ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

 

 

Спеціальність: Менеджер транспорту

log menadzer transportu

Опис спеціальності

zadaj pytanie

За оцінками фахівців до 25% логістичних витрат підприємства генерує так званий зовнішній транспорт, саме тому управління транспортом повинно знаходитися в центрі уваги керівників підприємств. Оптимізація транспортних витрат, без сумніву, впливає на максимізацію прибутку, що є головною метою діяльності сучасних фірм. В зв’язку з цим, обґрунтованим є навчання менеджерів, які розуміють транспортні аспекти на усіх рівнях, - стратегічному, тактичному і операційному. У рамках спеціальності «Менеджер транспорту» студенти отримують знання в галузі управління транспортною мережею, а також навички економічної оцінки транспортних процесів. Окрім цього, зважаючи на зростаючу глобалізацію, проблематика цієї спеціальності була розширена і на проблеми функціонування європейської системи управління рухом транспорту.
 

Кар`єрні перспективи

Випускники магістратури спеціальності менеджер транспорту підготовлені до праці в:

 • польських і міжнародних транспортних фірмах, 
 • польських і міжнародних виробничих, а також фірмах сфери послуг і торгівлі, 
 • фірмах, пов’язаних з плануванням, організацією і контролем транспортних процесів, 
 • логістичних і дистрибуційних центрах,
 • у логістичних операторів.   
 

 

Навчання з CKZ та ADR

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві був включений до переліку навчальних центрів, що здійснюють підготовку студентів до іспиту на сертифікат професійних компетенцій.


Студенти магістратури мають можливість скористатися додатковою тренінговою пропозицією, спираючись на найкращі практики та методи. Тренінг, організований університетом - це високоякісна форма навчання, яка дозволить студентам отримати додаткові компетенції та зрозуміти практичну сторону обговорюваних питань.

 

В рамках спеціальності "Менеджер транспорту" ми гарантуємо:

 • підготовка з CKZ  в процесі навчання, тобто курс підготовки до іспиту на сертифікат професійної компетенції в автомобільному транспорті.
  Мета навчання: Свідоцтво про компетенцію професійних автомобільних перевізників є обов'язковим документом, який підтверджує, що підприємець має кваліфікацію, необхідну для запуску та ведення бізнесу у сфері автомобільного транспорту. Свідоцтво про професійну компетентність у міжнародному автомобільному транспорті також актуальний і у внутрішньому транспорті. Мета курсу полягає в тому, щоб підготувати студентів до державного іспиту, а також, навчити вільно орієнтуватися у таких галязях: цивільному праві, комерційному праві, фінансовому праві, трудовому праві, в організації і управлінні транспортною компанією, а також з безпеки дорожнього руху.

 

 • додаткові заняття (за винятком тих, що проводяться в процесі навчання) з ADR -з підготовчим курсом для експедиторів та логістів, яким присвоюють кваліфікацію радника ADR.
  Мета навчання: основною метою навчання є ознайомлення експедиторів та логістів з  небезпекою, що виникає при перевезенні небезпечних вантажів, ознайомлення з заходами з профілактики та заходами, які необхідно вжити після аварії, щоб забезпечити власну безпеку, безпеку інших людей і навколишнього середовища.

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m