ВІДКРИТО НАБІР НА 2022/2023 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві вкотре отримав сертифікат Університету лідерів та надзвичайну відзнаку Громадського університету. Це вже дванадцятий раз, коли MWSLiT у Вроцлаві був серед найкращих університетів країни.

 

Сертифікат «Університет лідерів» присуджується університетам, які виділяються на ринку діяльністю, спрямованою на виховання соціальних лідерів, розбудову громадянського суспільства, формування демократичних і партиципаторських установок, ефективну практичну освіту студентів.

 

Премія Extraordinary Civic University Award була вперше присуджена в 12-му випуску Національної конкурсно-сертифікаційної програми університетів «Університет лідерів». Відзнакою були нагороджені університети, які демонструють особливі досягнення та активну діяльність у сфері соціальної відповідальності університету та формування громадянських, просоціальних і сприятливих настроїв у студентів.

 

Присудження вищевказаних премій підтверджує, що навчання у MWSLiT у Вроцлаві, завдяки сучасній освіті, розвиває здатність розвивати лідерські компетенції та практичні навички, очікувані на ринку праці.

 

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp