ВІДКРИТО НАБІР НА 2024/2025 АКАДЕМІЧНИЙ РІК

  ДЕТАЛЬНІШЕ   
  

Доктор Thierry Houé

 

Доктор наук управління, викладач ICN Business School в Nancy, Франція, науковий співробітник відділу маркетингу, збуту та управління ланцюгами поставок. Проводить дослідження, орієнтоване на аналіз логістичних стратегій в логістичному ланцюгу, з особливим акцентом на географічні та політичні аспекти. Член Європейського центру досліджень у галузі фінансової економіки та управління підприємствами (CEREFIGE Nancy - Metz Universities).

 

Доктор, інженер Tadeusz Popkowski

 

Доктор технічних наук Військової Технічної Академії ім. Ярослава Домбровського  електромеханічного факультету у Варшаві. Він є автором та співавтором ряду публікацій і досліджень, переважно в галузі електроніки (автоматизації) та дидактики середньої школи, та проектів технічного оснащення. З 1980 року працює у вищій військовій освіті. За досягнення в дидактичній роботі він був нагороджений Срібним Хрестом та багатьма іншими нагородами, включаючи золоту медаль "За заслуги для оборонності краю".

 

Професор, доктор Leszek W. Mindur

 

Професор, спеціаліст з дисципліни в галузі транспорту та економіки, за спеціальністю транспортна економіка, технологія та організація, логістика. Заступник голови комітету з транспорту при Польській Академії Наук, кафедра IV технічних наук. З 2002 року був професором Вищої школи логістики та Інституту логістики і складування в Познані. У 1974-1990 роках був директором відділів Міністерства будівництва, у свою чергу: механіки, енергетики та транспорту, управління інвестиціями та матеріалами, а також науки і техніки. Експерт Національної комісії з акредитації з питань транспорту. Автор понад 300 публікацій та наукових підручників, статей, експертних висновків, проектів та досліджень. Організатор та співорганізатор національних та міжнародних наукових конференцій. Співпрацював з такими міжнародними організаціями, як Науково-дослідний центр компанії Steyer у Відні, Коледж архітектури та будівництва в Веймарі, а також Інститут досліджень і досліджень транспорту в Москві.

 

Доктор Andrzej Kudłaszyk

 

Доктор юридичних наук в Академії суспільних наук, факультету соціальних і політичних наук у Варшаві. Він опублікував близько 190 публікацій, включаючи монографії, статті, статті для національних та закордонних конференцій, доповіді. До 1979 року - суддя Силезського військового окружного суду у Вроцлаві. У 1980-2001 роках працював адвокатом. Працівник багатьох університетів, у тому числі доцент Вроцлавського технологічного університету, співробітник університету вищих офіцерів механізованих сил, університету управління та банківської справи в Познані. В даний час проректор з викладання в університеті інформаційно-комунікаційних технологій у Свідніци. Відзначений 6 нагородами від ректора, 5 нагородами від декана, 5 нагородами від директора інституту, а в 1996 році - на прохання Вроцлавського технологічного університету - нагороджений Золотим хрестом за заслуги Республіки Польщі.

 

Доктор, інженер Jan Bujko

 

Доктор технічних наук у Вроцлавському технологічному університеті, факультету електротехніки у Вроцлаві в галузі енергетики та енергетики. З 1990 року професор Вроцлавського технологічного університету. Автор або співавтор 124 публікацій та 139 неопублікованих робіт. Крім того, він є співавтором 3 скриптів Вроцлавського технологічного університету та академічного підручника, виданого WNT у 1984 році. Брав активну участь у багатьох вітчизняних та зарубіжних наукових конференціях. Був організатором 5 наукових конференцій та головою їх організаційних комітетів. Його дослідження зосереджені на проблемах проектування комп'ютерної мережі та електроенергетичного обладнання.    Першою в Польщі системою розмовної мережі та проектування електрообладнання на промислових підприємствах, створена в керованій ним команді, стало науковим досягненням, яке було удостоєне нагороди другого ступеня Міністра науки і технологій вищої освіти та технологій. У 1992-1996 роках був генеральним директором Інституту автоматизації електроенергетики. За свою діяльність отримав ряд нагород, серед якеих Золотий хрест за заслуги, Лицарський хрест ордену Відродженння Польщі, Командорський хрест ордену винахідництва Королівства Бельгії.

 

Доктор Maria Szeloch

 

Доктор економічних наук факультету комп'ютерних наук та менеджменту Вроцлавського технологічного університету. Автор та співавтор кількох десятків публікацій, неопублікованих робіт, виконаних на замовлення Міністерства національної освіти. Учасник декількох міжнародних наукових конференцій. У 1970-1980 роках брала участь в діагностичних та проектних дослідженнях, проведених командою Інституту організації та управління у Вроцлавському технологічному університеті. У 1998-2002 роках була заступником декана в університеті менеджменту в Легниці. Серед отриманих нагород - Золотий Значок Вроцлавського технологічного університету, нагороди декана факультету комп'ютерних наук та управління, нагороди директора Інституту організації та управління.

 

Професор, доктор, інженер Kazimierz Towpik

 

Професор технічних наук. В даний час доцент і керівник відділу транспортної інфраструктури на транспортному факультеті Варшавського технологічного університету. Він є автором понад 70 публікацій, 5 книг. Має великий досвід досліджень у галузі діагностики та обслуговування залізничної поверхні, безконтактного шляху та поворотів, оцінки неоднорідності конструкції доріг та власних напружень у елементах сталевого тротуару. Довгий час член декількох експертних комітетів Європейського інституту залізничних досліджень у Нідерландах (Utrecht). Член відділу інженерної комунікації Польської академії наук - на кілька термінів і до цього часу. Має багаторічний академічний досвід проведення дидактики. Нагороджений багатьма відзнаками та дипломами Міністра зв'язку та колективної нагороди за співавторство академічного підручника.

 

Професор, доктор, інженер Jarosław Stryczek

 

Доцент Вроцлавського технологічного університету. Завідувач кафедри машинного проектування та трибології інституту проектування та експлуатації машин Вроцлавського технологічного університету. Він опублікував 70 публікацій та зробив 5 грантів для KBN. Автор та співавтор 30 наукових та науково-технічних документів для промисловості. Член програмного комітету на факультеті машинобудування Вроцлавського технологічного університету. Автор програм та куратор предметних курсів "Будівництво та експлуатація машин" у Міжнародному університеті логістики та транспорту у Вроцлаві. Нагороджений багатьма нагородами, у тому числі нагородою міністра науки, вищої освіти та технологій у галузі наукових досліджень, ректорською нагородою Вроцлавського технологічного університету.

 

Доктор Soroosh Saghiri

 

Доктор Soroosh Saghiri є викладачем на факультеті операцій і управління ланцюгами поставок в Лондонському університеті Kingston Business School у Великобританії. Останні десять років він проводив лекції, брав участь дослідженнях та консультуванні університетів, компаній у Великобританії та у всьому світі. Soroosh Saghiri має ступінь магістра з відзнакою в галузі промислового виробництва та ступінь доктора філософії в галузі управління операціями в Університеті Східної Англії в Великобританії. Є автором двох розділів книги та понад 10 наукових статей у міжнародних наукових журналах. Проводив експертне дослідження у сфері: стратегії та управлінні операціями, управлінні операціями обслуговування, управлінні ланцюгами поставок, плануванні і управлінні проектами, плануванні і управлінні якістю, плануванні і контролі виробництва. Доктор Soroosh Saghiri навчає багатьох предметів в області досліджень - бакалаврів, магістрів і MBA в області стратегії та управління, логістики та управління ланцюгами поставок, управління проектами, управління якістю, міжнародного бізнесу, методів дослідження, прийняття рішень і кількісних методів. Він також був лектором багатьох університетів Великобританії, Європи та Азії, є членом дипломованого інституту логістики та транспорту в Великій Британії.

 

Доктор, інженер Marek Sokolski

 

Спеціаліст в галузі технічних наук, дисципліни будівництво та експлуатація машин, логістичної спеціальності та робочих машин. Керівник науково-дослідної роботи з моделювання робочих машин у Вроцлавському технологічному університеті. Автор публікацій з питань експлуатації машин, а також наукових підручників у галузі складської логістики на MWSLiT. Співробітник відділу транспорту в MWSLiT та Вроцлавського технологічного університету факультету машинобудування, Інституту машинобудування та експлуатації.

 

Доктор, інженер Stanisław Kwaśniowski

 

Спеціаліст в області технічних наук, дисципліни будівництво та експлуатація машин, транспортних і логістичних спеціальностей. Автор багатьох публікацій у галузі логістики та транспорту, а також навчальних посібників в MWSLiT. Голова та співавтор дослідження у Вроцлавському технологічному університеті. Основний керівник програми інженерних досліджень в галузі логістики за спеціальністю автоматизація та обслуговування систем зберігання даних. Співробітник відділу логістики та транспортних систем у Вроцлавському технологічному університеті та відділі транспорту в MWSLiT.

 

Професор, доктор, інженер Tomasz Nowakowski

 

Професор технічних наук. Спеціаліст в області експлуатації, надійності, безпеки об'єктів (головним чином транспортних засобів та робочих машин), а також технічних систем, систем транспорту та систем логістичних процесів. Основний керівник програми інженерних досліджень у галузі логістики. Начальник відділу транспорту в MWSLiT. Керівник докторських дисертацій у галузі логістики. Керівник багатьох дослідницьких проектів на Polit..

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві
 вул. Солтисовіцка 19 Б         51-168 Вроцлав
 тел: (71) 324-68-42  вн. 225        
zagranica.rekrutacja@msl.com.pl

facebook     youtube     skype     telegram     viber     whatsapp    Ig mwslit m