АКРЕДИТАЦІЯ CILT  | ДОПОВІДЬ OECD | PERSPEKTYWY | СЕРТИФІКАТ ISO | РЕЙТИНГ PREMIUM BRAND 2017 | КЛЮЧ УСПІХУ | УНІВЕРСИТЕТ ЛІДЕРІВ | НАДІЙНА ШКОЛА | НАВЧАННЯ З МАЙБУТНІМ | УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВІТНИЙ БАТЬКАМ

 

АКРЕДИТАЦІЯ CILT

CILT зосереджує у своїх кругах понад три тисячі членів з понад 100 країн - головних практиків логістики і транспорту. Протягом 20 років у рамках діяльності Інституту виконано 7500 розробок, досліджень і доповідей для потреб фірми, урядових організацій і міжнародних корпорацій. CILT підтримує логістичну діяльність міжнародних добродійних організацій. Для потреб Інституту постійно працює рада директорів, яка охоплює 150 керівників логістики з найбільших корпорацій. Вони визначають напрями досліджень і  розвитку логістики на наступні роки. Крім того, протягом багатьох років Інститут проводить інтенсивні заходи з логістичної освіти як для великих корпорацій, так і для малих та середніх підприємств.


До елітної групи членів CILT вступив Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві, як єдиний вищий навчальний заклад в Польщі, що свідчить про відповідність найвищим критеріям акредитації CILT. Таким чином, MWSLiT опинився в елітній групі університетів та інститутів серед таких як Oxford Brookes University, Cardiff University та London Institute of Shipping and Trade.


MWSLiT у Вроцлаві є єдиним вищим навчальним закладом в Центральній і Східній Європі, який був акредитований Британським інститутом логістики для напрямку Логістика – І ступеня бакалаврату у 2012-2017 г, і магістратури в 2012-2017 р. Цим успіхом університет завдячує безперервному розвитку навчання, впровадженню практичних елементів у процес навчання, участю викладачів у проведенні міждисциплінарних методів в класах, розвиток наукової інфраструктури (спеціалізовані лабораторії, матеріально-технічне забезпечення) і, можливо, перш за все, постійним контактам з більш широким бізнес-середовищем, в тому числі співпраці з компаніями з TSL.

 

У 2022 році Університет знову отримав продовження акредитації CILT (Великобританія) для навчання магістрів в The Chartered Institute of Logistics and Transport (Великобританія), який високо оцінив MWSLiT у Вроцлаві, продовживши її до 2027 року. У 2017 році акредитацію CILT (Великобританія) для навчання бакалаврів та інженерів також було продовжено до 2022 року. Нагорода підтверджує високі стандарти навчання та постійне підвищення рівня освіти в Університеті.


Приналежність MWSLiT до елітного клубу європейських вищих навчальних закладів логістики і транспорту дає студентам гарантію широких перспектив професійної кар’єри в логістичній галузі. Сертифікат, що підтверджує дійсність диплому про закінчення навчання, широко визнається серед найважливіших логістичних компаній світу. Випускник MWSLiT може розраховувати на працевлаштування в найкращих роботодавців логістичної галузі у всьому світі. Вже сьогодні під час співбесіди при прийомі на роботу, випускників логістичний вищих навчальних закладів запитують про додаткові кваліфікації, які підтверджені міжнародним сертифікатом CILT. Адже випускники з сертифікатом CILT володіють навичками управління та здатністю реалізовувати логістичні проекти.


Приналежність до Chartered Institute of Logistics and Transport дає також студентам і випускникам доступ до великих ресурсів CILT протягом всієї своєї кар’єри, включаючи інформаційні бюлетні, дослідні роботи та інші наукові джерела.


Вступ MWSLiT у Вроцлаві до членства CILT - це не тільки досягнення самого університету, його викладацького складу та студентів, але не менш важливий успіх, що дозволив розмістити Польщу в ряді країн, що володіють найсучаснішими освітніми матеріально-технічними засобами. В черговий раз, MWSLiT в Вроцлаві встановив освітні стандарти як університет, який піклується про безперервний розвиток освіти.

На що можуть розраховувати наші студенти?

