ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

logo maroko

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві має багаторічний досвід міжнародного співробітництва з університетами багатьох країн, у тому числі University de Lorraine (Francja), Ningbo University of Technology (Chiny), Narodowy Uniwersytet Lotniczy w Kijowie (Ukraina), Uniwersytet w Zilinie (Słowacja).

Одним з наших партнерів є Ecole Polytechnic of Agadir, Maroko. Попереднє співробітництво між університетами зосереджувалося насамперед на науково-дослідній діяльності та регулярних візитах одного з професорів, який працювали в EPA у Вроцлаві. Крім того, співробітники MWSLiT відвідали EPA, де взяли участь у тренінгах та відкритих лекціях. Завдяки зусиллям представникам обох університетів-партнерів з січня 2016 року реалізується спільний проект, який фінансується Erasmus + Key Action 1 – Mobility for learners and staff – Higher Education Student and Staff Mobility.

За рахунок розширення і зміцнення співпраці між університетами, студенти мали можливість навчатися в університеті-партнері в зимовий семестр навчального року 2016/2017), здобули додаткові знання, навички, обмінялися професійним досвідом. Також, безумовно, набули нових міжнародних зв'язків, пізнали нову культуру.

У той же час підписання угоди про співробітництво відкриє нові можливості для навчання та досліджень для співробітників MWSLiT. В рамках проекту будуть реалізовані також додаткові заходи, такі як створення міжнародного студентського клубу, організація міжнародної конференції.

Ми сподіваємось, що реалізація проекту сприятиме подальшому розвитку нашої міжнародної співпраці з університетами з усього світу!

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m