15 грудня 2021 року відбувся концерт СТУДЕНТИ ДЛЯ УНІВЕРСИТЕТУ – РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНІ ТРАДИЦІЇ, адресований керівництву університету та його працівникам. Організаторами заходу виступили студенти наукового клубу LOGISTIQUA.

 

Перед початком концерту учасники Наукового клубу запропонували гостям пряники, які є символом удачі. На знак подяки за можливість розвиватися в Науковому клубі студенти вручили власні подарунки керівництву університету та людям, які причетні до діяльності Наукового клубу.

 

Під час концерту велика кількість гостей переглянули цікаві презентації, підготовлені студентами з різних країн про різдвяні традиції світу.

 

Студенти клубу Logistiqua заспівали різдвяні пісні, як дуетами, так і індивідуально: „Santa Claus is coming to town”, „Snowman, „Kto wie”, „Za rogiem.  Під час концерту виступила Julia Cichocka. Молода співачка закінчила музичну школу і продовжує вдосконалювати свій вокал, що вражає глядачів. У програмі також були танцювальні номери зі спеціально підготовленою хореографією. Наприкінці концерту всі заспівали різдвяну пісню “Przybieżeli do Betlejem ”.

 

Сподіваємося, що цьогорічний концерт стане щорічною традицією.

 

Ми хочемо подякувати всім присутнім за прихід, а також студентам, які долучилися до підготовки цього заходу, за чудово проведений час.

 

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp