СТАНЬ ВИСОКОКЛАСНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

    ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ    
  

Усім студентам нагадуємо про можливість звернення за фінансовою допомогою від фонду допомоги людям, які опинились у важкій життєвій ситуації.
Розмір допомоги залежить від індивідуальної ситуації кожного окремого студента. Навіть до 4000 злотих. Такого типу допомога може бути надана декілька разів під час обмеження діяльності університету через пандемію COVID-19.

Що потрібно зробити?


Щоб отримати фінансову підтримку, необхідно удокументувати тимчасову складну життєву ситуацію (наприклад, втрата роботи, смерть члена сім'ї, необхідність незапланованих витрат, пов'язаних з настанням форс-мажорних обставин тощо).
Під час заповнення заяви необхідно вказати, що Ви потрапили складну життєву ситуацію, а потім приєднати відповідний документ, що підтверджує обставини, описані в заяві, наприклад, студент, який втратив роботу в результаті пандемії, повинен прикласти відповідний документ від роботодавця (тобто копія документу про звільнення або зупинення підприємницької діяльності від роботодавця тощо).
 
Заявку на фінансову допомогу просимо надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Які документи потрібні?


Усі необхідні документи можна завантажити, прейшовши за посиланням https://www.mwsl.eu/stypendia):

  • Додаток 4 - Заява на отримання допомоги;
  • Додатовий документ до заяви;
  • Інформація про обробку персональних даних.

 

zajawka

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype