НАБІР СТУДЕНТІВ НА 2021/2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК!

  ПЕРЕВІР   
  

logistyka dofinansowane

 

Подай документи та отримай додаткові переваги

260 stazy

 Варто знати

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві існує вже 20 років. Пріоритетом університету була і є постійна турбота про якість викладання та надання високого рівня освіти, що відповідає найвищим європейським стандартам.

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві - найкращий університет логістики в Польщі, згідно з рейтингом «Perspektywy - 2020, 2019, 2018 ...»


Висока позиція в рейтингу підтверджує прагнення університету щодо надання освіти відповідно до сучасних академічних стандартів, а також доводить найвищу якість навчання та ставить університет серед лідерів на ринку вищої освіти.

 

MWSLiT у Вроцлаві розробляє та адаптовує свої навчальні програми до вимог роботодавців на ринку праці, завдяки чому були реалізовані подальші інноваційні проекти для студентів, реалізовані за кошти ЄС. До них належать:

 

 • Інтегрована програма розвитку університету як запорука успіху студентів (POWR.03.05.00-00-Z225/18),
 • Кваліфікований персонал для автомобільної промисловості в Нижній Сілезії (POWR.03.05.00-00-ZR45/18).

 

Метою проектів є зміцнення викладацького потенціалу університету, через впровадження нових спеціалізацій в рамках начання І ступеня (бакалаврат) на факультетах «Логістика» та «Транспорт».

 

102

години занять з працедавцями
 
Читай більше...
 • 80 годин занять з роботодавцями – case study 40г, studium przypadku 40г
   
 • 22 години лекцій від запрошених практиків
   
 • Навчальні поїздки до відомих компаній TSL та Automotive
260

оплачуваних стажувань
 
Читай більше...
 • Оплачувані стажування, які в повній мірі готують до професійної діяльності
   
 • оплата в Польщі (мін. 3200 злотих в місяць) – для перших 200 осіб у найкращих роботодавців Нижньої Сілезії
   
 • оплата за кордоном (мін. 5600 злотих в місяць) – для перших 60 осіб у провідних компаніях, в т.ч. у Німеччині, Франції та США
474

години сертифікованого навчання, курсів та тренінгів
Читай більше...
 • 120г сертифікованого навчання
   
 • 258г тренінгів
   
 • 96г курсів
   
 • Спеціалізовані підручники, а також додаткові інтерактивні пакети електронного навчання

 

 

 

 

Крім того, також будуть реалізовані програми для підвищення професійних, мовних та ІТ-компетенцій студентів шляхом сертифікованого навчання, проектних занять, семінарів та галузевих курсів. Пропозиція доступна бакалаврам, інженерам та магістрам.

 

Запорукою кар’єри є спеціалізована освіта, тому ми запрошуємо вас навчатися у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві.

Додаткові переваги для студентів

Оплачувані стажування, які в повній мірі готують до професійної діяльності - оплата в Польщі (мін. 3200 злотих в місяць), оплата за кордоном (мін. 5600 в місяць).
Сертифіковане, спеціалізоване навчання - CILT (Великобританія), CKZ з автомобільного транспорту + державний іспит на отримання сертифікату професійної компетентності, ADR + державний іспит для радника з ADR.
Сертифіковані галузеві курси, що підвищують компетенції: TELC + внутрішні іспити на рівні B2, представник системи управління якістю автомобілів IATF, курс внутрішнього аудитора IATF, стандартний курс MMOG / LE V4.
Формування практичних навичок вирішення проблем із використанням спеціалізованих інструментів та сучасних технологій за допомогою ІТ-семінарів: AnyLogic, ERP System, Spreadsheet, мова SQL.
Лекції з практиками, заняття з роботодавцями та навчальні візити до відомих компаній з TSL та автомобільної галузі.
Заняття в комплексно обладнаних спеціалізованих імітаційних лабораторіях.
Спеціалізовані підручники, а також додаткові інтерактивні пакети електронного навчання
Розвиток комунікативних навичок і підтримка практичних навичок студента.
Оплачувані 3-х місячні стажування, які в повній мірі готують до професійної діяльності - оплата в Польщі (мін. 3500 злотих в місяць), оплата за кордоном (мін. 5300 злотих в місяць).
Сертифіковане, спеціалізоване навчання.
Сертифіковані галузеві курси, що підвищують компетенції.
Формування практичних навичок за допомогою ІТ-семінарів..
Лекції з практиками, заняття з роботодавцями та навчальні візити до відомих компаній з TSL та автомобільної галузі.
Заняття в комплексно обладнаних спеціалізованих імітаційних лабораторіях..
Спеціалізовані підручники, а також додаткові інтерактивні пакети електронного навчання.
Розвиток комунікативних і підтримка практичних навичок студента.

