СТАНЬ ВИСОКОКЛАСНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

    ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ    
  

5 жовтня 2020 року відбулася надзвичайна подія - інавгурація 2020/2021 навчального року, оскільки цього року Міжнародний університет логістики і транспотрту у Вроцлаві відзначає своє 20-річчя.

 

Через чинні обмеження кількість гостей під час інавгурації в Oratorium Marianum, на жаль, була обмежена. Але усі бажаючі могли спостерігати церемонію у прямому ефірі. Надзвичайно приємно було прийняти кілька сотень гостей он-лайн.

 

Офіційне привітання розпочав ректор MWSLiT д-р Marcin Pawęska, який звернувся з особливо теплими словами до студентів, які розпочинають навчання у MWSLiT у Вроцлаві. Під час інавгураційної промови ректор підсумував нагороди та відзнаки, отримані за попередній навчальний рік. Також він наголосив на заслугах людей, установ та підприємств, завдяки яким можна вдосконалити навчальний процес у MWSLiT у Вроцлаві.

 

З нагоди ювілею MWSLiT у Вроцлаві, ректор подякував друзям університету, які внесли свій внесок у розвиток логістики та інноваційної системи викладання в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві протягом останніх кількох років.

 

Під час інавгурації студенти першого курсу склали урочисту присягу. Потім ректор нагородив випускника Ashutosh Patil за найкращу дипломну роботу. Стипендію Президента на найкращі академічні результати у 2020/2021 навчальному році отримала Darina Ibragimova.

 

Від імені студентів виступила голова студентської ради Vanessa Czerniewicz, яка тепло привітала всіх учасників та студентів першого курсу з вибором університету та дала кілька порад.

 

Важливим моментом церемонії стала відкрита лекція Майбутнє індустрії TSL, яку прочитав Kevin Richardson, президент CILT (Великобританія).

 

Наприкінці зустрічі випускники Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві були нагороджені дипломами. Ми віримо, що знання та досвід, отримані в стінах університету, сприятимуть багатьом професійним успіхам на новому етапі їхнього життя.

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype