ЛОГІСТИКА – грант Євросоюзу на навчання

    ПЕРЕВІР    
  

 

ПРО CILT

The Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)  - це міжнародна організація, що об'єднує професіоналів з індустрії TSL. В даний час The Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) налічує понад 34 000 членів з більш ніж 100 країн світу.
Інститут був заснований у Великій Британії в 1919 році, а його патронатом є герцогиня Anna Mountbatten-Windsor. У 2012 році CILT (Великобританія) була створена у Вроцлаві (Польщі) як єдиний осередок Інституту, що акредитований у цій частині Європи.

Основною метою CILT є сприяння та підтримка науки про логістику та транспорт. Ця мета досягається завдяки активному членству в професійній галузі, а також через запропоновані можливості для підвищення кваліфікації. Членство в CILT гарантує професійний престиж, а також міжнародні контакти в галузі логістики та транспорту. Члени Інституту є професіоналами на керівних посадах, а також людьми, які починали свою професійну кар'єру в галузі TFL. Крім того, протягом багатьох років Інститут проводить інтенсивні заходи з логістичної освіти як для великих корпорацій, так і для малих та середніх підприємств. CILT також підтримує матеріально-технічне забезпечення благодійних організацій.

ПРО КОНГРЕС

3-6 червня 2018 року вперше в Польщі відбувся Міжнародний конгрес CILT (The Chartered Institute of Logistics & Transport).

 

Міжнародний конгрес CILT - це зустріч найвпливовіших людей, пов'язаних з логістикою та транспортом з більш ніж 40 країн світу. Це престижний захід щорічно приваблює не тільки членів CILT, а й представники уряду, вчених і фахівців з TSL усіх континентів, які під час проведення конгресу CILT приймають рішення, які мають істотний вплив на формування майбутнього в галузі логістики і транспорту.

 

В рамках конгресу також зустрічаються представники самої структури CILT, тобто молоді фахівці (YP), організація професіоналів до 35-ти років життя і WILAT (Women in Logistics and Transport) - організації жінок, схильних до формування майбутнього логістики.
   

Конгрес є циклічною подією. Члени CILT збираються щороку в одній із країн-членів, щоб спільно приймати рішення, що впливають на розвиток логістики та транспортної галузі. Попередні з'їзди були проведені серед інших в Лондоні, Мальті, Шрі-Ланці, Монреалі, Дубаї та Макао.
    

В цьому році участь в організації конгресу CILT могли отримати представники  Австралії, Ірландії та Нігерії, але Рада CILT вибрала Вроцлав як місце проведення Конгресу в 2018 році в готелі Double Tree by Hilton.
 

Співорганізатором конгресу був Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві. Ректор університету, доктор Marcin Pawęska є також засновником структури CILT в Польщі, як єдиного акредитованого центру в Інституті Центральної та Східної Європи. Міжнародний університет логістики та транспорту також є єдиним університетом у Польщі, який має акредитацію цього британського інституту для студентів інженерської та магістерської підготовки в галузі логістики. MWSLiT- відповідає найвищим критеріям акредитації CILT, що надає своїм випускникам сертифікат, з яким можна розраховувати на отримання пропозицій роботи від кращих роботодавців світу.

 

ПІДСУМОК

Конгрес CILT - це унікальна подія у глобального масштабу, де раз на рік обговорюються найважливіші події, що постають перед логістичною галуззю. Схожа подія відбулася у період 3-6 червня 2018 році, де на запрошення CILT і Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві зібралося 250 провідних фахівців з логістики з більш ніж 40 країн, щоб обговорити нові технології, пов'язані з революцією в електромобілях і оцінити, як краще розвивати логістику в Центральній і Східній Європі. Серед виступаючих були професор  David Cebon з Cambridge University, професор Richard Wilding z Cranfield School Magement, професор Rene de Koster z Rotterdam School of Management, професор Kim Hassall z Melbourne University та професор Lyu Zhongda z Ningbo University of Technology. На конгресі було підписано ряд угод з університетами Центральної та Східної Європи, метою яких є взаємна співпраця між CILT та науковим співтовариством.

 

Міжнародний конгрес CILT являється престижним заходом, що об'єднує світових авторитетів,  є осередком знань про тенденції та наміри галузі логістики, яка, в кожному регіоні, в кожній країні, на кожному континенті є джерелом життєвої сили економіки. Участь у міжнародному конгресі також дає змогу дізнатись про місто та регіон, де проводять захід. Делегати з усього світу приїжджають брати участь у галузевих зустрічах та лекціях, а також дізнатись про нове місце та культуру держави, завдяки конгресу..

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype