ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Шановні студенти,

 

ми є свідками подій, які неодмінно залишають слід на найтемніших сторінках історії. Ми не в змозі передати кількома словами, наскільки ми вражені нинішньою ситуацією. Настав час найважливішого випробування – випробування на солідарність та єдність. Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві вже давно є частиною одного з найважливіших гасел Вроцлава – місце зустрічей. Зустрічі, засновані на взаємному прийнятті нашої різноманітності, де діалог ведеться в унісон з принципами розуміння та поваги.

 

У цьому дусі ми вступимо в новий навчальний семестр з солідарностю та взаємопідтримкою. Разом ми доведемо, що академічна спільнота – понад усі поділи, що наука перемагає незважаючи на всі перешкоди.

 

Сьогодні ми надаємо духовну підтримку всім громадянам України та пов’язаним з нею людям. В цій величезній солідарності ми надаємо особливе значення гарантії максимально можливої ​​допомоги нашому партнеру – Національному Авіаційному Університету в Києві.

 

При цьому ми заявляємо про своє повне розуміння та надання посиленої допомоги всім постраждалим від цих подій. Ми докладемо всіх зусиль, щоб, незважаючи на важкі часи, Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві був джерелом миру та безпеки для всіх вас.

 

Якщо ми зможемо якимось чином допомогти людям, які опинилися у скрутному становищі, звертайтеся до Ректора Університету.

 

 1

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m