СТУДЕНТИ WAYNE STATE UNIVERSITY I MWSLIT У ВРОЦЛАВІ
У травні та червні 2020 року студенти Wayne State University в Detroit (Michigan USA) та студенти MWSLiT у Вроцлаві взяли участь у спільному проекті, метою якого було вивчити та зрозуміти культурні відмінності, що функціонують у світі логістики. Студенти організували серію онлайн-зустрічей, під час яких проводили дискусії. Їх завданням було знайти найважливіші відмінності та схожість бізнес-культури, яка діє у Польщі та США. Завдяки проекту студенти знайшли нові знайомства і розвинули мовні та інформаційно-комунікативні навички.
"Наша мета - підвищити поінформованість студентів про глобальну бізнес практику та різноманітні культури через розмови між студентами США та студентами у Польщі", - сказав Kevin Ketels, викладач WSU та координатор обміну з боку США.
В результаті обміну були створені доповіді та звіти, які були підготовлені на основі інтерв'ю. Обмін був продовженням проекту, який розпочався у 2018/2019 навчальному році.
ВІДКРИТО НАБІР НА 2025/2026 АКАДЕМІЧНИЙ РІК
ДЕТАЛЬНІШЕ ✕