 • Навчання в ВУЗі, що являється єдиним університетом в Центральної та Східної Європи, який  акредитований через Chartered Institute and of LogisticsТранспорт (UK)
 • Престижний сертифікат CILT (Великобританія), який розпізнаваний серед менеджерів логістики в Європі та в світі
 • Доступ до банку знань CILT (Великобританія), в якому знаходиться понад 37.000 спеціалізованих позицій, пов'язаних з логістикою та транспортом
 • Можливість стати учасником цієї найстарішої та найбільшої логістичної асоціації в Європі

 

 

ДОПОВІДЬ OECD

21.02.2013 р. Організація Економічної Співпраці і Розвитку (OECD) представила доповідь, що стосується впливу вищої освіти на розвиток Вроцлава. OECD – міжнародна організація, яка охоплює 34 держави. Вроцлавське академічне середовище на зустрічі з представниками OECD виявило бажання провести аналіз, як вищі навчальні заклади впливають на розвиток міста. Про Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві, що готує фахівців у сфері логістики, пишуть в доповіді: «MWSLiT  дає можливість придбати додаткові знання та їх удосконалити. Усі студенти мають практики на підприємствах. Направлений на бізнес і промисловість Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві, забезпечує логістичні фірми навченими професіоналами. Більшість студентів працевлаштована в логістичному секторі». Це формулювання, засноване на дослідженні, проведеному важливою установою в світі, підтверджує, що Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві навчає студентів на високому рівні за навчальними програмами, що викликані потребами економіки. Саме навчальна програма MWSLiT орієнтована на навчання професіоналів відповідно до потреб ринку, пропонуючи найкращі напрямки навчання.

Ви можете прочитати про доповідь: посилання на статтю

 oecd

Perspektywy 2021

MWSLiT у Вроцлаві знову отримав звання найкращого логістичного університету, згідно з рейтингом приватних університетів – «Perspektywy – 2021».

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві отримав дуже високі оцінки за міжнародність, кваліфікований персонал та економічну стабільність випускників.

 

Рейтинг «Perspektywy - 2021» - один із найважливіших та найавторитетніших освітніх рейтингів у Польщі. Він враховує різні аспекти університетів, у тому числі різноманітність освітніх пропозицій, багатокультуровість академічної спільноти, проведення наукових досліджень.

 

Отримання високого місця в такому престижному рейтингу підтверджує, що MWSLiT у Вроцлаві підтримує стандарти викладання відповідно до останніх тенденцій на ринку праці. 

 

Посилання до рейтингу:

 

logo rsw 2021

Perspektywy 2020

Рейтинг приватних університетів «Perspektywy 2020» - це один з найпрестижніших та авторитетних освітніх рейтингів у Польщі. Рейтинг відображає всі важливі функції університетів: наукові, викладацькі, соціальні та передачу знань, а також враховує економічну долю випускників.
 
Відповідно до рейтингу приватних університетів «Perspektywy 2020», Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві - найкращий логістичний університет у Польщі.

Серед усіх недержавних університетів Нижньої Сілезії, які брали участь у цьому рейтингу, MWSLiT у Вроцлаві отримав найвищі оцінки в таких сферах, як: переваги роботодавців, викладачі з найвищою кваліфікацією, ефективність отримання зовнішнього фінансування для досліджень та інтернаціоналізації.

Висока позиція в рейтингу «Perspektywy 2020» є підтвердженням тощо, що університет надає якісні освітні послуги відповідно до сучасних академічних стандартів, що в свою чергу підносить університет до лідерів на ринку вищої освіти.

Посилання на статтю

perspektywy 2020

Perspektywy 2019

Рейтинг недержавних університетів «Перспективи 2019» – є одним з найпрестижніших освітніх рейтингів у світі. Рейтинг відображає всі важливі функції вищих навчальних закладів: наукові, навчальні, соціальні та пов'язані з передачею знань.
 
Згідно з рейтингом недержавних університетів «Перспективи 2019», Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві є найкращим логістичним університетом у Нижній Сілезії.

Серед усіх недержавних університетів у Нижній Сілезії, які беруть участь у опитуванні, MWSLiT у Вроцлаві отримав найвищі оцінки в таких напрямках, як: переваги роботодавців, економічне майбутнє випускників, найвища кваліфікація наукових кадрів, ефективність отримання зовнішнього фінансування для досліджень та інтернаціоналізації.

Динамічний розвиток університету є відповіддю на зростаючий попит роботодавців на провідних фахівців галузі TFL, а висока позиція в рейтингу «Перспективи 2019» свідчить про те, що MWSLiT гарантує якісно підготовлених фахівців.