 

 

cilt logo

 

Chartered Institute of Logistics and Transport це організація, що об'єднує 33 000 фахівців у галузі TSL у понад ста країнах. Завдяки зусиллям керівництва Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, програма навчання на факультеті «Логістика» (ступінь інженер/бакалавр) була сертифікована Chartered Institute of Logisitcs and Transport UK. Університет являється єдиною установою в Польщі, яка сертифікована цією престижною організацією, що підтверджує найвищу якість навчальної програми.

 

dekra logo

 

DEKRA Certification Sp. z o.o. є частиною міжнародного концерну DEKRA SE з головним офісом в Штутгарті - світового лідера в галузі безпеки, спеціалізованих аудитів, сертифікації систем управління, перевірки та сертифікації продукції, розвитку персоналу, а також технічних інспекцій та нагляду, оцінок та нагляду за інвестиціями. Заклад надає послуги, між іншим, у сфері сертифікації осіб. DEKRA також сертифікує спеціалізовані системи управління ланцюгами поставок.

 

ПРОФЕСІЙНІ КОМПЕТЕНЦІЇ

 ПЛАТНІ СТАЖУВАННЯ  |  СЕРТИФІКОВАНЕ, СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ НАВЧАННЯ CILT (ВЕЛИКОБРИТАНЯ)  |  CKZ  |  ADR  |  КУРС ЗА ВИМОГАМИ IATF 16949:2016  |  КУРС MMOG/LE V4, MMOG/LE  |  ГОСТЬОВІ ЛЕКЦІЇ  |  НАВЧАЛЬНІ ВІЗИТИ  |  СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ЛАБОРАТОРІЇ  |  СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПІДРУЧНИКИ 

 

 Оплачувані стажування -  стажування в Польщі та за кордоном, які в повній мірі готують до професійної діяльності. Учасники дізнаються про функціонування компанії, її структуру, систему роботи та обсяг обов'язків на певній посаді. Ця форма стажування дозволяє набути додаткових професійних компетенцій відповідно до результатів навчання, передбачених для конкретного напрямку навчання. Проекти передбачають оплачувані стажування для перших 200 осіб у найкращих роботодавців Нижньої Сілезії, які повністю готують до цієї професії (мін. 3200 злотих в місяць), а також іноземні стажування для перших 60 осіб у провідних компаніях, в т.ч. у Німеччині, Франції та США (мін. 5600 злотих в місяць). Стажування адресоване до 260 студентів, які обрали одну з п’яти нових спеціалізацій у MWSLiT.

 

Сертифіковане, спеціалізоване навчання CILT (Великобританія) охоплює такі питання, як: Process Management Data, The Supply Chain Awerness Game, Effective Manufacturing.

 

CKZ - сертифікат професійної компетентності в автомобільному транспорті є необхідним для отримання ліцензії перевізника. Даний сертифікат підтверджує наявність у підприємця кваліфікацій, необхідних для початку та здійснення господарської діяльності в галузі автомобільного транспорту. Сертифікат про професійну компетентність у сфері міжнародних автомобільних вантажних перевезень також діє для внутрішніх перевезень. Метою курсу є підготовка студентів до державного іспиту з питань у галузі: цивільного права, господарського права, фінансового права, трудового права, організації та управління транспортною компанією, безпеки дорожнього руху,  і в результаті призведе до  отримання ліцензії перевізника.

 

ADR - сертифікат професійної компетентності, необхідний для перевезення небезпечних вантажів і вантажів. Основною метою такого сертифікованого навчання є ознайомлення вантажовідправників та логістів з небезпеками перевезення небезпечних вантажів, профілактичними діями та діями, які слід вжити після аварії, з метою збереження власної безпеки та безпеки інших людей та навколишнього середовища.

 

Курс за вимогами IATF 16949:2016 це технічна специфікація ISO, яка поєднує вимоги існуючих американських, німецьких, французьких та італійських стандартів системи управління у світовій автомобільній промисловості. 

 

Курс MMOG/LE V4, MMOG/LE - Materials Management Operations Guidelines/Logistics Evaluation - це стандартний курс для людей, пов’язаних з автомобільною промисловістю, який демонструє найкращі практики в галузі управління матеріалами та логістики. Під час курсу ви можете дізнатися про методи проведення самооцінки компанії. Такий стандартний курс направлений на постачальників таких компаній, як Ford, Chrysler, Volvo, Renault, PSA (Peugeot, Citroen), Lear, Johnson Controls, Bosch та ABB.

