ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

НАВЧАННЯ ПІД ПАТРОНАТОМ ФІРМ:

 

Навчання I ступеня, бакалавріат
(6 семестрів)

Вища професійна освіта. Цільова аудиторія – особи, котрі планують впродовж трьох років отримати вакантну на ринку праці спеціальність, а також незамінні навички.

 

Дві спеціальності на вибір:

  • стаціонар (5 днів на тиждень)
  • заочна форма навчання (з’їзди кожні два тижні на вихідні)

 

Зміни переваг на ринку, що спостерігаються в даний момент, а також зміна потреб учасників ринку, ставлять перед підприємствами конкретні проблеми. В ері росту конкуренції, фактори, що визначають рівень обслуги клієнта в аспекті критеріїв якості, безпомилковості, гнучкості, швидкості і ціни доставки, стають все більш важливими. Ці фактори – ключові складові ринкових орієнтацій, що визначають конкурентоспроможність і розвиток підприємства. Саме цьому підприємствам, які хочуть зайняти і втримати сильну, конкурентоспроможну позицію на ринку необхідно зусередити ресурси на задоволенні потреб споживачів в найбільш гнучкій формі.

Cпеціальності на вибір

k logistyka produkcji k logistyka zakupow1 k logistyka handlu
k systemy logistyczne k log humanitarna 1 k log awiacji 1
k log odpadow 1 k zarzadzanie automotive 1 k bezpieczenstwo w trans 1

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

СТАЦІОНАР ЗАОЧНЕ НАВЧАННЯ
 Логістика виробництва
X  X
Логістика закупівлі
X  X
 Логістика торгівлі и дистриб’юції
X  X
Логістичні системи X  X
Гуманітарна логістика X  X
Логістика в авіації X  X
Управління ланцюгами поставок в автомобільній промисловості X  X
Логістика відходів в автомобільній промисловості X  X
Транспортна безпека X  X

 

НАВЧАННЯ ПІД ПАТРОНАТОМ ФІРМ

Fracht FWO Polska Sp. z o.o.

Фірма Fracht FWO Polska Sp. z o.o. була створена у 2006 році з урахуванням зростаючого попиту польського ринку експедиторських послуг. Це частина швейцарської групи FRACHT з мережею понад 70 офісів та агентств у світі. Fracht FWO Polska пропонує широкий спектр логістичних послуг, починаючи від автомобільних, контейнерних та повітряних перевезень до великогабаритних транспортних і складних логістичних проектів.

Компанія взяла патронаж над напрямком навчання  І ступеня «Логістика». У рамках співпраці студенти мають можливість зустрітися безпосередньо з представниками компаній під час відкритих лекцій та тематичних досліджень, організованих у MWSLiT у Вроцлаві. Це також відмінна можливість подати заявку на вибране стажування або пропозицію про роботу.

 

Cermag Sp. z o.o.

Компанія була заснована в 1985 році і спочатку була пов'язана з виробництвом керамічної плитки. Назва CERMAG була представлена на початку 90-х років. В даний час це одна з найбільших компаній у виробництві плитки ванної кімнати, що пропонує найновіші світові колекції.
Компанія взяла патронаж над напрямком навчання  І ступеня «Логістика». У рамках співпраці студенти мають можливість зустрітися безпосередньо з представниками компаній під час відкритих лекцій та тематичних досліджень, організованих у MWSLiT у Вроцлаві. Це також відмінна можливість подати заявку на вибране стажування або пропозицію про роботу.

 

Nagel Polska Sp. z o.o.

Nagel-Group - це сімейне підприємство зі східно-вестфальськими корінням, що походить з 1935 року. В даний час він є одним з провідних логістичних операторів продуктів харчування в Європі. З утворенням компанії Nagel Polska у 2002 році група Nagel зробила перший крок у напрямку Східної Європи. В даний час Nagel Polska має шість філій по всій Польщі.
Компанія взяла патронаж над напрямком навчання  І ступеня «Логістика». У рамках співпраці студенти мають можливість зустрітися безпосередньо з представниками компаній під час відкритих лекцій та тематичних досліджень, організованих у штаб-квартирі MWSLiT у Вроцлаві. Це також відмінна можливість подати заявку на вибране стажування або пропозицію про роботу.

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m