Посилання на статтю

perspektywy 2019

СЕРТИФІКАТ ISO

Ми раді повідомити Вам, що Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві запровадив систему управління якістю, яка відповідає стандарту PN-EN ISO 9001:2015 і успішно її впроваджує. Проведена в березні 2018 року сертифікація, підтверджує розвиток університету та вдосконалення освітнього процесу.

 

Оцінено наступні елементи:

 • управління дидактикою,
 • науково-дослідна діяльність,
 • дослідницькі та консалтингові послуги,
 • сервіс розвитку у сфері навчання MWSLiT.

Особливої уваги заслуговує висока мотивація керівництва надати високоякісні послуги, а такожінфраструктура, яка суттєво впливає на високу якість освітніх послуг.  
Отримана сертифікація є доказом ефективної реалізації запланованих цілей. На підставі проведеного аудиту була підтверджена політика якості в університеті та визначено взаємозв'язок між процесами та методами їх ефективного нагляду.
Відповідність системи управління якістю була підтверджена сертифікатом, виданим органом сертифікації IQS CERT Sp. z o.o

 

certyfikat ISO m

РЕЙТИНГ PREMIUM BRAND 2017

В черговий раз був проведений рейтинг приватних вищих навчальних закладів  Premium Brand 2017, в результаті якого, було визначено університети з найкращою репутацією. Опитування охоплювало державні та приватні вищі навчальні заклади, державні професійні школи. Ми раді повідомити, що в рейтингу приватних вищих навчальних закладів зі ступенем магістра, Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві посів 3 –тє місце, завдяки чому університет було названо університетом високої репутації Premium Brand 2017. Суб`єкти опитування відзначили нас як престижний вищий навчальний заклад і який залюбки порекомендували б своїм близьким та знайомим. Радує нас також факт, що був оцінений вклад університету в ангажуваня в роботу із студентами і цим самим MWSLiT зайняв 2-ге місце в категорії Професійні Перспективи, адже по закінченню цього університету можна знайти перспективну працю – так зазначило 88% опитаних. Проведений рейтинг Brand Premium виник на підставі результатів загальнонаціонального опитування громадської думки, проведеного серед людей, які знають даний університет. Опитування було проведено компанією MAISON & PARTNERS на загальнонаціональній дослідницькій платформі Ariada, і опитування проводилось за вибіркою споживачів CAWI серед поляків віком від 15 років (враховували стать, вік, освіту та чисельність населення міста).

 

 

Проведення опитування проводилося за допомогою інструментів, розроблених професором Dominica Maison, що охоплювали пять ключових позицій:

 • добрий відгук (престижний університет);
 • рекомендації (це університет, який може бути рекомендований знайомим);
 • медійна атмосфера (позитивне схвалення університету в засобах масової інформації);
 • соціальна участь (діяльність університета у різних сферах життя суспільства);
 • кар`єрні перспективи (університет надає можливість по закінченню знайти перспективну роботу).

На підставі оцінок в досліджуваних позиціях було розраховано показник Premium Brand 2017, що має значення від 1 до 100 балів. Результат на рівні 60 балів дозволив MWSLiT отримати титул Premium Brand 2017.   

 

 

 

КЛЮЧ УСПІХУ

У 2017 році Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві став лауреатом ХХІ видання Нижньоселезького «Ключа Успіху». Універстет отримав спеціальну відзнаку і звання провідного логістичного вищого навчального закладу в Польщі.    Нижньоселезький «Ключ Успіху» – це престижна, найвища регіональна відзнака, що присуджується видатним діячам та кращим компаніям, установам та органам місцевого смоврядування, які завдяки своїй діяльності сприяють розвитку Нижньої Сілезії.    Ініціатором конкурсу є Асоціація сприяння реклами та розвитку Нижньої Сілезії. Нагороди надаються щорічно з 1997 року.

 

 

УНІВЕРСИТЕТ ЛІДЕРІВ

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві в десятий раз був відзначений сертифікатом «Університет лідерів-2021» як найкращий приватний університет Польщі. MWSLiT - єдиний приватний університет у Нижній Сілезії, який отримав такий сертифікат.

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві також був удостоєний спеціальної премії за найвищу якість навчання! Ця відзнака присуджується університетам, які впровадили найсучасніші, оригінальні та ефективні системи забезпечення якості освіти, що сприяють інноваціям у навчанні.

 

Сертифікат «Університет лідерів» присуджується університетам, які роблять акцент на сучасній освіті, орієнтованій на розвиток лідерських компетентностей. Сертифікат підтверджує, що академічна установа проводить навчання таким чином, щоб навчити своїх студентів творчості, інтелектуальній незалежності, навичкам прийняття рішень, відповідальності, комунікативним навичкам, впевненості в собі та володінню якостями, корисними для виконання лідерських ролей у сучасному суспільстві та державі.

 

 

НАДІЙНА ШКОЛА/ДОБРИЙ УНІВЕРСИТЕТ- ДОБРА ПРАЦЯ

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві в черговий раз був нагороджений сертифікатом «Надійна школа», визнаний Академічним Інформаційним центром на 2020/2021 академічний рік. Університет являється лауреатом сертифікату «Надійна школа» безперервно від 2005 року. Така відзнака підтверджує високі стандарти навчання та практик.

 

MWSLiT 7-й раз отримав сертифікат «Добрий університет – Добра праця», що свідчить про якісну підготовку студентів до виходу на ринок праці. Недаремно університет впроваджує відповідні навчальні програми та презентує найкращі інструменти та проекти, що підвищують статус випускників на ринку праці.

 

Починаючи з 2010 року університет бере участь у проекті «Надійна Школа», що супроводжується конкурсом на найбільш інноваційний і творчий університет у Польщі серед усіх державних та недержавних вищих навчальних закладів. Цього року Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві знову став одним із переможців. В конкурсі оцінювався ступінь використання сучасних технологій у навчальному процесі, а також враховувалася інноваційна діяльність, що реалізовується в секторі вищої освіти. На підставі багатоаспектоного аналізу MWSLiT опинився в числі лауреатів, які зібрали найбільше число пунктів у зазначених позиціях.

 

Університет отримав високі оцінки, зокрема за:

 • інноваційний підхід до вищої освіти, започаткування системи двосторонніх дисциплін в галузі логістики та транспорту;
 • введення факультету з англійською мовою навчання  (логістика);
 • послідовне збагачення пропозиції післядипломної освіти,
 • співпрацю з середовищем роботодавців, їх включення в дидактичний процес та впровадження численних проектів, спрямованих на адаптацію навчальних програм до очікувань ринку праці;
 • багатогранну діяльність відділу кар'єри та організація циклічних зустрічей з роботодавцями, навчальних поїздок, безкоштовних семінарських занять.

 

 

НАВЧАННЯ З МАЙБУТНІМ

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві взяв участь у ІV виданні загальнодержавної програми акредитації напрямів навчання «Навчання з майбутнім».

Така показова участь університету є підтвердженням ангажування ВУЗу в реалізацію навчання згідно з сучасними академічними стандартами та приводом отримання сертифікату і знаку якості «Навчання з майбутнім» на напрямку ЛОГІСТИКА І ступеня.

Сертифікат акредитації був присвоєний напрямку навчання, який відрізняється від напрямів навчання серед інших ВУЗів, який створює можливості розвитку професійних вмінь, що неабияк цінуються працедавцями, а також підтвердив представлені нижче критерії:

 • відзначається концепцією навчання і високою якістю програми навчань, що реалізовується;
 • пристосований до потреб ринку праці і очікувань суспільно-господарського оточення вузу;
 • передає студентам актуальні знання, розвиває їх вміння і суспільні компетенції;
 • використовує в програмі навчання сучасні дидактичні методи.

Володіння таким престижним сертифікатом свідчить про найвищу якість навчання та відносить ВУЗ до числа лідерів у сфері вищої освіти.

Більше на: http://www.studiazprzyszloscia.pl/strona-26

 

1 m 2 m

УНІВЕРСИТЕТ, ПРИВІТНИЙ БАТЬКАМ

Ассоціація Радників Європи PLinEU оголосила результати проведеного конкурсу практик «Університет, привітний батькам». Таку нагороду дістало дев’ять вищих навчальний закладів в Польщі. В тому числі і наш Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві.   

 

Університет дістав таку відзнаку за створення дружелюбного простору для батьків, що навчаються і працюють, а також за впровадження рішень, що сприяють налагодженню життя родини з наукою і з працею.   

 

Опис так званих добрих практик, оцінюваних в конкурсі, буде опублікований в інформаційно-рекламній брошурі під назвою «Університет, привітний батькам» у формі електронного підручника та буде доступний в інтернеті.

Більше інформації про конкурс:
http://www.plineu.org/projects/uczelnia-przyjazna-rodzicom/

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp