчання.

zajawka m
Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві встановив співпрацю з фірмою Euroflex Poland Sp. z o.o.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype