На початку березня в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві студенти зустрілися з представниками Центру інформації і планування професійної кар'єри.


Пройшов ще один тиждень і укладена нова угода про співпрацю. Компанія Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o. o. яка була заснована в 1997 році приєдналася до групи наших партнерів, Ця компанія є постачальником для автомобільної промисловості та є важливим партнером у розробці нових компонентів та їх виробництва. HMT Polska виробляє продукцію для General Motors та співпрацює з виробниками нішевих автомобілів.


У середині лютого група випускників MWSLiT у Вроцлаві знову зросла. Ступені бакалавра, інженера та магістра були захищені новими студентами. Красиві, молоді, освічені починають професійний шлях - деякі почнуть свою кар'єру, а з деякою частиною випускників ми обов'язково зустрінемось не один раз у стінах університету під час навчання в магістратурі чи аспірантурі.


У середині лютого в Міжнародному університеті логістики і транспорту у Вроцлаві гостював доктор Jibiao Zhou з Ningbo University of Technology. Науковець провів ряд відкритих лекцій з наступних дисциплін: «Можливості вступу до Ningbo University of Technology», «Моделювання вибору пішохідного маршруту за допомогою моделі соціальної сили в публічному просторі» та «Оцінка рівня руху пішоходів на станціях метро».


Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві налагодив співпрацю з компанією ATD Poland Tomasz Dąbrowski – яка має багаторічний досвід роботи на транспортно-експедиційному ринку країни і за кордоном.


Сфери діяльності компанії Berger Group включають, насамперед, інвестиції в будівництво, виробництво та постачання високоякісного бетону, а також видобуток і переробку сировини.


Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві співпрацює з фірмою С. Н. Robinson Polska S.A, завдяки чому, студенти мають цікаву перспективу співпраці з компанією, яка надає логістичні послуги на внутрішньому і світовому ринку.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype