СТАНЬ ВИСОКОКЛАСНИМ СПЕЦІАЛІСТОМ

    ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ    
  

MWSLiT у Вроцлаві - єдиний університет у Центральній та Східній Європі, який був акредитований Британським логістичним інститутом у галузі логістики - програми  бакалавріату, інженерського навчання та магістратури факультету «Логістика».

 

Студенти MWSLiT у Вроцлаві мають можливість отримати престижний сертифікат CILT (Великобританія), який високо ціниться менеджерами з логістики у всьому світі. Крім того, протягом своєї професійної діяльності, студенти можуть набути членський квиток, завдяки якому вони отримують доступ до великих ресурсів CILT, бази даних понад 37 000 спеціалізованих матеріалів, включаючи інформаційні бюлетені, дослідження та інші наукові джерела.

 

Членство MWSLiT в елітному клубі університетів із сертифікатом CILT (Великобританія) дає своїм студентам гарантію великих кар'єрних перспектив у логістичній галузі.

 

Сертифікат, що додається до диплома про закінчення університету, є загальновизнаним та впізнаваним серед найбільших логістичних компаній світу.

 

Випускники MWSLiT можуть розраховувати на працевлаштування у найкращих роботодавців у галузі TSL у всьому світі. Вже сьогодні під час співбесіди при прийомі на роботу, випускників логістичних вищих навчальних закладів запитують про додаткові кваліфікації, які підтверджені міжнародним сертифікатом CILT. Адже випускники з сертифікатом CILT володіють відповідними навичками управління та здатністю реалізовувати логістичні проекти.

 

 

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype