11 квітня 2019 року відбулося 16-a престижна зустріч Back to Business у Вроцлаві та Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві.

   У цьому році тема зустрічі - «Ринок складів і логістика - від кризи до великого успіху»! В ході зустрічі була проведена порівняльна оцінка ситуації на ринку складських приміщень в Польщі в 2008/2009 роках і в даний час, а також проаналізовано чинники, які вплинули і будуть впливати на сприятливий розвиток складського сектора. Дискусійна панель заходу охопила, однак, і його інші теми: Напрямки розвитку сучасного складського та логістичного ринку, в тому числі тенденції дизайну впровадження логістичних та промислових об'єктів, сучасних логістичних процесів, сучасних офісів, які є невід'ємною частиною сучасних складських і промислових об'єктів.

Під час зустрічі співробітники MWSLiT познайомили учасників з цікавою освітньою пропозицією університету, призначеною для менеджерів всіх рівнів, відповідальних за ефективне управління підприємствами в ланцюжку поставок.

   Вітаючи гостей і представляючи партнерів зустрічі, ректор Міжнародного університету логістики і транспорту у Вроцлаві доктор Marcin Pawęska представив цілі, озвучив сильні сторони і напрями навчання в університеті.

Дякую за приємну і плідну зустріч!

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype