ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Науковий гурток Logistiqua

Науковий гурток Logistiqua розпочав свою діяльність у березні 2012 року. Завдяки такому гуртку, студенти в процесі навчання поєднують теоретичні знання з практичними навичками.

Це можливо, завдяки активній діяльності членів гуртка, які охоче беруть участь у різних проектах, пов'язаних із галуззю TSL. В 2015 році студенти взяли участь у конкурсі Global Management Challenge, що полягав в управлінні віртуальним підприємством, а також в змаганні Red Bull Flugtag, в результаті якого побудували свій власний літальний апарат. Крім того, представники гуртка взяли участь у 4-му випуску Познанського логістичного форуму та в 6-е в Коперніканських днях логістики.

Важливою подією в історії наукового гуртка Logistiqua являється участь в студентській конференції MOD-LOG, яка до цього часу була організована двічі. Метою першої конференції було представлення технічних новинок, знайдення рішень для різних видів логістичних проблем. Друга була поєднана з ярмарком праці, організованим MWSLiT у Вроцлаві.

Члени Наукового Клубу Logistiqua не тільки активно беруть участь у галузевих заходах, а й досягають неабиякого успіху. Зокрема, у конкурсі, організованому DPD представники гуртка були нагороджені за його новаторський підхід у вирішенні проблеми та ідеї радикально іншого підходу до створення транспортної системи з використанням інтермодальних транспортних умов на ринку TSL в Польщі. Наступною інновацією гуртківців Logistiqua стало дослідження з використанням дрона, який управляється дистанційно та виконує самостійні польоти.
Такі заходи дуже популярні серед студентів, оскільки саме на практиці мають можливість навчитися використовувати сучасні технології.

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m