 

Гостьові лекції - зустрічі з практиками, видатними спеціалістами відомих компаній з TSL та автомобільної промисловості, а також центрів досліджень та розробок.

 

Навчальні візити - можливість відвідати офіс або філію компанії та дізнатись про її внутрішню структуру.

 

Спеціалізовані лабораторії - заняття, що проводяться в спеціалізованих лабораторіях інформаційних систем. Робочі місця в кожній лабораторіі обладнані відповідним програмним забезпеченням для моделювання проблем, що використовуються в логістиці та в системах підтримки управління підприємством. Заняття також відбуватимуться в лабораторіях ідентифікації пластмас, авіаційної підготовки та моделювання ситуацій.

 

Спеціалізовані підручники - додаткові засоби навчання з фахових предметів для кожного студента, які розробляє спеціальна дослідницька група. Нові спеціальності - це новаторська освітня пропозиція і вони не можуть базуватися повністю на доступній літературі.

 

МОВНІ КОМПЕТЕНЦІЇ

 СЕРТИФІКОВАНЕ НАВЧАННЯ TELC  |  СЕМІНАРИ BUSINESS ENGLISH  |  ІНТЕРАКТИВНІ ПАКЕТИ ЕЛЕКТРОННОГО НАВЧАННЯ 

 

telc logo

 

Сертифіковане навчання TELC (The European Language Certificates), це міжнародні стандартизовані тести з іноземної мови. Сертифікати TELC визнаються установами, роботодавцями, університетами та Міністерством національної освіти Польщі. Після проходження навчання можна подати заявку на стипендію Socrtes/Erasmus.

 

Семінари Business English підтримують розвиток навичок, пов’язаних з ефективним функціонуванням на міжнародному ринку праці. До них належать: переговори, презентації, співбесіди, невербальне спілкування.

 

Інтерактивні пакети електронного навчання - це підготовлені лекторами додаткові навчальні матеріалами, які розроблені у формі курсів на платформі електронного навчання і активно використовуються MWSLiT у Вроцлаві.

 

ІТ-КОМПЕТЕНЦІЇ

 ANYLOGIC  |  ERP  |  ЕЛЕКТРОННА ТАБЛИЦЯ  |  SQL 

 

anylogic logo

 

AnyLogic це багатофункціональний набір моделювання та імітації, що базується на трьох методах: системній динаміці, дискретному моделюванні та багатоагентній імітації. Універсальність цього рішення є унікальним на ринку цього типу програмного забезпечення.

 

ERP - Enterprise Resource Planning - це тип програмного забезпечення, яке використовується для планування ресурсів підприємства. Основним завданням системи ERP є стандартизація ІТ-рішень, а отже, організація перебігу процесів у компанії та забезпечення повного контролю над ними.

 

Електронна таблиця - цей інструмент використовують в галузі фінансів: прогнози для потреб бізнес-плану, фінансовий аналіз та аналіз продажів.

 

SQL - Structured Query Language - це спеціальна мова програмування для управління та аналізу великих обсягів даних.

 

KОМУНІКАТИВНІ КОМПЕТЕНЦІЇ

  ІМІТАЦІЙНІ ІГРИ  |  КОМУНІКАТИВНІ ТРЕНІНГИ  

 

Імітаційні ігри- практикуми, що формують такі компетенції, як: стратегічне мислення, переговори, прийняття рішень, робота в команді, ефективне спілкування, встановлення та досягнення цілей, управління часом.

 

Практичні навички - комунікативні тренінги, що охоплюють такі теми та питання, як: ділові відносини, ділові переговори, специфіка спілкування та ефективні дії у контактах із закордонним партнером, зокрема у віддалених умовах праці. Різні методи роботи включають індивідуальну, групову роботу, тематичні дослідження, вправи, дискусії та рольові ігри.

 

КОНТАКТ

zadaj pytanie

Приєднайся до групи студентів Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві та отримуй задоволення від навчання разом з нами!

 

У випадку виникнення питань напиши або зателефонуй!

 

тел: (71) 324-68-42 вн. 225, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
моб.тел. +48 512 016 466 (Viber, WhatsApp)

 

НАШІ ПАРТНЕРИ

 • ups
 • kghm
 • intersystem
 • DB Shenker
 • crusar
 • cati
 • bosh
 • benziger
 • ccc
 • alfa-dach
 • amazon
 • ch_robinson
 • dhl
 • fracht
 • gefco
 • kuehne+nagel
 • leoni
 • mauffrey
 • panalpina
 • pkp_cargo
 • poczta_polska
 • ritex
 • rohlig_suus
 • skanska
 • volvo

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype