ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

29 червня 2024 року в Палаці Сташица, резиденції Польської Академії Наук у Варшаві, відбувся Фінальний Гала-Концерт конкурсу University of Leaders 2024. Університет представляла доктор Кароліна Внук – заступник декана факультету логістики та транспорту MWSLiT у Вроцлаві та Monika Łyszczarz, M.A. - керівник відділу кар'єри MWSLiT у Вроцлаві.

 

Міжнародний університет логістики та транспорту у Вроцлаві знову отримав сертифікат Університету Лідерів як єдиний недержавний університет у Нижній Сілезії.

 

Це вже вчотирнадцятий раз, коли MWSLiT у Вроцлаві був серед найкращих університетів в країні.  

 

У цьогорічному випуску MWSLiT вона також була удостоєна відзнаки Primus, завдяки отриманню найбільшої кількості рейтингових балів у цьогорічній процедурі атестації.

 

Сертифікат «Університет Лідерів» присуджується університетам, які виділяються на ринку своєю діяльністю, спрямованою на виховання соціальних лідерів, розбудову громадянського суспільства, формування креативності, винахідливості та проінноваційного ставлення студентів.

 

Присудження вищезазначених нагород підтверджує, що навчання у MWSLiT у Вроцлаві, завдяки сучасній практичній освіті, розвиває здатність розвивати лідерські компетенції, які очікуються від логістів на ринку праці, а також показує розвиток університету і її позиція серед лідерів вищої освіти.

 

 

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m