ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві багато років співпрацює з представниками німецьких підприємств та бізнес-організацій, зокрема, з Магдебургською торгово-промисловою палатою. Контакти з німецькими партнерами дозволяють науковим та адміністративним працівникам обмінюватися взаємним досвідом, приймати спільні ініціативи та брати участь у цікавих заходах, пов'язаних з логістичним сектором та іншими.

 

DЗавдяки зусиллям керівництва університету 13 грудня 2010 року було підписано угоду про співпрацю між MWSLiT та Інститутом Фраунгофера в Магдебурзі - найбільшою європейською дослідницькою установою, метою якої є практичне застосування наукових знань. Співпраця обох партнерів головним чином стосується:

  • досліджень пов`язаних з  віртуальною реальністю;
  • праці над застосуванням віртуальної реальності для надання послуг з навчання для освіти та промисловості;
  • праці над спільними проектами, що проводяться Інститутом Фраунгофера та MWSLiT;
  • обмін кадрами;
  • інші спільно визначені заходи.

 

Підписана угода відкриває нові наукові та навчальні можливості для академічного складу нашого університету. В той же час, це надає студентам доступ до знань та останніх результатів досліджень у галузях логістики, транспорту, просторового планування, а також сучасних інформаційних технологій та віртуальної реальності. Крім того, в рамках програми стипендій Erasmus + для студентів та викладачів, ми співпрацюємо з Hochschule fur Technik und Wirtschaft Dresden, а також з Hochschule Fulda - University of Applied Sciences.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m