Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

ШКОЛА ЛІДЕРІВ - ПЛАТИНОВИЙ СЕРТИФІКАТ! СТАТУЕТКА AUREA PRAXIS ДЛЯ РЕКТОРА MWSLIT

zajawka mМіжнародній університет логістики і транспорту у Вроцлаві вже вісім разів нагороджений сертифікатом «Школа лідерів» як кращий вищий навчальний заклад серед приватних в Польщі з підготовки фахівців в області логістики і транспорту.

Детальніше...

СПІВРОБІТНИЦТВО З ДОСЛІДНИЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ EXECEL (ERUNIV)

zajawka m4 липня 2018 року Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві підписав угоду про співпрацю з дослідницьким університетом Excel. Університет Замбії був представлений директором Honore Dusabimana, а MWSLiT - президентом Janusz Pawęska.

Детальніше...

СТУДЕНТИ MWSLІT

zajawka mІз задоволенням представляємо Вам студентів Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві.

Детальніше...

ЗВІТ З V ВИСТАВКИ ЯРМАРКИ ПРАЦІ

zajawka m10-11 червня 2018 року в Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві відбулася чергова виставка щорічної ярмарки праці. Цей захід дуже популярний серед студентів та випускників університету.

Детальніше...

ВИПУСКНИКИ MWSLiT – НАЙКРАЩЕ ОПЛАЧУВАНІ ПРАЦІВНИКИ НА НИЖНІЙ СІЛЕЗІЇ, ЗГІДНО З ДОПОВІДДЮ МІНІСТЕРСТВА НАУКИ І ВИЩОЇ ОСВІТИ

zajawkaМіжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві – вищий навчальний заклад, що вже відомий біля 18 років та визначається високою якістю навчання в таких напрямках, як логістика, транспорт, будівництво, управління.

Детальніше...

V ВИСТАВКА ЯРМАРКИ ПРАЦІ в MWSLiT

zajawka9 – 11 червня 2018 р. в MWSLiT у Вроцлаві для всіх студентів та випускників університету вп’яте відбудеться виставка Ярмарки Праці.

Детальніше...

НАЙБІЛЬШІ У СВІТІ ЛОГІСТИЧНІ ПОДІІ ВПЕРШЕ В ПОЛЬЩІ, У ВРОЦЛАВІ - МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС CILT 2018

zajawka mЧлени CILT зустрічаються щороку в одній з країн-членів конгресів разом, щоб приймати рішення, що мають істотний вплив на формування майбутнього галузі логістики і транспорту.

Детальніше...