Навчання в Польщі | Міжнародний Університет у Вроцлаві | Запрошуємо.
CILT        Wiarygodna szkoła
Найкращий логістичний ВН3 у Польщі згідно Рейтингу Perspektywy 2016

Логістика

logistyka zdjeciepl

СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ЛАБОРАТОРІЇ

 
ФІНАНСУВАННЯ НАВЧАННЯ

 
МІЖНАРОДНА
СПІВПРАЦЯ


 
ВІДКРИТІ
ЛЕКЦІЇ


 
АКРЕДИТАЦІЯ CILT (UK)

 

Останнім часом, завдяки інтенсивному розвитку, Польща стає дуже привабливою для інвесторів країною Східної Європи. Західні фірми, виходячи на польський ринок, відкривають нові фабрики, складські приміщення і т.п. – з’являються нові місця праці. Згідно до останніх рейтингів та опитувань, найбільш потрібною спеціальністю на ринку праці вже в близькому майбутньому буде ІНЖЕНЕР ЛОГІСТИКИ.
Наш Університет вже 17 років навчає логістів всіх ступенів освіти. Професійно, с гарантією якості, на високому рівні кваліфікації, наукові кадри передають свої знання з таких логісичних дисциплін, як глобальна логістика, логістика дистриб’юції, маркетинг в логістиці, екологістика та ін.
Логістика тісно взаємопов’язана з усіма галузями економіки. Логістика є одним зі секторів ринку з найбільш інтинсивним розвитком, що в свою чергу, гарантує стабільний приріст нових робочих місць, і дає можливість пошуку високооплачуваної вакансії після закінчення, або навіть ще в час навчання. Перспективи на майбутнє дуже багатообіцяючі, саме тому просто необхідно подумати про вибір саме цієї спеціальності.