ЛОГІСТИКА – грант Євросоюзу на навчання

    ПЕРЕВІР    
  

zajawka_m

Ми дуже раді повідомити вам, що на початку вересня 2020 року, ректор Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві доктор Marcin Pawęska призначив на посаду заступника декана - доктора Michała Kruszyńskiego.


zajawka_m

Згідно рішення Міністра внутрішніх справ і адміністрації від 31 березня 2020 року і чинного закону про іноземців ст. 144 п. 17 від 12 грудня 2013 року, Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві першим в Нижній Сілезії і одним з перших в Польщі отримав дозвіл терміном на 5 років на прийом іноземних студентів.


zajawka_m

За рішенням ректора Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, заняття у зимовому семестрі у 2020/2021 навчальному році будуть проходити стаціонарно.


zajawka_m
Незважаючи на пандемію, MWSLiT у Вроцлаві продовжує співпрацю з Wayne State University з Detroit. На початку серпня закінчилася серія віртуальних зустрічей в рамках Wayne State University - Mike Ilitch School of Business.


zajawka_m
Під час навчання в університеті студенти можуть звернутися за численними формами фінансової підтримки, такими як, наприклад, наукові або соціальні стипендії.


zajawka_m
„UCZELNIA WYŻSZA ROKU 2020”" – саме такий титул присвоєно Міжнародному університету логістики та транспорту у Вроцлаві.


zajawka_m
Рейтинг приватних університетів «Perspektywy 2020» - це один з найпрестижніших та авторитетних освітніх рейтингів у Польщі. Рейтинг відображає всі важливі функції університетів: наукові, викладацькі, соціальні та передачу знань, а також враховує економічну долю випускників.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype