ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Вперше на Нижній Сілезії дуальна форма навчання рекомендована:

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Дуальне навчання в Міжнародному Університеті Логістики і Транспорту у Вроцлаві поєднує теоретичні заняття з практичними, які реалізовуються в рамках оплачуваних стажувань, що відбуваються в партнерських компаніях.

 

3 дні навчаєшся, 2 дні працюєш, НАВЧАННЯ ОПЛАЧУЄ КОМПАНІЯ!

 

 

 

ОСВІТА + ДОСВІД = ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

 

3 дні в тиждень - НАВЧАННЯ 2 дні в тиждень - ДОСВІД

Понеділок - академічні заняття

Вівторок - академічні заняття

Середа - академічні заняття

Четвер - оплачуване стажування на підприємстві

П’ятниця - оплачуване стажування на підприємстві

 

УВАГА!  ТВОЄ НАВЧАННЯ оплачує КОМПАНІЯ!

 

 

 

Дуальне навчання проводиться на напрямках:

  • Логістика – стаціонарне навчання І ступеня, бакалавріат
  • Логістика – стаціонарне навчання І ступеня, навчання на ступінь інженера
  • Транспорт – стаціонарне навчання І ступеня, бакалавріат

 

Після закінчення дуального навчання, окрім знань у тебе є мінімум дворічний досвід роботи, який ти можеш додати до свого резюме.

std dualne

 

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАННЯ

Студенти реалізують програму навчання згідно з обраним напрямком в MWSLiT у Вроцлаві. Після закінчення другого семестру студенти можуть розпочати навчання на обраному напрямку в дуальній формі. 60 осіб, що буде прийнято на дуальну форму навчання, можуть приймати участь в заняттях що відбуваються в університеті (від понеділка до середи) а також приступити до стажування в партнерській фірмі (в четвер та п’ятницю). Без огляду на напрямок навчання, студенти можуть продовжувати стажування під час канікул, проте це залежить виключно від організаційних можливостей фірми-партнера.

За участь у стажуванні студенти отримують щомісячну оплату, яка встановлюється представниками партнерської фірми та університетом. Квота не буде нижча ніж місячна вартість навчання.

Предмети, які реалізуються в процесі дуального навчання, викладаються також працівниками партнерських фірм – практиками з багаторічним досвідом. На цілий період стажування студент підписує контракт з однією партнерською фірмою, яка визначає його обов’язки та умови проходження стажування (в порозумінні з представниками університету).

 

НАБІР НА ДУАЛЬНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Набір відбувається згідно з прийнятим і затвердженим регламентом в кілька етапів. Першим етапом є складання комплекту документів – резюме, мотиваційного листа, виписки з деканату про отримані оцінки. Після цього особи, які пройдуть вступний відбір, повинні також пройти співбесіду під час якої буде перевірено також рівень володіння польською мовою (для іноземців) та англійською мовою (якщо в партнерській фірмі це основна мова ділового спілкування). Під час подання документів на дуальне навчання студент може обрати фірму в якій він хотів би проходити стажування. Про те, чи буде студент скерований до неї вирішує комісія, до складу якої входить представник партнерської фірми. Список осіб, яких прийняли на стажування, буде розміщено на інтернет сайті та дошці оголошень в MWSLiT у Вроцлаві.

ПАРТНЕРИ ДУАЛЬНОГО НАВЧАННЯ

Партнерами дуального навчання є відомі фірми. Свій досвід та інновації вони можуть переказати студентам під час теоретичних занять та стажувань на підприємствах.

 

 

CCC S.A.

 

www.ccc.eu

 

Fleet Partners Sp. z o.o.

 

www.fleetpartners.pl

 

Crusar

 

www.crusar.eu

 

Centrum Intermodal RITEX Transport Spedycja Logistyka Sp. z o.o.

 

www.ritex.glogow.pl

 

FF Fracht Sp. z o.o

 

www.fracht.pl

 

P.W. Wega A Sp.z o.o.

 

www.wega-a.pl

 

Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o.

 

www.amazon.com

 

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

 

www.leoni.com

 

Hellmann

 

www.hellmann.pl

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ

CRUSAR

 

     В зв’язку з впровадженням дуального навчання, наша фірма спільно з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві прагне реалізувати освітню програму навчання для студентів бакалавріату напрямів «Логістика» і «Транспорт». В даний час наша компанія має двох студентів, які працюють двічі на тиждень протягом 8 годин. Завдяки дуальному навчанню студенти отримують не тільки теоретичні знання на заняттях, але і практичні знання на роботі. Для нас як фірми, що динамічно розвивається, це можливість прийняти  майбутніх штатних працівників, якими ми вже дуже задоволені. Окрім цього, ми переконані в тому, що протягом усього навчання студенти отримають знання та досвід, які дозволять без проблем знайти відповідне місце на ринку праці.

 

Fleet PARTNERS

 

Більшість нових автомобілів у нашій країні потрапляють до інституційних клієнтів. Правильне функціонування автомобільного парку є надзвичайно важливим елементом діяльності компаній. Спеціалісти в області обслуговування автопарків дуже затребувані. Це одна з професій, що має великі перспективи.   

Fleet Partners - перша компанія на польському ринку, що спеціалізується на аутсорсингових сервісах, пов'язаних із професійним та безпечним управлінням автопарків. Це незалежна компанія, завдяки чому, вона пропонує клієнтам найкращі рішення, доступні на ринку.

Завдяки дуальній формі навчання в Міжнароднму університеті транспорту і логістики у Вроцлаві, студенти отримують шанс на здобуття дуже важливого досвіду уже в процесі навчання, який виправдає себе, незалежно від того, яку стежку професійної кар'єри  виберуть в кінцевому підсумку.

Стажування в фірмі Fleet Partners – це гарна можливість працювати з найкращими фахівцями морської промисловості в Польщі, які мають більш ніж десятирічний досвід і ряд нагород, в тому числі  «Fleet Leader».

Платне стажування в Fleet Partners дозволить студентам вивчити ноу-хау компанії, які підтримують такі компанії як LG, Fortum, Deichmann або Krajowy Rejestr Długów. На практиці слухачі зможуть побачити, як функціонує дана промисловость, як компанія впроваджує політику безпеки та екології, аналізує методи фінансування службових автомобілів, впроваджує процеси управління автопарком.Важливою частиною діяльності Fleet Partners є проведення перевірок, у тому числі для компаній, що працюють на міжнародному рівні. Стажування дозволить студентам розвивати аналітичні навички, володіння якими робить потенційних кандидатів досить цінними на ринку праці.

 

LEONI Kabel Polska Sp. z o.o.

 

    Фірма LEONI Kabel Polska Sp. z o.o. працює на польському ринку протягом п'ятнадцяти років. Фірма розміщується в Wierzbice біля Вроцлава та Ostrzeszowie. Завод у Wierzbice налічує понад 470 чоловік і є однією з найсучасніших фабрик у Європі, що виробляє кабелі для автомобільної промисловості. Тут створюються: покриті і не покриті дроти, електричні кабелі, кабелі для акумуляторів з алюмінію та сплавів. Це єдиний завод у Європі, в якому здійснюється комплексний процес обробки міді з дротяної прутки на кабелі. Завод у Wierzbice - це зразковий  заклад серед бізнес-груп цього напряму.Співпраця LEONI Kabel Polska Sp. z o. o. з Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві розпочалася в 2014 році. А саме, університет звернувся до нас з пропозицією про співпрацю в рамках інноваційної системи навчання в Польщі – дуального навчання. З того часу ми співпрацюємо та спільно організовуємо ярмарки праці, олімпіади, навчальні візити до фірми. «Я вважаю, що завдяки дуальній формі навчання, молоді люди мають унікальну можливість попрацювати в реальному бізнес-середовищі», говорить Justyna Gościniak – куратор студентів.Університет завжди надає студентам можливості для розвитку та майбутнього працевлаштування.

РЕКОМЕНДАЦІЇ СТУДЕНТІВ

Norbert Sęk

 

Мене звати Norbert Sęk,  я студент Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, навчаюсь на спеціальності «Логістика».

З другого року навчання беру участь у програмі дуального навчання, отримавши оплачуване стажування в компанії Crusar. Програма дуального навчання дозволяє одержувати одночасно теоретичні та практичні знання, що готує мене та інших учасників для задоволення зростаючих потреб роботодавців.

Я набуваю досвіду, знань та контактів, які дозволять мені знайти відповідну роботу в майбутньому. MWSLiT пропонує своїм студентам не тільки високий рівень знань, але також готує їх до роботи в галузі TFL.

MWSLiT у Вроцлаві дає прекрасні можливості для розвитку!

 

Beata Hyt

 

Я студентка  Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, навчаюсь на спеціальності «Логістика».

Після закінчення першого року начання, я вступила на дуальну форму навчання, що дозволило отримати теоретичні та практичні знання одночасно. Саме, стажування у Vos Logistics дозволило мені краще зрозуміти роботу сектора TSL. Я навчаюсь організовувати цілі цикли експедирування та транспортних послуг, основні заходи з виставлення рахунків, ведення обліку водіїв, ведення розмов із клієнтами, субпідрядниками, а також вивчаю основні інструменти,  що необхідні для роботи міжнародного експедитора. Я набуваю досвіду та контактів, необхідних у цій галузі.

Дуальне навчання дозволяє бути тими працівниками, яких шукають всі роботодавці: молоді люди з вищою освітою з багаторічним досвідом роботи в галузі. Я безумовно рекомендую цю форму навчання кожному.

 

Inga Zaprutskaya

 

Мене звати Inga Zaprutskaya, я студентка другого кусу спеціальності «Транспорт» Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві.

У мене є унікальна можливість навчатися на дуальній формі навчання, яка дозволяє з легкістю поєднувати навчання з практикою, дізнаватись  деталі функціонування промисловості TFL та всього процесу доставки (від транспорту до бухгалтерського обліку).

   Дуальне навчання дає студентам MWSLiT можливість розвивати професійні та особисті навички, а також теоретичні та практичні навички, необхідні в майбутньому для всіх тих, хто хоче бути професійно успішним.

 

Yuliia Linkevych

 

 Мене звати Yuliia Linkevych. Я студенка другого року навчання напрямку «Логістика» і вже півроку навчаюся на дуальній формі, яка дозволяє отримувати знання та паралельно проходити практику. Така форма спростила мені навчання, тому що я вже знаю, як все виглядає на практиці.У ті дні, коли я працюю, у мене є можливість поспілкуватись з співробітниками компанії та побачити, як вони виконують свої обов'язки - навчаюсь у них, отримую досвід роботи в галузі TFL. Навчаючись на дуальній  формі, я пізнаю логістичну роботу з практичної сторони.

Рекомендую всім ! Спробуйте це!

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m