СТАНЬ ВИСОКОКЛАСНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

    ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ    
  

Аліна Клімович, випускниця факультету «Логістика», спеціальності «Логістика торгівлі і дистриб’юції», а також студентка другого курсу магістратури за спеціальністю "Менеджер транспорту" в MWSLiT у Вроцлаві, погодилася розповісти про свій професійний шлях. В даний час вона працює на фірмі Jania Fleet Mobility Sp. z o.o., яка визнана лідером у галузі управління автопарком.

 

Як ви влаштувалися на фірму Fleet Mobility?

 

Під час навчання я вирішила взяти участь в одному з проектів ЄС, реалізованих Міжнародним університетом логістики та транспорту у Вроцлаві. Цей проект називався «Практична логістика», який включав в себе оплачувані стажування в Польщі. Стажування, дозволило студентам познайомитися з очікуваннями роботодавців, набути нових навичок, а також застосувати та перевірити вже набуті теоретичні знання на практиці. Своє стажування я пройшла в фірмі в Jania Fleet Mobility Sp. z o.o.

 

Як все відбувалося? Адже проходження стажування або робота в новій компанії - це завжди величезний стрес для молоді.

 

Так, дійсно, я спочатку нервувала, але на фірмі мене досить мило зустріли. Співробітники Jania Fleet Mobility - це професійні та розуміючі люди, які створюють позитивну атмосферу, що спонукає до дії. Кожне доручене мені завдання детально обговорювалось і пояснювалось, і я поступово знайомилася з новими обов’язками на нових посадах. Я завжди мала можливість брати участь у спеціальних семінарах. Крім того, виконуючи свої щоденні завдання, я відчувала підтримку координатора, який постійно оцінював досягнення цілей та хід моєї роботи.

 

Чи участь у стажуванні безпосередньо перетворилася на роботу в фірмі?

 

Так, одразу після стажування мені дали можливість приєднатися до команди професіоналів своєї галузі та отримати постійне місце роботи.

 

Які обов’язки ви зараз виконуєте?

 

Я працюю молодшим спеціалістом з адміністрації. Мої завдання включають, серед іншого, повсякденну адміністративну роботу в офісі, створення звітів для клієнтів, співпраця зі стратегічними бізнес-клієнтами, виставлення рахунків та призначення рахунків, а також управління автопарком за допомогою системи Softra.

 

Чи можна сказати, що Ви задоволені вибором університету і тим, як склався Ваш професійний шлях?

 

Звичайно! Я дуже задоволена. Співробітники Jania Fleet Mobility є професіоналами і робота з ними - це задоволення та чудова можливість повчитися молодим людям. Саме навчання в Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві дозволило мені пройти стажування, результатом якого стала постійна робота в цій фірмі. Завдяки своїй участі у проекті я змогла застосувати знання, які засвоїла на практиці. Теоретичні знання передаються надійним, професійним способом, саме тому я вирішила продовжити навчання в MWSLiT і найближчим часом отримаю ступінь магістра.

 

Дякуємо за розмову та бажаємо успіхів!

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype