ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві знову посів дуже високу позицію в рейтингу приватних університетів - Perspektywy 2024. 

 

Рейтинг підготував Освітній фонд «Перспективи» вже 25-й раз. 

 

Під час ювілейної гала-церемонії, яка відбулася у Варшаві 26 червня, були оголошені результати рейтингу та відзначені дипломами кращих університетів. Серед нагороджених був MWSLiT, а диплом отримав президент Януш Павенська, який представляв університет.

 

У цьогорічному рейтингу MWSLiT він увійшов до десятки найкращих приватних університетів Польщі. Це також найкращий приватний університет у Нижній Сілезії.  Університет отримав найвищі оцінки в таких сферах, як: випускники на ринку праці з точки зору працевлаштування та заробітку та інтернаціоналізація. Також високо оцінено оцінювання наукової діяльності.

 

Високий рейтинг у рейтингу Perspektywy 2024 підтверджує прагнення університету надавати освіту відповідно до сучасних академічних стандартів та пропонувати навчання найвищої якості, що ставить MWSLiT серед лідерів на ринку вищої освіти та підтверджує його позицію як найкращого спеціалізованого університету логістики в Польща.

 

Link do rankingu

 

Цього року MWSLiT вдруге також увійшов до Рейтингу академічних університетів, що також поміщає його в Рейтинг  технічних досліджень у сфері логістики. Це результат багаторічних наукових досягнень та високої якості освіти, а також отримання наукової категорії В+.

 

Link do rankingu

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m