ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Міжнародний Вишеградський Фонд (International Visegrad Fund – IVF) був створений на підставі статуту, підписаний у 2000 році прем'єр-міністрами Вишеградської групи (V4) - Чехії, Угорщини, Польщі і Словаччини і є єдиною інституційною формою вишеградської співпраці. Фонд має статус міжнародної організації, секретаріат якого знаходиться у Братиславі. Діяльністю Фонду керує Виконавчий директор / ротація CZ, SK, PL, HU / та його заступник / ротація PL, HU, CZ, SK /, які призначені на трирічний термін.

 

З іншого боку, нагляд за діяльністю (IVF) належить до компетенції держав-членів, які проводять щорічні зміни, незалежно від головування Вишеградської групи. З 1 січня по 31 грудня 2017 року головування  в IVF виконувала Словаччина. Статутними органами Фонду є Рада послів (яка складається з послів країн Вишеградської групи, акредитованих у країні, яка очолює IVF), а також Конференції Міністрів закордонних справ V4. У структурі секретаріату IVF існує також спеціальна посада - у справах зв'язків з громадськістю.

 

Головними завданнями Фонду є побудова спільної ідентичності вишеградських держав, активізація контактів між товариствами, підтримка культурного, наукового, освітнього, художнього та туристичного співробітництва, а також молодіжного обміну. IVF виконує програми грантів, стипендіальні програми, програми, адресовані мистецькому середовищу та університетські грантові програми.
 
Додаткова інформація про IVF доступна на офіційному веб-сайті Міжнародного Вишеградського Фонду:
http://visegradfund.org
 
Інформація про гранти IVF доступна за такими адресами:
http://visegradfund.org/grants/,   
http://visegradfund.org/v4eap/,
http://live.visegradfund.org/,
http://map.visegradfund.org/.

джерело:

http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/europa/grupa_wyszehradzka/miedzynarodowy_fundusz_wyszehradzki/

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m