ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Як повідомляє PortalTSL.pl, компанія DSV - Global Transport and Logistics оголосила про інвестиційну програму, що передбачає будівництво нових логістичних центрів у Польщі, зокрема, в Лодзі, Вроцлаві, Познані та Сосновці. Найбільший із запланованих об'єктів DSV буде побудований у Випендах поблизу Варшави.

 

Інвестиції, які компанія здійснила в Польщі протягом останніх років, сприяли значному збільшенню кількості розподільчих терміналів. На сьогоднішній день DSV в Польщі є не тільки лідером у здійсненні перевезень збірних вантажів на внутрішньому та європейському ринку, але й орієнтиром для Західної Європи у сфері логістики та експедиції.

 

Нові об'єкти DSV будуть побудовані з урахуванням принципів сталого розвитку, підтримуючи, серед іншого, досягнення цілей зі скорочення викидів CO2 по всьому ланцюгу поставок.

 

Програма також створить багато нових робочих місць для фахівців TSL, що лише підтверджує, що попит на такі спеціальності, як транспорт, логістика та експедирування вантажів, зростає з кожним роком.

 

Джерело: https://portaltsl.pl/logistyka/dsv-zainwestuje-1-mld-zl-w-centra-logistyczne-w-polsce/

 

 

zajawka

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m