ЛОГІСТИКА – грант Євросоюзу на навчання

    ПЕРЕВІР    
  

 

4 жовтня 2019 року у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві відбулося урочисте відкриття навчального року 2019/2020.

 

На урочистості приїхало багато гостей з Польщі та з-за кордону. Церемонію офіційно розпочав ректор MWSLiT, доктор Marcin Pawęska, який звернувся з особливо теплими словами до студентів, які тільки починають навчання у MWSLiT у Вроцлаві. Під час свого виступу ректор підбив підсумки попереднього навчального року, багатим на нагороди та відзнаки. Він також наголосив на заслугах людей, установ та підприємств, завдяки яким можна вдосконалити навчальний процес у MWSLiT у Вроцлаві.

 

Під час інавгурації першокурсники склали урочисту присягу, а Президент MWSLiT магістр, інженер Janusz Pawęska вручив студентці Vanessie Czerniewicz стипендію Президента за найкращі навчальні результати у 2018/2019 навчальному році. Натомість, ректор MWSLiT нагородив випускницю Nadję Shishmolinę за найкращу дипломну роботу.

 

Від імені студентів виступила голова студентської ради Vanessa Czerniewicz, яка привітала всіх присутніх студентів першого курсу з вибором університету та дала кілька важливих, доброзичливих порад.

 

Важливим моментом церемонії стала вступна лекція «Інноваційні ланцюги поставок 21 століття», що є ключем до збереження конкурентних переваг, яку виголосив професор Edward Sweeney , директор Інституту логістики та систем в Aston University.

 

Також було підписано договір про співпрацю між Міжнародним університетом логістики і транспорту у Вроцлаві, яку представляли ректор д-р Marcin Pawęska та Hanoi University of Science and Technology в особі проф. Prof. Nguyen Phu Khanh та Batumi Navigation Teaching University, представлений д-ром. професором Deep Sea Going Captain Parmen Khvedelidze.

 

В кінці заходу відбулося, урочисте вручення дипломів випускникам Міжнародного університету логістики та транспорту у Вроцлаві, для яких розпочався новий етап у житті. Ми віримо, що знання та досвід, отриманий у стінах університету, сприятимуть багатьом професійним успіхам.

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype